Сонник «Шампунь»

Сучасний сонник

Якщо уві сні вашу увагу привернув шампунь в симпатичному флаконі, то наяву ви отримаєте хороший шанс зробити свою зовнішність привабливішою. Можливо, це буде знайомство з талановитим перукарем або стилістом.

Сновидіння, в якому ви самі миєте голову шампунем, означає, що в реальному житті ви, бажаючи комусь догодити, дасте згоду на участь у досить сумнівну оборудку.

Якщо присниться, що вам шампунем миє голову перукар або інша людина, то вас чекає дивовижна і цікава поїздка. Не розповідайте нікому, навіщо і куди ви зібралися, щоб все вийшло по-вашому.

Прострочений, смердючий шампунь сниться до того, що ви отримаєте прочухана від начальства.

Сонник Міллера

Мити голову шампунем - бажаючи комусь догодити, Ви погодитеся брати участь в якійсь афері;

Голову шампунем Вам миє перукар чи хтось інший - дивовижне подорож, від якого Ви отримаєте незвичайне задоволення, якщо тільки Ваші друзі та рідні не дізнаються про його справжньої мети.

Також Див. Перукар.

Якщо Вам приснилося, що Ви миєте голову шампунем, то Ви будете займатися принизливими, на Ваш погляд, справами, заради того, щоб догодити іншим.

Якщо уві сні хтось миє Вам голову шампунем, то в найближчому майбутньому Вас чекає якась таємна поїздка, яка буде приємною для Вас лише в тому випадку, якщо Ви зможете приховати її мета від сім'ї і друзів.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви мили голову шампунем, означає, що ви приймете участь в недостойних аферах, бажаючи доставити комусь задоволення. А ще можливо, що скоро ви в таємниці від інших зробите поїздку, яка доставить вам величезну насолоду. Головне тільки - гарненько приховати справжню мету поїздки від сім'ї і друзів.

Східний жіночий сонник

Біли ти миєш голову шампунем - значить, будеш займатися принизливими, на твій погляд, справами заради того, щоб догодити іншим.

Якщо хтось миє тобі голову шампунем - це віщує найближчим часом якусь таємну поїздку, яка буде приємною лише в тому випадку, якщо ти зможеш приховати її мета від сім'ї і друзів.

Східний сонник

Біли ти миєш голову шампунем - значить, будеш займатися принизливими, на твій погляд, справами заради того, щоб догодити іншим.

Якщо хтось миє тобі голову шампунем - це віщує найближчим часом якусь таємну поїздку, яка буде приємною лише в тому випадку, якщо ти зможеш приховати її мета від сім'ї і друзів.

Дитячий сонник

Шампунь — тебе втомили одноманітні враження або ж тобі хочеться позбутися від неприємних думок.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви миєте голову шампунем - означає, що вам судилося займатися справами, які не тільки не принесуть бажаного задоволення, але доставлять чимало невиправданих клопоту. І все це буде зроблено тільки заради того, щоб могли порадіти інші.

Якщо ж вам приснилося, що хтось миє вам шампунем голову - вам слід заздалегідь підготуватися до таємного подорожі, яке якщо й принесе вам задоволення, то тільки в тому випадку, якщо вам вдасться приховати його істинну мету від близьких вам людей.

Новітній сонник

Шампунь — до хронічного захворювання волосся.

Сонник для стерви

Шампунь — не дай себе використовувати в нечесних і сумнівних підприємствах.

Мити голову — таємні любовні пригоди далеко від дому подарують райську насолоду і задоволення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Шампунь — належить нагінка від чоловіка.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Шампунь — ви будете брати участь в запаморочливий пригоді, від якого згодом нічого не залишиться.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Шампунь — ваші надії лопнуть, як мильні бульбашки.

Сонник для всієї родини

Тебе втомили одноманітні враження або ж тобі хочеться позбутися від неприємних думок.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви миєте голову шампунем, то Ви робитимете принизливими для Вас справами на догоду іншим людям.

Якщо ж Вам приснилося, що хтось миє Вам голову шампунем, то незабаром Вам належить таємне подорож, яка дуже обрадує Вас, але за умови, що Ви зможете приховати мету поїздки від сім'ї і друзів.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви миєте голову шампунем - значить, Ви візьмете участь у недостойних аферах, щоб доставити комусь задоволення.

Якщо Ви бачите в сні миття власної голови - значить, Ви незабаром, таємно від інших, зробите поїздку, яка доставить Вам величезну насолоду, якщо тільки її дійсну мету вдасться приховати від сім'ї або друзів.

 
Відноситься до тем: