Сонник «Шарманка»

Сонник Фрейда

Бачити у сні шарманку - знак того, що вам належить слухати скарги якоїсь жінки, у якої не все спокійно в особистому житті.

Якщо такий сон приснився представниці жіночої статі - страшного, в общем-то, нічого не буде - чашка чаю, чарка коньяку, і всі проблеми вашої нещасної кинутої або обдуреної подружки згладяться.

А от чоловікам, що побачили уві сні шарманку - потрібно бути обережніше, тому що задушевна розмова може зайти надто далеко і є ризик загрузнути в абсолютно непотрібному вам адюльтері.

Самому грати на шарманці - не варто так наполегливо домагатися розташування вподобаного вам людини. Настирливі спроби зав'язати знайомство можуть бути сприйняті ним як посягання на свободу, і тоді ніякого продовження не буде.

Зламана або дуже стара, пошарпана шарманка - символ того, що у вашій родині не все гаразд, і поки ситуація не вийшла з-під контролю, слід розібратися з причиняющей занепокоєння проблемою.

Езотеричний сонник

Через померлих або надовго виїхали ви будете сумувати, плакати, тужити. Грати на шарманці - такий сон означає, що ви будете людиною, по якому будуть тужити, і ця туга буде стискати ваше серце.

Сонник Лонго

Почули звуки шарманки - це означає, що одноманітність, монотонність вашого життя неабияк вас втомили. Вам іноді здається, що ваше життя не більше ніж сон, і розбудити вас і тим більше підштовхнути до активного способу життя вже не в змозі ніхто і ніщо. Врахуйте, безглуздо чекати дзвінка неіснуючого будильника, який би проголосив початок нового життя, - активно жити треба починати самостійно.

Якщо грали на шарманці, це говорить про те, що тільки ви є істинним винуватцем всіх своїх бід і проблем. Ваша бездіяльність призвела до маловтішним підсумками:

Ви позбулися навичок активного існування, а тому тепер ви змушені все заново освоювати, щоб в цьому світі вижити і жити далі.

Приснилося, як хтось інший грав на шарманці, - такий сон свідчить, що головна якість вашої натури - егоцентризм. Згідно вашій картині світу, в його центрі перебуваєте ви, а інші - не більше ніж убога сіра маса.

Сон радить подумати, чи є насправді в вас такі вже виняткові достоїнства.

Циганський сонник

Бачити у сні шарманщика і (або) чути звуки шарманки - хтось маніпулює вами.

Якщо ви самі граєте на шарманці - ви маніпулюєте іншими.

Новітній сонник

Шарманкаобман, який вам сподобається.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви граєте на шарманці - значить, Ви зробите легковажний вчинок, про який будете сильно шкодувати.

Чути в сні звуки шарманки - до неприємних новин.

Бачити старовинну шарманку - до щасливого завершення справи. Можливо знайомство з близьким за духом людиною.

Якщо Ви бачите в сні шарманщика - хтось змусить Вас змінити свої принципи. Молодій жінці такий сон обіцяє шлюб з розрахунку.

Сонник Білого мага

Чути в сні шарманку - ви дуже втомилися від монотонності і одноманітності вашому житті. Вам здається, що ваше життя - сон і вже ніхто в світі не зможе пробудити вас і підштовхнути до активної життєдіяльності. Марно чекати, коли пролунає дзвін неіснуючого будильника, возвещающий початок нового життя, треба самому починати активно жити.

Грати у сні на шарманці - у всіх ваших бідах винні ви самі. Підсумки вашої бездіяльності маловтішні - ви розгубили всі навички активного існування, і тепер вам доведеться заново все освоювати, щоб вижити в цьому світі.

Бачити уві сні людини, що грає на шарманці - головне ваше якість - егоцентризм:

Ставите себе в центр світобудови і щиро вважаєте, що всі інші, що оточують вас, просто сіра убога маса. А ви не замислювалися над питанням, що в вас, власне, такого виняткового?

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Шарманка — приготуйтеся слухати нотацію.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Шарманка — у вас будуть із кимось спогади про минуле.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Шарманка — до сумного розмови.

Сонник Морозової

Грати на шарманці перед публікою - отримати приз, виграш чи спадщину.

Теткінскій сонник-2012

Шарманкавідображення бездуховного підходу до гармонії.