Сонник «Совість»

Сонник Міллера

Відчувати уві сні, що Вас мучить совість через вчинений обману, означає, що люди будуть спокушати Вас здійснити щось нехороше. Вам слід постійно бути напоготові. Відчувати в сні, що совість Ваша чиста, віщує високе загальну думку про Вас.

Відчувати, що Вас мучить совість через вчинений обману - люди будуть спокушати Вас здійснити щось недобре, будьте напоготові;

Відчувати, що совість Ваша чиста - високе загальну думку про Вас.

Якщо у сні Ви відчуваєте докори сумління через вчинений Вами обману, то в реальному житті Ви піддастеся спокусі і зробите негідний вчинок. Вам слід дуже уважно поставитися до своїх дій.

Якщо Вам приснилося, що Ваша совість чиста, то у Ви зможете подолати всі виниклі труднощі.

Новий сімейний сонник

Терзають уві сні муки совісті через якогось досконалого вами обману сняться до спокусі. Вам слід постійно бути напоготові, щоб не піддатися спокусі. А якщо навіть уві сні ви впевнені в тому, що совість ваша чиста, то в реальному житті ви, безсумнівно, заслужили високу оцінку в суспільстві.

Новітній сонник

Якщо вас мучить совість - до каяття.

Сучасний сонник

Відчувати у сні докори сумління через обман - означає, що Ви піддастеся спокусі і зробите негідний вчинок. Вам слід дуже уважно поставитися до своїх дій.

Якщо Вам сниться, що Ваша совість чиста - наяву Ви досягнете загальної поваги в суспільстві.

Сонник для стерви

Совість — загальна любов і повага оточуючих до тебе має під собою міцний фундамент, твої достоїнства цілком цього заслуговують.

Нечиста совість у сні - треба бути дуже обережною і обачною, тому що тобі будуть пропонувати зробити нечесний вчинок.

Снотолкователь

Відчувати уві сні, що Вас мучить совість через вчинений обману, означає, що люди будуть спокушати Вас здійснити щось нехороше. Вам слід постійно бути напоготові.

Відчувати у сні, що совість Ваша чиста, віщує високе загальну думку про Вас.

Теткінскій сонник-2012

Совістьвідображення «мук совісті».

 
Відноситься до тем: