Сонник «Шахрай»

Французький сонник

Побачити в сні шахрая, шахрая - сон означає, що вже в найближчому майбутньому вас чекає успіх. Його ви доб'єтеся, хоча на вашому шляху буде маса труднощів і віроломство людей.

Сонник Міс Хассе

Якщо приснилося, що ви стали жертвою шахрая, то станете дійовою особою якогось судової справи. У ці неприємності вас вплутати знайомі, затіяли якусь авантюру.

Приснилося , що охорона або інші люди зловили шахрая на гарячому, - значить, вам не вдасться легко відбутися.

Побачити в ролі шахрая дуже близької людини - у ваші відносини можуть прокрастися і все зіпсувати брехня і лукавство.

Східний жіночий сонник

Жінку сон, у якому вона бачить, що її чоловік або коханий є шахраєм, попереджає:

Вона буде страждати від нестачі уваги з боку обранця.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви шахрай - наяву Ви готові зробити якийсь нешляхетний вчинок, який залишить у Ваших друзів неприємний осад. Також, можливо. Вам загрожує якась хвороба, від якої, втім, Ви скоро вилікуєтеся.

Жінці бачити у сні, що її чоловік або коханий шахрай - знак того, що в реальному житті вона буде болісно страждати через нехтування, яке виявить до неї друг.

Східний сонник

Жінку сон, у якому вона бачить, що її чоловік або коханий є шахраєм - попереджає:

Вона буде страждати від нестачі уваги з боку обранця.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що вашого судженого не можна віднести до розряду чесних людей - вам явно не вистачає ніжності, ласки і турботи з боку вашого обранця.

Загальний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви - шахрай, то наяву Ви готові зробити якийсь нешляхетний вчинок, який залишить у Ваших друзів неприємний осад. Також, можливо. Вам загрожує якась хвороба, від якої, втім, Ви скоро вилікуєтеся. Жінці бачити у сні, що її чоловік або коханий - шахрай - знак того, що в реальному житті вона буде болісно страждати через нехтування, яке виявить до неї друг.

Якщо уві сні ви спілкуєтеся з шахраєм, наяву ви промотати багато грошей;

Якщо шахрай — ви самі, вас чекає збільшення вашого стану.