Сонник «Купівля»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви робили покупки, це до прибутку, отримання якої буде супроводжуватися якимись приємними подіями.

Сонник Лоффа

У житті досить великої кількості людей процес покупки чого б то не було має велике значення.

Якщо ви самі до них не відноситеся і не вірите в це твердження, то подумайте, і неодмінно вам вдасться згадати знайомих, які відчувають після придбання чого-небудь гордість і задоволення. Коли людина бере участь в комерційних відносинах, він таким чином своєрідно стверджує свою особисту автономію. В той же час подібне участь може мати і плачевний, руйнівний характер. Є серед нас, у нашому споживацькому суспільстві багато тих, хто загруз по вуха в боргах. Невиплачений, «висить над душею» борг не тільки висмоктує матеріальні засоби, але і виснажує емоційну сферу боржника. У зв'язку з цим сни, де мають місце покупки, розглядають в якості і попередження, і самоствердження.

Для тлумачення значення сну потрібно враховувати, що саме ви купуєте і навіщо, яким чином платите за покупку - готівкою, чеком, кредиткою або своєю чарівною посмішкою. Приснилися покупки, що здійснюються в кредит, говорять про вашому прагненні до придбання або контролюванню. Дії такого роду припускають підвищену увагу до об'єкта покупки.

Якщо купувалися предмети повсякденного побуту, це видає ваше почуття невпевненості у своєму сьогоденні або майбутньому. Коли купуються предмети розкоші, це свідчить, що вам хочеться зміцнити авторитет в суспільстві або ж чимось компенсувати самооцінку, яка у вас явно занижена. При покупці не фігурували гроші, - значить, ви неспроможні з фінансової точки зору. Також цей сон може говорити про те, що не виправдовуються ваші емоційні очікування.

Якщо в ролі продавця виступав хтось з ваших близьких і хороших знайомих, товар, що купується мав для вас вкрай велике значення і призначався саме вам, це говорить про те, що в вас присутнє відчуття невиконання якихось зобов'язань, існуючих в міжособистісних відносинах.

Вдалося придбати товар, не заплативши грошей, - це розцінюється як уособлення контролю, суспільного визнання. Можливе тлумачення значення - ви розумієте, що заслуговуєте особливої честі. В даному випадку матимуть визначальне значення особу продавця і предмети покупки.

Сонник Міс Хассе

Готуйтеся до великих витрат. Закуповувати небудь у великій кількості, створюючи запаси, - такий сон закликає до обачності і особливої уважності.

Французький сонник

Здійснювали покупки — подібний сон обіцяє прибуток, вас чекає удача в справах.

Купівля дрібниці або предметів ужитку - поганий знак, передрікає неблагополуччя.

Український сонник

Купити щось (за винятком виробів з заліза) - радість.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що ви робите покупки - пророкування прибутку, життєвого успіху і задоволень.

Сонник для стерви

Різні покупки уві сні - тебе чекають приємні і радісні вісті з приводу отримання якоїсь прибутку або матеріального заохочення.

Загальний сонник

Для багатьох покупки є важливим елементом життя.

Якщо ви не вірите, згадайте тих знайомих, яких процес придбання чого-небудь змушує переживати почуття задоволення і гордості. Участь у комерційних відносинах - свого роду твердження особистої автономії людини. Але така участь може бути і жалюгідним, руйнуючим. Багато в нашому споживацькому суспільстві загрузли в боргах, а коли борг, як дамоклів меч, висить у вас над головою, він виснажує не тільки фінансово, але і емоційно. Тому сни про покупки можна розглядати або як попередження, або як самоствердження. Щоб витлумачити такий сон, необхідно врахувати наступні моменти:

Що ви купуєте і навіщо, як оплачуєте покупку - готівкою, кредитною карткою, чеком або власним чарівністю.

Купівля в кредит відображає прагнення до придбань або контролю. При діях такого роду слід уважно придивитися до об'єкта покупки. Придбання предметів повсякденного вжитку сигналізує про почуття невпевненості в сьогоденні або майбутньому.

Купівля предметів розкоші говорить про бажання компенсувати занижену самооцінку або зміцнити авторитет в суспільстві.

Якщо ж ви купуєте що-небудь, але при цьому не фігурують гроші, то це говорить про вашу фінансову неспроможність або може бути показником того, що ваші емоційні очікування не виправдовуються. Що, для кого і в кого ви купуєте?

Якщо вам знаком продавець (чоловік, колега по роботі і т. ), Товар украй важливий для вас і кінцевим споживачем є ви - отже, ви відчуваєте, що зі свого боку не виконуєте якихось зобов'язань в міжособистісних відносинах.

Якщо вам вдається придбати товар без грошей - то це ознака контролю, загального визнання або ж усвідомлення того, що ви заслуговуєте особливої честі. У цьому випадку визначальними для трактування сну будуть і особистість продавця, і купуються предмети.

Жіночий сонник

Здійснювати уві сні покупки - передвістя якоїсь прибутку, супроводжуваної приємними подіями.