Тлумачення сну «Залицяння»

Сонник Міллера

Коли жінці сниться, як хтось пустився в залицяння за нею, це навіжений знак. Вона весь час буде чекати пропозицій руки і серця, і не отримавши їх, розчарується.

Якщо чоловікові приснилося, що він за кимось доглядав, це говорить про те, що його не можна назвати гідною партією жодної порядної представниці прекрасної статі.

Французький сонник

У сні доглядати за дамами - до доброго розташуванню долі, задоволенню, здоров'ю або скорому одужанню.

Якщо такий сон бачить жінка - він передвіщає їй матеріальні придбання.

Незавидна доля тієї жінки, якій сниться, що за нею доглядають. Вона буде жити в постійному очікуванні пропозиції, і розчарування міцно оселиться в її серці.

Для чоловіка бачити в сні, що він доглядає за кимось, означає, що наяву він недостойний скласти щастя ні одній порядної жінки.

Для жінки — за Вами доглядають - Ви будете жити в постійному очікуванні пропозиції, і розчарування міцно оселиться у Ваше серце;

Для чоловікадоглядати за кимось - Ви негідні скласти щастя ні одній порядної жінки.

Новий сімейний сонник

Доля жінки, якій сниться, що за нею доглядають, не дуже-то завидна. Вона буде жити в постійному очікуванні пропозиції про заміжжя, і розчарування міцно оселиться в її серці.

Якщо ж чоловікові сниться, що він за кимось доглядає, то в реальному житті він не зможе скласти щастя ні одній порядній жінці.

Сучасний сонник

Сумна доля тієї жінки, якій наснилося, що за нею доглядають - часто вона буде думати, що їй ось-ось зроблять пропозицію, але також часто її чекає розчарування. За швидкоплинними задоволеннями і ілюзорними мріями, як правило, послідують печаль і зневіру.

Якщо чоловікові сниться, що він доглядає - наяву він буде негідним чоловіком.

Снотолкователь

Незавидна доля тієї жінки, якій сниться, що за нею доглядають. Вона буде жити в постійному очікуванні пропозиції про заміжжя, і розчарування міцно оселиться в її серці.

Для чоловіка бачити в сні, що він доглядає за кимось, означає, що наяву він недостойний скласти щастя ні одній порядної жінки.

Теткінскій сонник-2012

Залицяннявідображення надій на взаємність (також можливість).

 
Відноситься до тем: