Сонник «Курорт»

Сучасний сонник

Красивий, відомий курорт сниться до появи у вашому житті нових відносин, що мають якусь інтригу.

Приснилося, що збиралися на курорт, - зміняться ваші відносини з близькими:

Ви занадто захоплені собою і приділяєте їм мало уваги.

Якщо чоловікові снився курорт з красивими жінками, це свідчить про надмірної захопленості своїми мріями. Перебуваючи не в курсі подій, ви сильно ризикуєте своїм благополуччям.

Сон, в якому ви відпочиваєте на курорті в самоті, передрікає вам керівну посаду або лідерські позиції в якійсь групі людей. Однак жінкам подібний сюжет може снитися і до неприємностей.

Якщо сімейним людям сниться, що їх друга половина відпочиває на курорті, то наяву у них прокинеться необгрунтована ревнощі, яка може погубити любов.

Приснилося знайомство на курорті з особливою протилежної статі застерігає вас від вчинення такої ж помилки і наяву.

Східний жіночий сонник

Для сімейних людей сон, в якому їх друга половина відправляється на курорт, означає, що вони схильні все перебільшувати. Не дайте іскорки ревнощів розгорітися в полум'я, яке може спалити вашу любов. Сон, в якому ти завела курортний роман, свідчить:

Тобі набридла монотонність твого існування. Спробуй урізноманітнити своє життя.

Східний сонник

Для сімейних людей сон, в якому їх друга половина відправляється на курорт - означає, що вони схильні все перебільшувати. Не дайте іскорки ревнощів розгорітися в полум'я, яке може спалити вашу любов.

Сон, в якому ти завела курортний роман - свідчить:

Тобі набридла монотонність твого існування. Спробуй урізноманітнити своє життя.

Любовний сонник

Якщо вам наснився сон, в якому ваш чоловік відправляється на курорт, значить, ви піддастеся неприборканої ревнощів. Стримайте полум'я, інакше воно може спалити ваші почуття.

Якщо уві сні ви, будучи на курорті, завели роман, приготуйтеся до того, що незабаром будете схильні до сильного роздратування через монотонності існування. Постарайтеся внести у своє життя трохи романтики і флірту.

Для сімейних людей сон, в якому їх друга половина відправляється на курорт, означає, що вони занадто схильні перебільшувати. Не слід давати іскорки ревнощів розгорітися в полум'я, яке може спалити любов.

Якщо Вам приснилося, що, будучи на курорті, Ви завели там роман, то Вам набридла монотонність повсякденного життя. Спробуйте внести в неї якесь розмаїття.

Новітній сонник

Курорт — подія, що вимагає матеріальних і духовних втрат.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні у вас є путівка на курорт або ви збираєтеся поїхати відпочити "дикуном" - значить, ви намагаєтеся піти від вирішення нагальних проблем, але безуспішно.

Якщо ж уві сні ви перебуваєте в курортній зоні і насолоджуєтеся відпочинком - такий сон наяву обіцяє вам приємне проведення часу в колі рідних і близьких.

Завести на курорті любовний роман - знак того, що ваше положення в даний момент хитке і будь-яка допущена помилка може обернутися для вас великими втратами як в матеріальному, так і в моральному плані.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бути уві сні на курорті і приймати лікування - до розставання.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Отримати путівку на курорт - бути покликаним в армію.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Курорт — до поліпшення здоров'я.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви проводите свій відпочинок на курорті серед квітучої природи екзотичного краю - значить, наяву відновіть старі зв'язки, які знадобляться для вирішення складного і вкрай важливого для вас справи.

Бачити себе на курорті разом з усією родиною - до розчарування в покупці.