Сонник «Ідіот»

Сонник Цветкова

Ідіотщастя.

Езотеричний сонник

Побачити ідіота — отримаєте радісні звістки. Народити дурня - готуйтеся до великого подарунку, виграшу, отримання спадку.

Англійський сонник

Сон, у якому Ви бачите ідіота - має протилежний зміст, і в житті Вам не загрожують неприємності.

Сон означає, що Ви зробите вигідну угоду і вступите в ділові дружні зв'язки, які принесуть Вам користь, або одружуєтеся на інтелігентної дівчини.

Якщо Вам сниться, що Ви самі ідіот - це означає, що Ви будете вельми компетентні в тій справі, якою займетеся.

Сонник Міллера

Якщо приснився дурень, це означає ваше майбутнє незгоду з кимось;

З'явиться великий ризик втратити щось важливе.

Побачити ідіотом себе - відчуєте себе ображеним через катастрофу розроблених вами планів.

Бачити недоумкуватих дітей - до засмучення і негативним змінам у житті.

Сонник Міс Хассе

Ідіот віщує щастя.

Сонник Лонго

Приснившийся ідіот — це відображення тривог, що терзають вашу душу безупинно. Ви знаходитесь в пошуках рішення, яке влаштувало б усіх. Але ж догодити всім неможливо, тому можна особливо до цього не прагнути, все одно ніхто не оцінить вашої жертви. Вам слід було б зайнятися, перш за все, задоволенням власних інтересів і вже потім, якщо у вас вистачить для цього ентузіазму, часу і сил, подбати про інтереси інших. Ось тоді ви досягнете успіху.

Сонник Симона Кананіта

Ідіот — Якщо вам наснився ідіот, значить, в реальному житті щось не дає вам спокійно спати, мучить вдень і вночі. Ви шукаєте рішення, яке влаштувало б усіх. По-перше, догодити всім неможливо, так що особливо не старайтеся, ніхто вашої жертви не оцінить.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому присутня ідіот, сниться до незгоди і можливим втратам. Побачили уві сні себе ідіотом - наяву відчуєте себе ображеним. Приснився недоумкуватий Гребінок - попереду засмучення і неприємні зміни в житті.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому ви бачите ідіота, має протилежний зміст, і в житті вам не загрожують неприємності. сон означає, що ви зробите вигідну угоду і вступите в ділові дружні зв'язки, які принесуть вам користь, або одружуєтеся на інтелігентної дівчини. якщо вам сниться, що ви самі ідіот, - це означає, що Ви будете вельми компетентні в тій справі, якою займетеся.

Східний жіночий сонник

Сниться до розбіжностей і втрат.

Якщо побачиш ідіотом себе - значить, відчуєш себе приниженою і пригніченою через те, що втратиш всяку надію на здійснення своїх планів.

Бачити недоумкуватих дітей - до сумних змін у житті.

Сучасний сонник

Бачити у сні ідіота - до розбіжностей і втрат.

Якщо у сні Ви бачите себе ідіотом, то наяву Ви відчуєте себе приниженим і пригніченим через те, що втратите всяку надію на здійснення своїх планів. йде у сні недоумкуватих дітей означає, що у Вашому житті стануться сумні зміни.

Східний сонник

Ідіот — сниться до розбіжностей і втрат.

Якщо побачиш ідіотом себе - значить, відчуєш себе приниженою і пригніченою через те, що втратиш всяку надію на здійснення своїх планів.

Бачити недоумкуватих дітей - до сумних змін у житті.

Сонник Білого мага

Якщо вам наснився ідіот - значить, в реальному житті щось не дає вам спокійно спати, мучить вдень і вночі. Ви шукаєте рішення, яке влаштувало б усіх. По-перше - догодити всім неможливо, так що особливо не старайтеся, ніхто вашої жертви не оцінить. По-друге - подбайте в першу чергу про свої інтереси, а вже в другу, якщо це буде зручно і не занадто обтяжливо, про інтереси інших. І тоді вас чекає успіх.

Сонник для стерви

Ідіотзустріч і корисні розмови з мудрим чоловіком.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні ідіота - це попередження про можливі помилки, що можуть призвести вкрай прикрими неприємностями. Можливо, наяву ви щось недогледіли чи готові вчинити необачний крок, про який незабаром будете жалкувати.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите скажених ідіотів, - передвістя щасливих подій. Спокійні, тупо дивляться перед собою в одну точку ідіоти є попередженням про можливі розбіжності і майбутніх втратах.

Якщо вас уві сні обізвали ідіоткою - наяву вам не буде на кого нарікати за провал своїх планів, окрім як тільки на саму себе.

Бачити уві сні ідіотами своїх рідних чи знайомих - передвістя прикрі подій в родині або на роботі, бачити ідіоткою себе - до везінню по дрібницях.

Давньоруський сонник

Щастя.

Сон, у якому Ви бачите ідіота, має протилежний зміст, і в житті Вам не загрожують неприємності.

Сон означає, що Ви зробите вигідну угоду і вступите в ділові дружні зв'язки, які принесуть Вам користь, або одружуєтеся на інтелігентної дівчини.

Якщо Вам сниться, що Ви самі ідіот, - це означає, що Ви будете вельми компетентні в тій справі, якою займетеся.

Бачити — до дуже приємним новинам. Народити ідіота - великий подарунок, виграш, спадок.

Якщо вам наснився ідіот, значить, в реальному житті щось не дає вам спокійно спати, мучить вдень і вночі. Ви шукаєте рішення, яке влаштувало б усіх. По-перше, догодити всім неможливо, так що особливо не старайтеся, ніхто вашої жертви не оцінить. По-друге, подбайте в першу чергу про свої інтереси, а вже в другу, якщо це буде зручно і не занадто обтяжливо, про інтереси інших. І тоді вас чекає успіх.

Ідіоти уві сні - знак незгод і можливих втрат;

Побачити себе ідіотом - Ви відчуєте себе ображеним через провал своїх планів;

Бачити недоумкуватих дітей - означає прикрість і нещасливі зміни в житті.

Бачити у сні ідіота - до розбіжностей і втрат.

Якщо у сні Ви бачите себе ідіотом, то наяву Ви відчуєте себе приниженим і пригніченим через те, що втратите всяку надію на здійснення своїх планів.

Бачити у сні недоумкуватих дітей означає, що у Вашому житті стануться сумні зміни.

Жіночий сонник

Поява недоумкуватого людини уві сні - знак розбіжностей і можливих втрат.

Побачити себе ідіотом - пережити приниження через провалилися планів.

Недоумкуваті діти — сняться до засмучення і нещасливим змін у житті.

Теткінскій сонник-2012

Ідіотвідображення завищення або заниження самооцінки.

Снотолкователь

Ідіоти уві сні - знак незгод і можливих втрат.

Побачити в сні себе ідіотом - знак того, що Ви відчуєте себе ображеним через провал своїх планів.

Бачити недоумкуватих дітей - означає прикрість і нещасливі зміни в житті.