Сонник «П'яти»

Американський сонник

П'яти — вас примушують рухатися в певному напрямку.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви поранили п'яту - це означає, що недоброзичливці вгадають ваше слабке місце і завдадуть раптовий, істотний удар.

Мозолі на п'ятах - до майбутньої важкої роботи, яка до того ж не принесе вам задоволення.

Сонник Дмитра та Надії Зими

П'ятка уві сні - символізує упевненість в собі.

Якщо уві сні ви з якихось причин звернули увагу на свої п'ятки - це говорить про те, що наяву для здійснення якогось задуму вам не вистачає внутрішньої впевненості у власних силах.

Поранені або хворі п'яти - віщують серйозні труднощі в просуванні ваших планів. Такі сни закликають вас або позбутися від внутрішніх сумнівів, або ж відмовитися від справ, в результаті яких ви не відчуваєте особливої впевненості.

Якщо ж уві сні ви бачите свої п'яти непомірно великими - такий сон підказує, що ви надмірно впевнені в собі, і це може серйозно зашкодити вам.

Сон закликає вас до обережності і тверезій оцінці власних сил.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви поранили п'яту, віщує, що вороги знайдуть ваше слабке місце і завдадуть вам несподіваний і досить відчутний удар. Мозолі на п'ятах - знак важкої роботи, яка не приносить великого доходу. Чесати уві сні п'яти - наяву вам принесе задоволення ваш обранець.

Загальний сонник

Якщо вам приснилося, що ви поранили п'яту, це означає, що недоброзичливці вгадають ваше слабке місце і завдадуть раптовий, істотний удар. Мозолі на п'ятах - до майбутньої важкої роботи, яка до того ж не принесе вам задоволення.