Сонник «Медицина»

Сонник Майя

Гарне значеніеСімволи майя в соннику адаптовані під наш час.

Якщо сон приснився чоловіку, у вас буде дуже вдалий день. Найперше ваше бажання, яке виникло сьогодні, обов'язково збудеться і, швидше не пізніше сьогоднішнього вечора. Щоб весь день пройшов добре, вам сьогодні не можна голитися, і намагайтеся якомога рідше сьогодні користуватися ножами. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, то найближчим у вас з'являться проблеми зі сном - безсоння, кошмари, хронічна нестача сну. Щоб цього уникнути, протягом тижня кожен вечір дивіться на зірки декілька хвилин перед сном.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви проходите курс підготовки медичних сестер, означає, що незабаром познайомитеся з людиною, яка займе у вашій душі і уяві чільне становище, не залишивши іншим шанувальникам жодних шансів.

Бачити себе медсестрою або доглядальницею в лікувальному закладі говорить про повне взаєморозуміння з чоловіком, який, однак, не підозрює, що ще більше взаєморозуміння ви знаходите з іншою людиною.

Вчитися у сні в медичному училищі чи інституті або викладати там - потрапите в скрутне становище з причини свого поганого характеру. Мати уві сні справу з медичними працівниками поза стінами лікарні чи поліклініки - наяву ви будете готові припинити боротьбу за успіх в справах, вважаючи це даремним, але доля знову несподівано підтримає вас.

Якщо уві сні ви проходите медогляд - це передвіщає, що звернетеся за порадою і допомогою до людини, яку вам порекомендують, але він буде безсилий надати вам реальну допомогу в силу певних обставин.