Тлумачення сну «Цедра»

Сонник Лонго

Якщо у вашому сновидінні з'явилася велика кількість лимонної цедри, це обіцяє вам неприємності. Щоб їх уникнути (а у вас ще є такий шанс), вам треба подолати власні страхи:

Вже давно помічено, що має звичай траплятися саме те, чого ми побоюємося найбільше.

Якщо ви припините мучити себе марними, вигаданими страхами, більшість бід пройде повз. Зрозуміло, обачність при цьому не скасовується, але якщо ви здастеся на милість своїм фобіям і тривогам, то щастя вам точно ніколи не дочекатися.

Якщо їли лимонну цедру, присипаючи її цукром, то найближчим часом опинитеся в неприємному положенні, але при цьому мужньо не будете показувати оточуючим людям, наскільки у вас все погано. Нехай люди чужі, далекі думають, що все у вас просто чудово:

Їх не повинно стосуватися стан ваших справ. Але от самим близьким і рідним сон рекомендує повідати про свої пригоди і проблемах, адже вони можуть допомогти їх здолати.

Насолоджуватися апельсиновою цедрою - це до величезних задоволень. Занурюючись в них, пам'ятайте, що все добре в міру, тому намагайтеся не переступати рамки розумного, щоб не накликати на свою голову неприємності.

Самостійно готували уві сні цедру - значить, вас буде чекати кропітка рутинна робота, від якої ніякого задоволення вам не дочекатися. Вам залишиться лише, набравшись терпіння, сумлінно зробити справу. Нехай втіхою для вас послужить той факт, що вся ця морока надовго не затягнеться.

Пекти пиріг з цедрою - сон означає, що незабаром ви зробите дуже приємний сюрприз оточуючим. Є такий пиріг - «авторами» сюрпризу будуть друзі. Їх турбота і увага справлять на вас велике враження, і ви відчуєте до них ще більшу любов.

Сучасний сонник

Очищати уві сні цедру з лимона - вам належить вкрай небезпечна робота, загрозлива вашому здоров'ю і навіть вашого життя.

Використовувати уві сні цедру як пряність - сон передвіщає самовіддану працю заради успіху інших.

Сушити цедру — до сумних известиям або тяжкої хвороби. Молодій жінці цей сон - обіцяє зраду коханого.