Сонник «Майка»

Сонник Міллера

Бути в майці - Вас обтяжує заступництво впливового людини, але звільнившись від нього, Ви ризикуєте втратити стійке матеріальне становище;

Бути в брудній майці, зі слідами поту - боротьба з ворогами;

Для ділової людини - поява сильних конкурентів;

Для спортсменазмагання з рівним за силою супротивником;

Надіти майку навиворіт - Вам належить різко змінити думку про один з Ваших знайомих;

Рвана майка — Ви незадоволені становищем своїх справ і прагнете його змінити.

Якщо молода жінка із задоволенням дивиться на красивий чоловічий торс, обтягнутий майкою, то наяву у неї існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю, хоча сама собі в цьому, навряд чи, визнається.

Якщо у сні Ви бачите, що хтось під пристойною одягом носить діряву майку, то Ваші недоброзичливці спробують ввести Вас в оману.

Відчувати, як Вам тісно у майці, означає, що Вам запропонують брати участь у якомусь проекті. Однак, задумайтеся над тим, чи треба це Вам.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона із задоволенням роздивляється красивий чоловічий торс, обтягнутий майкою, означає, що у неї існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю, - хоча сама собі вона в цьому навряд чи визнається.

Якщо ти побачиш, що хтось під пристойною одягом носить діряву майку, - будь пильна:

Твої недоброзичливці спробують ввести тебе в оману. Відчувати, як тобі тісно в майці, - знак того, що тобі запропонують брати участь у якомусь проекті. Тричі подумай - тобі воно треба?

Сучасний сонник

Бачити себе в сні в майці - означає, що Вас обтяжує заступництво впливового людини, але звільнившись від нього, Ви ризикуєте втратити стійке матеріальне становище.

Якщо Ви бачите на собі брудну майку, зі слідами поту - вас чекає боротьба з ворогами. Діловій людині такий сон - передвіщає появу сильних конкурентів. Спортсмена чекає змагання з рівним за силою супротивником.

Одягти уві сні майку навиворіт - означає, що Вам належить різко змінити думку про один із Ваших знайомих.

Рвана майка — сниться, якщо Ви незадоволені становищем своїх справ і прагнете його змінити.

Східний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона із задоволенням роздивляється красивий чоловічий торс, обтягнутий майкою - означає, що у неї існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю хоча сама собі вона в цьому навряд чи визнається.

Якщо ти побачиш, що хтось під пристойною одягом носить діряву майку - будь пильна:

Твої недоброзичливці спробують ввести тебе в оману.

Відчувати, як тобі тісно в майці - знак того, що тобі запропонують брати участь у якомусь проекті. Тричі подумай, тобі воно треба?

Сонник XXI століття

Бачити у сні майку - до клопотів по будинку, надягати - до побачення з коханою людиною, знімати - до любовних утіх, носити - до набуття уміння радіти і бути життєрадісним без особливих причин.

Сонник від А до Я

Купувати у сні модну майку в спортивному стилі означає, що наяву зробите спробу змінити свій імідж, відійшовши від свого нинішнього оточення, зав'язавши нові справи і знайомства, а також любовні зв'язки.

Світла або біла майка передвіщає хворобу чи горе від пияцтва, чорна або темна - ваша енергія і оптимізм, помножені на ентузіазм, допоможуть здійснити задумане і удача не залишить вас надалі.

Брудна, стара або порвана майка - до дрібних неприємностей і прикрих непорозумінь. Прати у сні майку - наведете порядок в домашніх справах і на роботі.

Якщо уві сні у вас вкрали сушівшуюся на вулиці серед іншого білизни майку - це віщує вам наяву сум і розчарування.

Чоловіча простацька майка віщує обман і попереджає про обережність у спілкуванні з незнайомцями. Ошатна дитяча маєчка закликає до обачності, інакше навмання прийняте рішення може привести вас до втрат, в результаті яких вам не буде вистачати грошей до найближчої зарплати.

 
Відноситься до тем: