Тлумачення сну «Схід»

Сонник Лонго

Сон зі сходом вважається хорошим. Він уособлює оновлення, зміни в кращу сторону, реалізацію наміченого.

Спостерігати за сходом з вікон свого будинку - це до незначних змін, пов'язаних з купівлею або перестановкою меблів. Можете додатково викинути всі речі, якими ви кілька років не користуєтеся, і оновити гардероб.

Якщо ж ви разом з близькими людьми бачили схід на природі, не в місті, то наступні за цим зміни будуть носити більш принциповий характер. У цьому випадку все залежить тільки від вас. Може, вже скоро ви відшукаєте довгоочікуване рішення проблеми. Воно знаходиться дуже близько і стане для вас джерелом полегшення;

Головне — не йти по шляху найменшого опору, щоб рішення не відсунулося на невизначений термін. Це тлумачення використовується, якщо схід у сновидінні був ясним і чистим, а піднімалося сонце було досить яскравим.

Якщо сонце виходило з-за хмар, то наяву ви намагаєтеся знайти вихід з тривожного становища, але у вас нічого не виходить. Зараз не найбільш вдалий час, щоб боротися з труднощами, трохи почекайте:

Ви станете сильніше, а обставини - більш сприятливими.

Сучасний сонник

Схід сниться до початку дуже хорошої життєвого періоду. Наяву ви зараз стоїте на самому початку злітної смуги. Вам вдасться злетіти так високо, як ви самі того захочете. Якими б фантастичними не були ваші задуми, ви втілите їх в реальність. Особливо вдаватимуться починання, що стосуються вашого життя. Приміром, якщо ви захочете стати спортсменом або піднятися на Еверест, вам вдасться підкорити пік без особливої напруги сил.

Якщо схід снився на середу, це свідчить про те, що в житті ви готові до найрішучіших змін.

Якщо ви зустрічаєте схід у колі друзів, то такий сон пророкує, що сутички і незначні конфлікти, які виникнуть у вас із оточенням, вирішаться самим чудесним чином.

Якщо схід сниться на четвер, це попередження про те, що сновидець неправильно оцінив свої можливості. Вам потрібно переглянути свої пріоритети.

Сни на суботу обіцяють появу перспективних пропозицій від партнерів по бізнесу.

Якщо такий же приснився на неділю, то в реальному житті сновидець побуває на вечірці, яка дозволить йому забути про проблеми, розслабитися, відпочити, весело провести вільний вечір.

Місячний сонник

Схід сонця — добрі вісті або подарунки.

Новітній сонник

Спостерігати схід сонця - сон хороший:

Виповниться ваше заповітне бажання.

Новий сонник 1918 р

Схід — обіцяє подарунок, зміни в житті, хороші вести.

Сонник Білого мага

Побачений у сні схід - добрий знак, символ оновлення, змін в кращу сторону, здійснення наміченого.

Якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте за сходом у себе вдома - сон передвіщає вам невеликі зміни, пов'язані з перестановкою меблів або її покупкою.

Якщо вам буде цього недостатньо - варто викинути всі старі речі, якими ви не користуєтеся ось уже кілька років, і відновити гардероб.

Якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте разом зі своїми близькими схід десь від міста, на природі - це символ більш глибоких і конструктивних змін. В даному випадку все залежить від вас самих. Можливо, незабаром ви знайдете рішення проблеми, яке довго шукали. Рішення дуже близько, і воно принесе вам полегшення. Найголовніше, не йдіть по шляху найменшого опору, інакше рішення відсунеться на невизначений термін. Сказане відноситься до ясного, чистого сходу, коли сонце видно досить яскраво.

Якщо ви бачили, що сонце сходило з хмар - це недобрий знак.

Сон символізує, що ви намагаєтеся знайти вихід зі сформованої ситуації, яка вас турбує, але всі ваші спроби залишаються марними. Ваш сон означає, що зараз не найкращий час для вирішення проблеми, почекайте трохи, тоді у вас буде більше сил, і обставини складуться сприятливим для вас чином.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні схід - до вдалим починанням.

Якщо ви з вівторка на середу бачите уві сні схід - наяву ви повні рішучості змінити стан справ в кращу сторону.

Якщо ж уві сні ви зустрічаєте схід зі своїми друзями - це означає, що для вас багато значать проблеми з родичами і друзями, але всі ці проблеми ви зможете вдало вирішити.

Якщо ж ви бачите схід з середи на четвер - це, попередження, що ви переоцінюєте свої сили і перш ніж щось починати, вам слід ще раз все добре зважити.

Якщо ж схід вам наснився з п'ятниці на суботу - це обіцяє дуже вигідну пропозицію від ваших ділових партнерів.

Але якщо схід ви побачили уві сні з суботи на неділю - наяву ви побуваєте на святі, де добре відпочинете і приємно проведете час.

Сонник майбутнього

Схід сонцяздоров'я, довголіття.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити схід сонця - до народження людини чоловічої статі, причому ця людина залишить слід у житті якимись помітними вчинками.

Бачити схід місяця - до народження доньки і внучки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити схід сонця у сні - до радості.

Бачити, як піднімається місяць в небі - до страждання.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Спостерігати уві сні за сходом сонця - до чудесним змінам у вашому організмі, провідним до духовного підйому.

Спостерігати уві сні за тим, як на небі з'являється повний місяць - до естетичного задоволення;

Бачити схід ущербної місяця - до якоїсь втрати.

Сонник Цветкова

Подарунок, зміни в житті, хороші вести.

Подарунок, зміни в житті, вести хороші.

Середньовічний сонник

Побачити схід — до радості.

Тлумачний словник сновидінь

Схід сонця — добрі вісті.

Загальний сонник

Подарунок;

Зміни в житті;

Вести хороші.

 
Відноситься до тем: