Тлумачення сну «Перерваний статевий акт»

Сонник Данилової

Сновидіння про перерваному статевому акті може бути витлумачено, виходячи з традицій сучасної еротичної культури, як бажання партнерів уникнути запліднення. Більш широко він може означати неможливість шлюбних відносин, нездатність бути повноцінними членами суспільства з причини відсутності дітей. Можливо, це символ відмови від підпорядкування загальновизнаним сексуальним нормам, підсвідомий протест.

Якщо подібний сон бачить чоловік, його трактування така:

Небажання одружуватися, протест проти критики оточуючих (наприклад, проти вимог матері завести сім'ю або проти бажання партнерки вийти за нього заміж). Це може бути неможливість домогтися бажаного загальноприйнятими способами, пошук варіанту з найменшими втратами і нерозуміння того, що це може призвести до серйозних втрат.

Для жінки сон про перерваному статевому акті символізує її небажання заводити дітей або рішення про те, що наявної кількості дітей для неї достатньо і більше народжувати вона не буде. Ще один варіант - втрата сенсу в її відносинах з даним чоловіком, розуміння їх безглуздості, порожньої витрати часу і необхідності шукати більш підходящого партнера.