Сонник «Палець»

Сонник Міллера

Якщо снилося, що ваші пальці були брудними, недоглянутими, роздряпала, це означає, що в майбутньому вас чекають прикрощі. Красиві, доглянуті, білі руки сняться до того, що вашу щирість оцінять по достоїнству, ви станете відомою людиною завдяки доброзичливості і щедрості. На руках взагалі не було пальців - до серйозних матеріальних втрат.

Якщо приснився великий палець, це говорить про те, що якісь пройдисвіти обведут вас навколо пальця, а ваша удача виявиться вельми сумнівною. Почуття болю у великому пальці віщує невдачу в справах. Великого пальця не було - вас чекають нужда і самотність. Вам уві сні здалося, що великий палець якось ненатурально малий - до радості, яка буде вельми швидкоплинною. У той же час неприродно великий палець обіцяє стрімке і грандіозний успіх. Великий палець був забруднений - до відчуття насолоди, яке ви отримаєте, повністю віддавшись своїм пристрастям.

Якщо на великому пальці ніготь був надто довгим, значить, захоплення задоволеннями сумнівної властивості приведе вас до гріховного життя.

Сонник Цветкова

Дуже красиві пальці обіцяють щастя в любові;

Вказувати на щось або когось пальцем - сон до значних змін;

Мати зайвий палець - до спадщини;

Втратити — для суперечок.

Сонник Міс Хассе

Втратити — збитки скалічити - будеш поважаємо і любимо мати красиві пальці - досягнеш високої честі.

Бачити великий палець на Вашій руці - можлива небезпека, що Ви станете жертвою спритників і сумнівною удачі;

Відчувати біль у великому пальці - невдача у справах;

Відсутність великого пальця - нужда, самотність;

Великий палець здається Вам неприродно маленьким - швидкоплинна радість;

Неприродно великий палець - Ваш успіх буде стрімким і блискучим;

Великий палець забруднений - Ви випробуєте насолоду, давши волю своїм пристрастям;

Занадто довгий ніготь на великому пальці - гонитва за сумнівними задоволеннями введе Вас в гріх;

Бачити пальці на своїх руках брудними і подряпаними - до прикростей;

Красиві білі руки з доглянутими пальцями - Ваше щире почуття буде оцінений по гідності, Ваша доброзичливість і щедрість зроблять Вас відомим;

На Ваших руках немає пальців - великі матеріальні втрати.

Також Див. Рука, Нігті, Чорнила.

Сонник Лонго

Приснившийся вказівний палець в піднятому положенні є попередженням про серйозну небезпеку, яка обов'язково перетвориться в реальну, якщо ви не дослухається цього сну як сигналу. Положення може посилитися тим, що якраз у цей час ваші вороги будуть намагатися поставити вам підніжку. Вам необхідно тримати під контролем свої емоції, не витрачати сили на дрібниці:

Їх вам знадобиться ще багато для боротьби за власне місце під сонцем.

Побачити зламаний палець - такий сон говорить про те, що ви ніяк не можете досягти бажаного, хоча вже практично знесиліли і втратили надію.

Сон підказує, що це скоро пройде, і після невеликого відпочинку Ви знову візьметеся за справи.

Забинтований палець віщує недовгу хвороба - вашу або близької людини. Не панікуйте перш часу, адже справа обмежиться легким нездужанням без всяких ускладнень.

Приснившийся відрубаний палець попереджає сновидця, що той через грубе ставлення до людей може позбутися підтримки своїх близьких. Останнім часом ви весь час ображаєте близьких людей, які незалежно від свого настрою завжди ставляться до вас з щирістю і дружелюбністю. Майте на увазі, що навіть залізне терпіння колись лопається.

Якщо ви обпекли палець, це означає, що навколо вас складеться якась важка ситуація, вихід з якої знайти буде тим більш складно, що його доведеться шукати самостійно.

Криві пальці сняться до того, що ваші заздрісники сплять і бачать, як нашкодити вам. З тими людьми, до яких ви не відчуваєте особливої довіри, і вже тим паче з тими, до кого у вас його немає взагалі, сновидіння закликає проявляти максимальну обережність.

Загальний сонник

Якщо Ви бачите, що у Вас на руці не вистачає пальця, то жінці цей сон передвіщає нещастя, яке може трапитися з її дитиною;

Чоловікам це передрікає втрату поваги друзів або колег.

Якщо Ви випадково втрачаєте пальця, то Ваші вчинки вельми розумні і немає приводу для занепокоєння.

Якщо Ви виявили, що один з пальців виділяється своїми розмірами серед інших, це передвіщає ситуацію, в якій Вам ще не доводилося опинятися.

Якщо у сні Ви пожертвували пальцем, то Ви отримаєте приємну звістку або подарунок.