Сонник «Конюшина»

Езотеричний сонник

Приснившийся конюшина — це віддзеркалення життя вашої власної душі, якій зараз потрібна своя, духовна їжа і більший простір.

Англійський сонник

«Ні, напевно, на світі сну краще, ніж цей», - говорив давньогрецький астроном і астролог Птоломей.

«Все у Вашому житті складеться найкращим чином, якщо в сні Ви побачили себе серед квітучого конюшини. Всі Ваші починання закінчаться успішно і забезпечать Вам процвітання. Щастя і радість будуть супроводжувати Вам в любові і сімейного життя. Ваш будинок буде повною чашею, а дружина стане прекрасною матір'ю Вашим дітям і відмінною господинею ».

Життя душі. Душа вимагає простору і своєї "їжі".

Гуляти по прекрасному квітучому і пахнуть конюшинового полю - виконання заповітних бажань;

Для селян — відмінний урожай;

Для юнаків і дівчат - несподіване багатство;

Зів'яле конюшинове полі - гіркий жаль;

Бачити квітка конюшини - процвітання;

Для жінкибачити змію, ковзаючу між стеблами квітучого конюшини - гіркота раннього любовного розчарування.

Також Див. Змія.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що ви гуляєте по прекрасно пахнучі квітучому конюшинового полю, це сприятливий сон. Доля пошле Вам виконання заповітних бажань. Всім селянам такий сон обіцяє відмінний урожай, а хлопцям і дівчатам несподіване бога.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Конюшинащастя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

"Ні, напевно, на світі сну краще, ніж цей", - говорив давньогрецький астроном і астролог Птоломей. "Все у Вашому житті складеться найкращим чином, якщо в сні Ви побачили себе серед квітучого конюшини. Всі Ваші починання закінчаться успішно і забезпечать Вам процвітання. Щастя і радість будуть супроводжувати Вам в любові і сімейного життя. Ваш будинок буде повною чашею, а дружина стане прекрасною матір'ю Вашим дітям і відмінною господинею ".

Азбука тлумачення снів

Конюшина — символізує добробут і щастя.

Зірвати конюшинаотримати схвалення від когось своїм справам.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Квітучий конюшина у вашому сновидінні - це передчуття хай не дуже великий, але надійною прибутку. Найближчим часом ваші справи і самопочуття обіцяють порадувати вас.

Засохлий конюшинанавпаки, попереджає про безплідність зусиль і закликає вас ще раз прорахувати і, можливо, переглянути плани на майбутнє.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні конюшина - до вірності подружжя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні бурхливо розрісся по полю конюшина - до багатого врожаю сінокісних трав.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Конюшина — до хорошого міцному господарству.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите конюшина, віщує славу, багатство і життєвий успіх. Квітка конюшини означає приємне майбутнє, райдужні перспективи, листок - щастя у всьому.

Якщо ви в своєму сновидінні гуляєте по конюшинового полю - наяву це обіцяє вам виконання бажань і радості від дітей, а для молодих - здорове потомство.

Бачити уві сні, як косять конюшину, означає, що незабаром вам доведеться пошкодувати про згаяний шансі зробити кар'єру. Спати на конюшині - наяву розчаруватися в коханні.

Сонник Мандрівника

Конюшина — сприятливо.

Загальний сонник

Бачити у сні конюшина - передвіщає, що незабаром процвітання і багатство лавиною обрушаться на Вас. Прогулюватися по полях благоухающего конюшини - це сприятливий сон. Він дає тому, хто бачить його, все, що той бажає. Селянинові конюшина віщує багатий урожай, молоді - багатство.

Якщо конюшина на цих полях вражений хворобою, то прогулянки по них викличуть сумні й повні жалю зітхання в недалекому майбутньому.