Тлумачення сну «Печія»

Сонник Фрейда

Печія, відчутна вами уві сні, означає почуття, які у вас викликає партнер. Він вам моторошно набрид, але от як від нього раз і назавжди звільнитися, ви розуму не прикладете. Можливо, від обридлого шанувальника або прихильниці ви позбудетеся завдяки випадку.

Якщо уві сні ваш партнер скаржився на те, що його мучить печія, зверніть увагу на це:

Цілком можливо, він втомився від вашого суспільства і потай подумує про те, як змінити вас на більш привабливу кандидатуру.

Сонник Данилової

Мучитися уві сні через сильну печії - минулі невдачі в любові до цих пір не дають вам спокою. Ви знову і знову подумки переживаєте неприємні моменти і ризикуєте перетворитися у вкрай закомплексованого людини, що поставив жирний хрест на інтимному житті. Забудьте про те, що було колись, і продовжуйте жити, не оглядаючись назад. Попереду вас чекає маса нових знайомств і захоплень. Можливо, цей сон викликаний тим, що вас насправді мучить печія. У цьому випадку на його трактуванні не варто загострювати увагу. "Віщим" сном не може вважатися також той, який наснився на порожній або повний шлунок (природно, що голодному буде снитися їжа, а переевшему - кошмари), а також після вживання алкоголю, наркотиків чи снодійного. Крім того, сильно спотворює зміст снів будь-яке соматичне розлад (болі в різних областях тіла, висока температура і т.