Сонник «Спінінг»

Сучасний сонник

Купувати спінінг — такий сон свідчить про те, що ви повні планів і сил для їх реалізації, залишилося тільки почекати сприятливий момент. Дівчині такий сон - обіцяє приємні передвесільні клопоти.

Якщо спінінг не розкладається - це поганий знак, ви позбудетеся підтримки потрібного вам людини, а поодинці вам буде важко впоратися з навалилися на вас проблемами. Молодим закоханим такий сон - може пророкувати опір батьків їх весіллі.

Зламати спінінг — такий сон говорить про те, що ваше щастя цілком у ваших руках, але ви не усвідомлюєте важливість моменту і не займаєтеся справами, які слід вирішити перш за все. Дівчині такий сон - може пророкувати охолодження до неї її коханого.

Якщо уві сні на спінінгу заплуталася волосінь - це означає, що вас чекають заплутаність і плутанина у справах. У жінки можуть виникнути неприємності на роботі.

Якщо не працює котушка на спінінгу - вас чекає перешкода, яка буде нелегко подолати. Закоханим такий сон - передвіщає утруднення на шляху до шлюбу.

Якщо уві сні ви зловили величезну рибу на спінінг - такий сон обіцяє вам везіння у всіх справах, навіть в азартних іграх. Жінці такий сон - обіцяє довгоочікувану вагітність.