Сонник «Країна»

Дворянський сонник Н. Грішиній

У Китаї жити - відчувати відчуження з боку оточуючих і страждати від цього;

У мріях жити. У індії бути - почати нову справу, потрапити в нову, незнайому тобі обстановку і відчувати від цього тривогу. У Греції бути - здоров'я, успішний хід твоїх справ. В Італії бути - відчувати тугу за сонцем, теплу, природному та душевному. У північних країнах бути - сувору, але здорове життя вести. У крижаній пустелі - тяжко страждати від власної душевної холодності.

Азбука тлумачення снів

Якщо у вас немає особистих асоціацій, то перебування у зарубіжних країнах - символ нестандартного підходу у вирішення проблем. Вас чекають рішучі зміни в житті, кращі можливості в майбутньому, надзвичайні події.

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви їдете в іншу країну - в вашому житті відбудуться зміни, можливо, ви зміните місце проживання або знайдете нову роботу, в корені переглянете свої погляди на життя і т.

Опинившись у сні в незнайомій вам країні - наяву ви захочете стабільності, надійності і докладете максимум зусиль, щоб офіційно оформити свої стосунки з коханою людиною.

Універсальний сонник

Люди з різними мовами, культурами, повір'ями і способом життя сильно відрізняються один від одного. Інші країни дають нам з особливою силою відчути різноманітність цього світу. Зверніть увагу на країну, яка вам снилася, щоб зрозуміти, чим саме ви хочете урізноманітнити своє життя.

Якщо ви відвідуєте зарубіжну країну - це говорить про ваше бажання подорожувати і набувати новий досвід.

Як ви себе відчуваєте в зарубіжній країні? Ви боїтеся або відчуваєте невпевненість у зв'язку з незнайомими мовами, людьми?

Якщо ви збираєтеся відправитися в подорож, уві сні виражається - почуття невпевненості, яке ви можете відчувати, ступивши на нерідну землю.

Якщо в реальному житті вас ніколи не цікавила країна, яку ви бачили уві сні - можливо, вам варто виявити до неї інтерес? Вам необхідно подумати про цю зарубіжній країні і про її вплив на вашу реальне життя. У цій країні живуть ваші друзі або члени сім'ї? Ви хочете відвідати це місце? Вам подобаються люди, що живуть в цій країні?

Якщо країна, яку ви бачили уві сні, надзвичайно близька вам по духу, але ви ніколи там не були - можливо, сон є відгомоном вашої минулому житті. Ви переміщаєтеся назад у часі, щоб вирішити проблеми минулого життя, використовуючи знання, якими ви володієте зараз.