Тлумачення сну «Покидьки»

Сонник Міс Хассе

Побачити — це означає, що ваші очікування виправдаються;

Звозити кудись — сон до отримання спадщини. Загрузнути в смітті - таке сновидіння попереджає, що через пристрасть до поганим звичкам ви ризикуєте опуститися на саме дно людського суспільства. Є їх - ви загрузнете в крайній бідності і не будете прагнути до того, щоб повернутися на краще.

Побачити , як в покидьках рилися тварини або опустилися люди, бомжі - цей сон означає, що вами зацікавиться, і це увагу вам не сподобається.

Сонник Міллера

Покидьки уві сні віщують утруднення особистого характеру, але частіше невдачі в ділових починаннях.

Сонник від А до Я

Сон, де ви бачите купи самих різних покидьків, віщує прикрі неприємності від наклепу.

Виносити покидьки на смітник - до здійснення бажань.

Згрібати покидьки — наяву погано впораєтеся з дорученою вам справою, возити або тягати їх - до отримання несподіваного спадщини. Палаючі або тліючі покидьки означають, що в реальності присвятіть себе громадській діяльності на шкоду домашнім справам.

Харчові покидьки віщують зростання добробуту при стабільних доходах, дерев'яні - до сімейних негараздів, металеві - незабаром перед вами відкриється чудова перспектива, якщо ви самі не воспрепятствуете цього.

Покидьки шкіряного або текстильного виробництва означають, що незабаром отримаєте невтішні вісті від далеких приятелів. Гумові або полімерні покидьки - до майбутнього сімейного торжества.