Тлумачення сну «Жебрак»

Сонник Міллера

Поганий знак — побачити уві сні себе або когось із друзів жебраком. Це сигнал турбот і позбавлень, які застерігають Вас. Молодій жінці, такий сон передвіщає чиєсь недоречне, втручання в її життєві плани.

Якщо жебрак у Ваших снах старий і немічний, то такий сон попереджає ділових людей про необхідність краще організувати свій час і роботу, інакше можливі великі матеріальні нестатки.

Якщо Ви у сні подаєте жебраку милостиню - то це означає, що реальні обставини Вашому житті чи не призводять Вас у відчай і треба змінювати їх. Несприятливий сон, у якому Ви відмовляєтеся подати милостиню.

Побачити себе в сні бідняком - натяк на якийсь неприємний випадок.

Бачити жебраків - спонукання до великодушності в житті.

Сонник Цветкова

Жебракдомашні радості;

Подати милостинюпіднесення;

Відмовити — втрати по службі.

Сонник Міс Хассе

Побачити в своєму будинку жебрака - це до переляку;

Давали йому милостиню - отримаєте винагороду за якийсь свою благу справу;

Виливати на нього свій гнів - до подарунка. Самі злидарював - виграєте в лотерею.

Езотеричний сонник

Приснившийся жебрак — це прийдешні судові тяжби, сплата податків, громадська повинність. Подаяння йому сниться до того, що ви вельми вдало відбудетеся від сплати податків. Були у сні жебракам - на грунті суспільної діяльності станете відомою людиною.

Англійський сонник

Дане сновидіння тлумачиться навпаки:

Побачивши себе жебраком, наяву ви будете постійно нарощувати свій стан. Дружиною буде бідна дівчина, але настільки цнотлива, що завдяки цьому ваш будинок наповнить щастя. Ви ж, будучи щасливим і умиротвореним, станете ще більш енергійно працювати.

Приснився розмову на вулиці з убогим з вашої ініціативи - можливі великі неприємності з вини уявного друга. І все ж йому навряд чи вдасться вибити у вас грунт з-під ніг.

Французький сонник

Якщо приснився жебрак, це віщує вам вчинення якихось нерозумних вчинків, які можуть стати причиною вашого приниження. Хтось бив жебраків - це означає, що ви заслужите своєю активною діяльністю благоденство і удачу.

Якщо уві сні жебраки, проникнувши у ваш будинок, щось крадуть, значить, вас чекають засмучення.

Сучасний сонник

Жебрак сниться до невдач і позбавлень. Ви зможете підготувати себе до них і більш легко переживете їх, так як невезіння все ж не вічні.

Український сонник

Жебрак — Судові колізії, податки, громадська повинність. Подавати йому - вдало звільнитися від сплати податків. Бути жебраком - прославитися на громадській ниві.

Російський сонник

Жебраксимвол бідності та відчаю;

Але також Божий чоловік. Образ жебрака уві сні говорить про негативне сприйняття вами вашого становища.

Малий сонник Велесів

Ніщеброддомашні радості, успіх, багатство / домашні неприємності, турботи;

Прийшов в будинок - неприємності, смерть;

Стояти поруч з ним і просити - допомога;

Давати милостинюприбуток, підвищення;

Не датизбиток, неприємності на роботі;

Отримувати милостиню,.

Новітній сонник

Жебрак — зробите благородний вчинок.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви бачите себе жебрачкою - це віщує щасливий виграш в лотерею, якщо вам подають великі суми грошей, і повну поневірянь життя у випадку, якщо вам кидають жалюгідні копійки або проходять повз, відвертаючись і не подавши ані копійки.

Жебрак, заявив у сні у ваш будинок і слізно просить подаяння - передвіщає чиєсь недоречне втручання у ваші ділові плани.

Якщо ви проганяєте жебрака і убогого каліку - наяву вас чекає неприємний сюрприз;

Якщо щедро обдаровує його - ваші зусилля не пропадуть даремно.

Побачити в сні безногого жебрака, який грає на скрипці і співаючого жалісливі пісні - це передвістя матеріальних турбот і великий нервування на цьому грунті.

Обходити жебраків стороною - означає, що грядуть події, які приведуть вас в сильне замішання і позбавлять можливості завершити розпочату справу.

Якщо жебрачка з немовлям на руках шле вам услід свої прокльони - стало бути, безлад у справах змусить вас нарешті кинути все і взяти позачергової відпустку.

Бачити в ролі жебраків своїх знайомих - означає, що в реальному житті вам доведеться позаздрити їх приголомшливим успіхам.

Сонник Шеремінской

Жебрак — це знак прийдешніх матеріальних нестатків і турбот, пов'язаних з добуванням засобів, необхідних для життя. Але подати милостиню - піднесення;

Відмовитивтрата службового становища.

Азбука тлумачення снів

Поява фігури жебрака у вашому сні - вказує, що ви зазнали краху в якійсь справі і відчуваєте себе спустошеним.

Допомогти жебраковіуспіх в майбутньому.

Відмовити жебракові в допомозі - вас чекають труднощі, злидні.

Багато жебраків — чутки, плітки.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить себе у сні жебракам - наяву майно його примножиться, але він бездумно їм розпорядиться;

Інше значення цього сну:

Отримання високої посади.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить себе у сні жебракам - майно його примножиться, але він витратить його на непотрібне, або зробиться важливою людиною.

Снотолкователь

Поганий знак — побачити уві сні себе або когось із друзів жебраком. Це сигнал турбот і позбавлень, які застерігають Вас.

Молодій жінці, такий сон передвіщає чиєсь недоречне, втручання в її життєві плани.

Якщо жебрак у Ваших снах старий і немічний, то такий сон попереджає ділових людей про необхідність краще організувати свій час і роботу, інакше можливі великі матеріальні нестатки.

