Тлумачення сну «Єва»

Сонник Міллера

Сон, в якому з'явилися Адам і Єва, повідомляє, що несподівано станеться якесь тривожне подія, через якого ваші справи погіршаться.

Приснилося , що в райському саду знаходилися нагая Єва, навколо тіла якої обвився змій, і Адам з фіговим листком, - це знак віроломства, загрозливого вашому щастю. Чути і спостерігати їх бесіду - такий сон є застереженням про появу у вашому житті якоїсь підступної особи. Вона здатна не тільки заплямувати вашу репутацію, але і привести до невдач у справах.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона Єва, це попередження про необхідність дотримуватися обережності. Вона може бути розумнішим першої жінки, але все одно їй не потрібно забувати про те, що в образі красенів чоловіків часто ховаються слуги диявола-спокусника.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви бачите Адама і Єву, то у Вашому житті стануться якісь зміни, які перешкодять Вам досягти успіху в справах.

Якщо Ви побачили Адама, прикритого фіговим листком, і Єву, оповиту змієм, то Вам слід побоюватися зради і ударів долі.

Якщо у сні Ви бачите або чуєте, як Єва розмовляє зі змієм, то Вам слід побоюватися підступної жінки, яка може заплямувати Ваше ім'я і зруйнувати ваше життя.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе Євою, вказує на те, що їй слід бути обережною. Вона може бути розумнішим своєї прародительки, але слуги диявола-спокусника часто виступають у вигляді красивих чоловіків.

Сонник Симона Кананіта

Єва — (проматерія) - Вас хочуть направити на зле справ.

Східний жіночий сонник

Побачиш Єву, оповиту змієм - побоюйся зради і ударів долі.

Якщо ти бачиш або чуєш, як Єва розмовляє зі змієм, - бережися підступності жінки, яка може заплямувати твоє ім'я і зруйнувати твоє життя.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе Євою, - попередження:

Їй слід бути обережною.

Сонник Міс Хассе

Єва — хочуть направити тебе на зле.

Східний сонник

Побачиш Єву, оповиту змієм - побоюйся зради і ударів долі.

Якщо ти бачиш або чуєш, як Єва розмовляє зі змієм - бережися підступності жінки, яка може заплямувати твоє ім'я і зруйнувати твоє життя.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе Євою - попередження:

Їй слід бути обережною.

Жіночий сонник

Якщо уві сні ви бачите себе праматір'ю Євою - вам слід остерігатися всіляких спокус. Знайте, що хоча вас і оточують привабливі і сильні чоловіки, не всі вони можуть похвалитися чесністю і благородством.

Новітній сонник

Бачити Єву — подія, яка зашкодить вашим справам, розмовляти з Євою - до підступного вчинку вашого близького приятеля (подруги) по відношенню до вашої дружині (чоловікові);

До серйозного сімейного скандалу.

Суміщений сонник

Бачити Єву в райському саду разом зі змієм, який оббив її тіло - вашому благополуччю загрожують підступні плани недоброзичливців.

Чути розмову Єви зі змієм - застереження:

Хтось бажає вам зла і будує різні перепони.

Загальний сонник

Поява Адама і Єви в Вашому сні вказує на неспокійні події, які перешкодять Вам досягти успіху в справах.

Якщо Ви побачили Адама, прикритого фіговим листком і оголену Єву, талію якої обвиває змій, то Вам слід побоюватися зради і ударів долі.

Якщо Ви побачите або почуєте, що Єва розмовляє зі змієм, то остерігайтеся підступної жінки, яка може заплямувати Ваше ім'я і зруйнувати ваше життя.

Сон молодої жінки, в якому вона постає як Єва, вказує на те, що їй слід бути обережною. Вона може бути розумнішим своєї прародительки, але слуги диявола-спокусника часто виступають у вигляді красивих чоловіків.