Сонник «Стрічки»

Циганський сонник

Зміна роботи.

Сонник від А до Я

Бачити у сні різнокольорові стрічки віщує найрізноманітніші розваги та задоволення, які випадуть на вашу долю під час відпустки. Зелені стрічки означають, що вам рано впадати у відчай і сумувати, поки живе надія на зміни на краще.

Червоні стрічки обіцяють палку пристрасть і гарячу любов. Жовті стрічки - випробуєте сильне потрясіння від страшної події, свідком якого випадково виявиться.

Стрічки синього або блакитного кольору - зрадою відповісте на зраду, але згодом про це пошкодуєте.

Бачити чорні або дуже темні стрічки - до смутку і важким переживанням через те, що вас не розуміють і недооцінюють.

Багатобарвна стрічка говорить про майбутнє торжество з безліччю гостей і рясним частуванням. Безліч одноколірних стрічок відображають одноманітність того життя, яку ви ведете без всякої надії на зміни.

Бачити стрічки з якимись написами - передвістя сумних подій і втрат.

Коротка стрічка говорить про те, що ваша серцева прихильність буде відкинута. Довга стрічка - наробите боргів, роздаючи нездійсненні обіцянки. Пришивати стрічки до нарядів - безтурботність обернеться вагітністю та скороспішної весіллям.

Заплітати стрічки в коси - зав'яжете приятельські стосунки з компанією веселих і захоплених людей, серед яких зможете відпочивати душею від обтяжливих службових і домашніх турбот. Пов'язувати стрічку навколо голови - для молодої дівчини такий сон означає отримання незабаром пропозиції вийти заміж, легковажний відмова від якого змусить її згодом гірко пошкодувати про свою помилку.

Купувати стрічки уві сні віщує марні витрати.

Бачити , як продавщиця відміряє вам стрічку. - Отримаєте надбавку до зарплати або премію за хорошу роботу.

Якщо вам у сні подарували красиві стрічки - випробуєте нез'ясовне охолодження до близької людини. Дарувати комусь стрічки - до нового цікавого знайомству.

Порівняно стрічки віщують поява у вас суперниці, що претендує на вашого коханого. Різати стрічку на шматки - ваше життя віщує бути легкою і безтурботною, бо за своїм чоловіком ви будете, як за кам'яною стіною. Зав'язувати стрічки в банти - до несподіваного і радісної події.

Ізоляційна або будь-яка інша стрічка не на тканинній основі - передвістя подій, не несучих нічого хорошого, більше того, що можуть лише посилити і без того важке становище.