Якщо Ви у сні подаєте жебраку милостиню - то це означає, що реальні обставини Вашому житті чи не призводять Вас у відчай і треба змінювати їх.

Несприятливий сон, у якому Ви відмовляєтеся подати милостиню.

Сонник XXI століття

Бути самому уві сні жебракам - означає зміну життя на краще, на щастя в грі і небезпечних підприємствах.

Зустріч із ним - до неприємності;

Переслідування уві сні жебракам обіцяє вам безлад у справах;

Подати жебракові милостиню - означає, що ви отримаєте допомогу.

Жебрака бачити уві сні - знак того, що ви можете випробувати приємне здивування чи небезпека;

Він може постати як втілення вашої совісті.

Багато жебраків — до пліток.

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите жебрака, то отримаєте якусь допомогу, але молодій жінці такий сон - передвіщає чиєсь недоречне втручання в її життєві плани;

Якщо бачите жебраком себе - це до зміни життя на краще.

Сонник для всієї родини

Побачити в сні жебракам себе чи когось із друзів - значить піддатися позбавлень і невдач у справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Зустріти у сні жебрака - поганий знак, що передвіщає великі розчарування. Зазвичай такі сни підказують, що якісь ваші пристрасні бажання не зможуть здійснитися.

Бачити у сні жебракам себе - передвістя невдачі, від якої у вас можуть опуститися руки. Разом з тим, сон закликає вас не нехтувати допомогою з боку оточуючих.

Сонник Езопа

У старовину жебраки - вважалися божими мандруєте. Віруючі люди вважали своїм обов'язком наділяти милостинею жебраків, оскільки вважалося, що якщо подаєш жебракові, то подаєш Богу. Деякі багаті купці виставляли на вулиці великі столи і запрошували жебраків. Це вважалося богоугодною і християнським справою.

Поява у вашому сновидінні цього символу - можна трактувати і як відсутність духовності, і як символ милосердя і співчуття.

Якщо уві сні ви подаєте жебраку милостиню - це означає, що в реальному житті ви зробили велику дурість і тепер каєтеся.

Побачити на порозі свого будинку жебрака - знак того, що найближчим часом ви занадто захопилися матеріальною стороною життя і зовсім забули про духовну.

Сон, в якому ви побачили себе жебраком - передвіщає вам глибоке розчарування. Все складеться не так, як вам би хотілося.

Бачити у сні жебрака з повною торбою - символізує несподіваний прибуток, достаток.

Якщо вам наснився сон, в якому ви вкрали сумку у жебрака - це означає, що наяву у вас безрадісна життя, яка вас сильно обтяжує.

Сон, в якому ви побачили розбагатів жебрака - передвіщає вам несподіваний поворот подій та просто казкове везіння.

Побачити в сні жебрака мандрівника - знак того, що в реальному житті ви зустрінете людину, яка зробить ваше життя більш повної і значущої.

Якщо уві сні ви побачили, як хтось з ваших близьких став жебраком і просить подаяння - це означає, що наяву ви занадто замкнуті на своїх проблемах і шукайте самотності, не помічаючи близьких вам людей, які потребують вашої допомоги.

Тлумачний словник сновидінь

Бути самому жебраком - зміну життя на краще;

Зустріч з жебраком - неприємності;

Переслідування жебракомбезлад в справах;

Подати милостинюотримати допомогу.

Універсальний сонник

У сні ви просите милостиню? - Про що ви плачете і чого відчайдушно просіть у людей?

Якщо хтось інший просить милостиню - можливо, в даний момент життя ви граєте роль надає допомогу. Як ви ставитеся до цього?

У сні ви подаєте жебраку або не звертаєте на нього увагу? Ви вибираєте, скільки грошей подати, або кидаєте йому саму маленьку монетку? - Це розповість про те, скільки уваги ви приділяєте розвитку якостей, які вимагаються від вас в даний момент вашого життя.

Що ви відчуваєте, коли у вас просять милостиню? Вас це ображає, або ви ставитеся до цього спокійно?

Якщо ви відчуваєте неприязнь - значить, вам приємніше виявляти щедрість, коли ви самі цього хочете, а не коли від вас цього чекають.

Можливо, жебрак у вашому сні - говорить про те, що ваша думка розходиться з думкою оточуючих, що ви поважаєте їх думку, але дозволяєте собі з ним не погодитися.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині або жінці присниться жебрак, це означає, що хтось втрутиться в її особисте життя і зіпсує їй стосунки з коханою людиною.

Загальний сонник

Поганий знак — побачити уві сні себе або когось із друзів жебраком. Це сигнал турбот і позбавлень, які застерігають Вас. Молодій жінці такий сон передвіщає чиєсь недоречне втручання в її життєві плани.

Якщо жебрак у Ваших снах старий і немічний, то такий сон попереджає ділових людей про необхідність краще організувати свій час і роботу, інакше можливі великі матеріальні нестатки.

Якщо Ви у сні подаєте жебраку милостиню - то це означає, що реальні обставини Вашому житті чи не призводять Вас у відчай і треба змінювати їх. Несприятливий сон, у якому Ви відмовляєтеся подати милостиню.

Побачити себе в сні бідняком - натяк на якийсь неприємний випадок.

Бачити жебраків - спонукання до великодушності в житті.

Сонник Симона Кананіта

Жебракиуспіх, багатство.

Малий сонник

Сон, у якому Ви бачите жебраків, закликає Вас до великодушності і щедрості.

Якщо у сні Ви бачите себе жебраком, то у Вашому житті відбудуться малоприємні події.

Теткінскій сонник-2012

Жебрака бачити — необхідність бути великодушним і милосердним.

 
Відноситься до тем: