Тлумачення сну «Незадоволеність»

Сонник Данилової

Це, мабуть, самий беспокоящий сон. Він перш за все виражає ті почуття, які ставлять наш емоційний стан на грань невпевненості у власних силах. Комплекс неповноцінності, закладений в кожному, з'явився основною причиною виникнення сюжету сну. Справа в тому, що в людині в процесі виховання закладається комплекс відчуттів, об'єднаних афектом, і його актуалізація викликає деколи дуже серйозні зміни в поведінці. Позитивна функція комплексу неповноцінності полягає в тому, що коли людина зустрічає опір на шляху реалізації своїх бажань, афекти пробиваються у свідомість у вигляді колосального викиду психічної енергії. Людина ж направляє його в різні сфери своєї діяльності, успішно вирішуючи цілий ряд особистих і соціальних проблем. Але повернемося безпосередньо до сновидіння.

Незадоволеність , мабуть, викликана або неправильним використанням вами психічного потенціалу, який витрачається даремно, або, що найімовірніше, тим, що афекти, будучи як би в згорнутому стані, обтяжують неусвідомлювані пласти психічного, звідси виникає почуття душевного дискомфорту, невпевненості і апатії. Незважаючи на це, не слід розчаровуватися в своїх силах:

Обов'язково знайдеться той, що призведе до мобілізації вашого потенціалу.

Універсальний сонник

Якщо ви незадоволені - значить, ви незадоволені тим, як йдуть справи або як розвивається ситуація. Що не виправдало ваших очікувань?

Теткінскій сонник-2012

Незадоволеність — нагадування про невиконання (невиконанні) призначення.