Тлумачення сну «Ланцюги»

Сонник Симона Кананіта

Ланцюгиподружжя.

Французький сонник

Бачити у сні ланцюга - до меланхолії. Носити ланцюга, бути в ланцюгах - означає позбавлення, втрати, непередбачені витрати, за якими послідує несподівана удача. Розбиті ж ланцюга - пророкують довгі муки.

Англійський сонник

Якщо Вам сняться ланцюги, будьте обережні:

Вороги вже знайшли спосіб, як нашкодити Вам. Їхні плани підступні. Вам все ж таки вдасться вирватися з їх пут.

Побачивши себе у сні закутим в ланцюги, знайте, що попереду Вас чекає суворе випробування, яке Ви перенесете з гідністю.

Якщо Ви бачите сон, в якому хтось надягає Вам на шию золотий ланцюжок, - значить, скоро високопоставлена особа відзначить Вас своїм розташуванням.

Закохані після такого сну одружаться і знайдуть сімейне щастя.

Бачити у сні ланцюга - до меланхолії. Носити ланцюга, бути в ланцюгах - означає позбавлення, втрати, непередбачені витрати, за якими послідує несподівана удача. Розбиті ж ланцюга - пророкують довгі муки.

Подружжя.

Означають нерозривні узи, які вказують на негативний стан, з якого в даний момент немає виходу.

Сонник Міс Хассе

Подружжя.

Новий сімейний сонник

Побачивши себе в ланцюгах, знайте, що на ваші тендітні плечі абсолютно незаслужено впаде тягар турбот і відповідальності. Але якщо вам вдасться розірвати ланцюги, ви звільнитеся від якихось неприємних справ. Сон, в якому ланцюга на комусь іншому, - передвістя невдачі саме для цієї людини. Самі по собі ланцюга, побачені уві сні, передвіщають наклеп і зраду з боку ваших заздрісників.

Сонник Шувалової

Відносини (службові, особисті чи родинні), які вас сковують і вельми не сприятливі для вашого справжнього "я". В даний момент ви поки нічого зробити з ними не можете, але принаймні, намагайтеся уникнути ще більшого поневолення і починайте морально готуватися до звільнення.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сняться ланцюги, будьте обережні:

Вороги вже знайшли спосіб, як нашкодити вам. їх плани підступні. вам все ж вдасться вирватися з їх пут. побачивши себе у сні закутим в ланцюги, знайте, що попереду вас чекає суворе випробування, яке ви перенесете з гідністю. якщо ви бачите сон, в якому хтось надягає вам на шию золотий ланцюжок, - значить, скоро високопоставлена особа відзначить Вас своїм розташуванням. Закохані після такого сну одружаться і знайдуть сімейне щастя.

Сонник Міллера

Бачити в сні себе в ланцюгах і кайданах - означає, що на Ваші плечі незаслужено впаде тягар турбот і відповідальності. Але якщо Ви зумієте розірвати ланцюги - Ви звільнитеся від якихось неприємних справ. Просто побачити ланцюга - віщує наклеп, зрадницькі задуми Ваших заздрісників.

Бачити в ланцюгах інших - передвістя невдачі і нещастя саме для них.

Сучасний сонник

Бачити у сні ланцюга означає, що Вас обплутують мережі наклепів і пліток.

Якщо Вам приснилося, що Ви закуті в ланцюги, то постарайтеся уникати зайвих обов'язків, які спробують перекласти на Ваші плечі. Але якщо уві сні Вам вдасться звільнитися від ланцюгів, то й наяву Ви зможете позбутися від обтяжливих обов'язків.

Якщо Вам сниться хто-небудь із Ваших знайомих закутим в ланцюги, то це віщує йому невдачу.

Сонник Здоров'я

Бачити ланцюга — до психологічної залежності від іншої людини;

Бути скутим ланцюгами - до хвороб, пов'язаних з напруженням м'язів, судом, спазмів.

Снотолкователь

Бачити в сні себе в ланцюгах і кайданах - означає, що на Ваші плечі незаслужено впаде тягар турбот і відповідальності. Але якщо Ви зумієте розірвати ланцюги - Ви звільнитеся від якихось неприємних справ.

Просто побачити ланцюга - віщує наклеп, зрадницькі задуми Ваших заздрісників.

Бачити в ланцюгах інших - передвістя невдачі і нещастя саме для них.