Тлумачення сну «Жар»

Сонник Міллера

Якщо наснилося, що вами опанував жар, цей говорить про вашу тривогу по дріб'язковим приводів. У цей час найкраще в житті проходить повз вас, залишаючись непоміченим. Ви повинні взяти себе в руки і постаратися знайти гарне й гідне себе заняття. Лихоманкою захворів хтось із сім'ї - наяву когось із близьких наздожене невелике нездужання.

У ряді випадків сон про лихоманці може свідчити про хворобливому стані сновидца. Битися в лихоманці - це означає, що якийсь фізична недуга буде причиною ваших страждань, невпевненість у здатності впоратися зі своїми справами приведе вас на грань відчаю. У лихоманці уві сні перебували інші - ваше зверхнє байдужість до вчинків людей буде для них образливим.

Англійський сонник

Вболівати лихоманкою — сон говорить про те, що вашу життєву ситуацію, так само як і стан справ, можна назвати стабільною. Ваші справи можуть спочатку піти в гору, а потім удача поступиться місцем бідності та злиднів.

Французький сонник

У сні у вас була лихоманка - наяву будете терпіти ганьбу від людей, що виражаються в проявах їх марнославства, суєтних домаганнях, навіть образах.

Сонник Міс Хассе

Любов твоя байдужіє.

Захворіти — Ви турбуєтеся про дрібниці, в той же час найкраще в житті ковзає повз Вас;

Хтось у родині хворіє лихоманкою - легке нездужання когось із близьких.

Відчувати — станете жертвою захопленого захоплення.

Якщо Вам приснилося, що у Вас жар, то наяву Ви занадто велику увагу приділяєте дурницях, упускаючи найголовніше в житті. Вам необхідно взяти себе в руки і присвятити своє життя важливих справах.

Бачити у сні, що у когось із Ваших близьких піднялася температура, означає легку хворобу будь-кого з них.

Сонник Фрейда

Безумовно, сам по собі жар наснитися не може, але людина може відчувати його, відчувати тепло. Так, якщо в сні ви відчували жар, хоча об'єктивно джерела тепла поблизу не було - значить, в реальному житті вам призначено буде пережити сильне любовне почуття, на яке, як вам здавалося, ви були не здатні.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви виразно відчували жар у тілі, значить, насправді ви дуже комунікабельна людина, яка без праці може встановити контакт з ким завгодно. Ви буквально купаєтеся в променях обожнювання, яке відчувають до вас оточують. Ви ніколи не страждали від людської холодності, від відвертого неприйняття і нелюбові. У цьому, безсумнівно, насамперед ваша заслуга.

Якщо уві сні жар виходить від предмета, від якого в принципі не може виходити, це свідчить, що скоро у вашому житті трапиться щось непередбачене.

Сонник Симона Кананіта

Жар — Якщо уві сні ви виразно відчували жар у тілі, значить, насправді ви дуже комунікабельна людина, яка без праці може встановити контакт з ким завгодно. Ви буквально купаєтеся в променях обожнювання, яке відчувають до вас оточують. Ви нико.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Пристрасть;

Напруга. Бажання можуть активізуватися кундаліні. Злість.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні, що у вас жар, - багато турбуєтеся про дрібниці. Візьміть себе в руки і знайдіть заняття, гідне вас.

Якщо вам приснилося, що хтось у вашій родині хворіє лихоманкою, то, можливо, хтось з ваших близьких відчує легке нездужання.

Східний жіночий сонник

Тобі наснилося, що у тебе жар? Ти приділяєш надто багато уваги дрібницям, упускаючи щось головне в житті. Тобі необхідно взяти себе в руки і присвятити себе важливим справам.

Бачити , як у когось із твоїх близьких піднялася температура, означає легку хворобу будь-кого з них.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас жар, то наяву Ви занадто велику увагу приділяєте дурницях, упускаючи найголовніше в житті. Вам необхідно взяти себе в руки і присвятити своє життя важливих справах.

Бачити у сні, що у когось із Ваших близьких піднялася температура, означає легку хворобу будь-кого з них.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви відчуваєте жар, це означає, що вас приверне турбота і ласка, пропонована вам гарним знайомим, і саме це допоможе вам знайти бажане заспокоєння. Крім того, такий сон може означати, що вас снідати якесь почуття, бажання, втілити яку в життя ви не наважуєтеся, так як боїтеся, що не всі зрозуміють вас правильно. Проявіть більше сміливості.

Малий сонник Велесів

Жар загрібати — розбагатієш.

Новітній сонник

Жар — можливо, хворіє або скоро захворіє хтось з ваших родичів або близьких людей.

Відчувати спеку — до застуди;

Не виключається запалення легенів.

Новий сонник 1918 р

Жар відчувати — зробитеся жертвою захопленого захоплення.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви виразно відчували жар у тілі - значить, насправді ви дуже комунікабельна людина, яка без праці може встановити контакт з ким завгодно. Ви буквально купаєтеся в променях обожнювання, яке відчувають до вас оточують. Ви ніколи не страждали від людської холодності, від відвертого неприйняття і нелюбові. У цьому, безсумнівно, насамперед ваша заслуга.

Якщо уві сні жар виходить від предмета, від якого в принципі не може виходити - це свідчить, що скоро у вашому житті трапиться щось непередбачене.

Сонник для стерви

Жар — ти багато часу розтрачувати на дрібниці, зберися і займися якоюсь корисною справою.

Сонник Здоров'я

Відчувати жар — до можливого інфекційного захворювання, до неврозу, до гормональних порушень клімактеричного періоду.

Сонник Мандрівника

Жар — сильна пристрасть, необдумані вчинки;

Скандал. Рідше — початок простудного захворювання.

Сонник для закоханих

Сон, в якому вас лихоманить, означає, що ви хвилюєтеся по незначному приводу і ревнуєте свого улюбленого навіть тоді, коли для цього немає ніякого приводу. Вам слід знайти заняття, яке відверне вас від тривожних думок.

Сон про те, що жаром охоплений хтось з ваших близьких, передвіщає хворобу близької людини.

Теткінскій сонник-2012

Жар від джерела тепла - відбиток чогось «спекотного» (найчастіше - свого «спекотного» відносини до чогось). Розглядати спільно з іншими символами.

Відчуття власноївідображення подавляемой пристрасті.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви охоплені цією хворобою, означає, що Ви турбуєтеся про дрібниці. У той же час найкраще в житті ковзає повз Вас. Ви повинні взяти себе в руки і знайти заняття, гідне Вас.

Бачити у сні, що хтось у Вашій родині хворіє лихоманкою - означає легке нездужання когось із близьких.

 
Відноситься до тем: