Сонник «Політик»

Сонник Міллера

Приснився відомий політик - це до безглуздої втрати часу в якійсь особливій, специфічній обстановці, серед якихось людей, які не додадуть вашому времяпрепровождению якогось сенсу.

Побачити свою участь в політичних дебатах - такий сон означає, що друзі використовують не на вашу користь ваше нездоров'я або якесь непорозуміння.

Для дівчини цікавитися у сні політиками - це сон-застереження від обману.

Сонник Лоффа

У наш час, коли різноманітні засоби масової інформації набули такого широкого поширення, сни про політиків приходять людям все частіше. Маючи завдяки ЗМІ доступ до деяких деталей особистого життя політиків, ми вважаємо, що знаємо їх досить добре в той час, як реально можна говорити про те, що ми лише чули про них. Відповідно, образи цих людей є в наші сновидіння внаслідок що відбуваються в дійсності подій і говорять про нашу обізнаності про деякі факти з життя публічних фігур. У дуже багатьох випадках політики, подібно іншим знаменитостям, відвідують сновидіння без особливих на те причин. Винятком можна назвати хіба що нашу схильність інформаційної бомбардуванню за участю їх образів, що переслідує нас буквально кожен день. Може мати значення те, як ви в житті ставитеся до приснився політику.

Сонник Менегетті

Вказує на помилкове стан впевненості, безпеки.

Побачити в сні якогось відомого політика - означає, що Ви опинитеся в такій обстановці і серед таких людей, де Ви бездарно втратите час.

Якщо уві сні Ви вплутуєтеся в політичні дебати - значить, якесь непорозуміння і погане самопочуття будуть використані Вашими друзями не на Вашу користь.

Якщо дівчина в сні цікавиться політиками, такий сон застерігає її від обману.

Бачити якогось відомого політика - Ви опинитеся в такій обстановці і серед таких людей, де Ви бездарно втратите час;

Вплутатися в політичні дебати - якесь непорозуміння і погане самопочуття будуть використані Вашими друзями не на Вашу користь;

Для дівчини — цікавитися політиками - застереження від обману.

Якщо у сні Ви бачите політика, то наяву Вам належить зіткнутися з неприємними партнерами. Крім того, Ви опинитеся в ситуаціях, які заберуть у Вас не тільки час, але й гроші.

Якщо Вам приснилося, що Ви залучені в політичну дискусію, то в найближчому майбутньому Вам буде важко досягти взаєморозуміння з близькими людьми.

Для молодої жінки сон, у якому вона цікавиться політикою, означає, що їй слід побоюватися підступності ворогів.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви побачили якогось відомого політика, то, очевидно, опинитеся в такій обстановці і серед таких людей, що пошкодуєте про бездарно втрачений час. Вплутавшись в своєму сновидінні в політичні дебати, наяву ви зустрінетесь із зрадою друзів.

Якщо дівчина в сні цікавиться політиками, то в житті їй слід остерігатися обману.

Сонник XXI століття

Побачити в сні відомого політика - знак, що ви марно витрачаєте час, самому займатися політикою - до сварки і непорозумінь.

Для дівчини сон про політику - застереження:

Хтось намагається обдурити вас або заволодіти вашим серцем за допомогою обману.

Сонник для стерви

Політичний діяч — ти будеш роздратована і дуже сердита на саму себе через те, що погодишся на зустріч з свідомо нецікавими і нудними людьми, і при цьому даремно витратите свій дорогоцінний час.

Бачити в сні себе відомим політиком - чекай обману або недовіри з боку близького друга.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Образ політика у сні - знак марних надій і розчарувань. Після такого сну постарайтеся обережніше ставитися до спокусливих пропозицій, не довіряючи порожнім чуток і красивою балачках.

Снотолкователь

Побачити в сні якогось відомого політика - означає, що Ви опинитеся в такій обстановці і серед таких людей, де Ви бездарно втратите час.

Якщо уві сні Ви вплутуєтеся в політичні дебати - значить, якесь непорозуміння і погане самопочуття будуть використані Вашими друзями не на Вашу користь.

Якщо дівчина в сні цікавиться політиками, такий сон застерігає її від обману.

Теткінскій сонник-2012

Політиквідображення політизації чогось. Відображення тих цінностей і того образу, що притаманні конкретному політику.

 
Відноситься до тем: