Тлумачення сну «Вниз»

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні пливли вниз за течією, - погано, це значить життя біжить назад.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вниз бігти або йти - до приниження.

Сонник від А до Я

Спускатися у сні кудись вниз - вам доведеться змінити свої погляди на деякі речі.

Бачити спускаються - будьте подвійно обережні найближчі день-два. Їхати в поїзді, що мчить під ухил, - пророкування багатьох праць, які доставлять вам занепокоєння.

Їхати на велосипеді з гірки вниз - вам варто більше уваги приділити своєму здоров'ю. В іншому випадку вас чекає серйозна хвороба.

Якщо ви уві сні спускаєтеся вниз і опиняєтеся в підземеллі, виходить, наяву отримаєте приємні враження від випадкової поїздки по знайомих місцях, які ви цього разу побачите зовсім іншими очима.

Побачити в сні свого друга десь далеко внизу - це передвістя того, що в пору своїх прийдешніх успіхів ви зневажите своїми старими прихильностями.

Бачити птахів, що спускаються вниз з неба, віщує незвичайні події. Спускатися вниз по димоходу обіцяє печаль.

Для молодої дівчини таке сновидіння, крім іншого, означає, що вона скоїть щось незвичайне, ніж викличе подив чи обурення оточуючих.

Спускатися вниз по канату - передвістя розчарування в найяскравіші хвилини вашого життя.

Бачити у сні йде вниз ліфт, з якого ви тільки що вийшли, - значить, наяву вам дивом вдалося уникнути небезпеки або неприємності в якійсь справі.

Дивитися вниз з берега або моста на брудну каламутну воду - чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Бачити у сні спускається вниз ртутний стовпчик термометра - значить, незабаром положення ваших справ почне вселяти вам занепокоєння.