Тлумачення сну «Скотч»

Сучасний сонник

Купувати скотч — такий сон обіцяє знайомство з людиною, яка буде мати над вами владу або сильно впливати на ваші думки і поведінку. Дівчині такий сон - обіцяє швидке заміжжя, причому її чоловік буде старший і досвідченіший її.

Вішати за допомогою скотча якесь оголошення - вам доведеться виступити як миротворець, щоб залагодити відносини між подружжям або сусідами. Діловій людині такий сон - обіцяє усунення розбіжностей між компаньйонами.

Якщо уві сні скотч прилип до рук або до чого-небудь ще - такий сон передвіщає вам спілкування з неприємною людиною, від якого ви довго не зможете позбутися.

Якщо ви брали у когось гроші в борг - вас буде переслідувати ваш кредитор до тих пір, поки ви не повернете борг.

Якщо уві сні ви намагаєтеся розмотати скотч, але не можете знайти кінець - такий сон може символізувати заплутаність у ваших справах. Жінці або дівчині сон - говорить про те, що вона не може розібратися у своїх почуттях.

Сонник XXI століття

Як правило, побачений у сні скотч - передвіщає примирення з ворогами, усунення розбіжностей, знаходження компромісу.

Сон, в якому ви намагаєтесь розмотати скотч, але у вас не виходить або ж ви не можете знайти його край - означає, що якщо ви будете намагатися ввести когось в оману або спробуєте обдурити, то можете остаточно заплутатися.