Тлумачення сну «Знаменитість»

Сучасний сонник

Якщо Ви у сні випадково зустрілися зі знаменитістю - це віщує серйозна розмова з начальством з приводу Вашого просування по службі.

Якщо у Вас йде відверта розмова зі знаменитістю - Ви самотні й замкнуті, не бажаєте нікому довіряти свої таємниці і радитися у важкий момент.

Якщо Ви приходите на допомогу знаменитості - Вам здається, що Ваші здібності не затребувані і Ви нікому не приносьте користі.

Якщо у Вас було побачення зі знаменитістю - Ви бажаєте досягти справжнього успіху і не розмінюватися на дрібниці.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти знайомишся або спілкуєшся зі знаменитістю, означає:

Тобі належить серйозна розмова з шефом, результатом бесіди може стати як підвищення по службі, так і звільнення.

Приснилося , що ти надаєш-яку допомогу знаменитості? Значить, ти опинилася в ситуації, яка не дозволяє тобі реалізувати свій потенціал.

Сонник Лоффа

У міру того як засоби масової інформації створюють ідеалізовані образи відомих людей, останні стають частими гостями наших сновидінь:

Ми представляємо, що "знаємо" деяких знаменитостей, тому вони і приходять до нас уві сні. Поява уві сні поп-зірки зазвичай викликано бажанням подружитися або завести роман. А ще таким чином може проявлятися наше прагнення показати, що й ми не ликом шиті. Часом ми вживаємося в образ зірки і тоді відчуваємо себе причетними до її успіху і популярності. Ще один варіант - самому стати зіркою. Як чудово виступати на сцені з іншими знаменитостями, та ще й прославитися при цьому. Така популярність вказує на вашу обдарованість у певній галузі або підштовхує до досягнення більш високих життєвих цілей. Звичайно, потрібно робити знижку на достаток інформаційних повідомлень про життя зірок. Це часто зводить їх поява в наших сновидіннях до простого підтвердженню факту їх існування.

Східний сонник

Сон, в якому ти знайомишся або спілкуєшся зі знаменитістю - означає:

Тобі належить серйозна розмова з шефом, результатом бесіди може стати як підвищення по службі, так і звільнення.

Приснилося, що ти надаєш-яку допомогу знаменитості - значить, ти опинилася в ситуації, яка не дозволяє тобі реалізувати свій потенціал.

Сонник XXI століття

Побачити в сні знаменитого або дуже відомої людини - знак того, що вас скоро можуть підвищити в посаді або перевести на більш високооплачувану роботу.

Побачити в сні видатного вченого - означає, що, приймаючи відповідальні рішення, слід проявити обачність, інколи зовнішність буває оманлива.

Побачити в сні або спілкуватися з популярної поп-зіркою - означає, що вас чекає поліпшення фінансового становища, брати у неї автограф - ви зможете досягти приголомшливих результатів або отримати дуже великий прибуток.

Бути уві сні на прийомі або банкеті серед великої кількості знаменитих особистостей - знак того, що ви зможете зробити блискучу кар'єру або несподівано отримати заповітну посаду.

Сонник для всієї родини

Спілкуватися уві сні зі знаменитістю - означає, що вам придеться присвятити себе безплідним клопотам.

Бачити знаменитого актора або співака, брати в нього автограф - вами зацікавиться впливова людина, можливий кар'єрний ріст. Але при цьому вам загрожує розлад з родиною.

Якщо ви бачите себе в ролі знаменитості, вас впізнають на вулиці - в найближчому майбутньому ви сильно постраждаєте від переоцінки власних можливостей.

Сонник Мандрівника

Знамениті люди, поп-зірки (співаки, політики, художники) - наші потенційні можливості і сили;

Покажчики прогресуючого руху, розвитку.

Бути самому відомим - до ганьби, безчестя, втрати авторитету.

Знаменитості (ті, які померли наяву) - хворобливі переживання, дискомфортні внутрішні стани;

Зміна погоди.

Малий сонник

Сон, в якому Ви знайомитеся або спілкуєтеся зі знаменитістю, означає, що Вам належить серйозна розмова з шефом, результатом якого може стати як Ваше підвищення по службі, так і звільнення.

Якщо Вам приснилося, що Ви робите якусь допомогу знаменитості, то наяву Ви відчуваєте, що ситуація не дозволяє Вашим потенційним можливостям реалізуватися.

Теткінскій сонник-2012

Знаменитістьвідображення тих цінностей і того образу, які властиві конкретній знаменитості.