Сонник «Зцілення»

Сучасний сонник

Чиєсь дивне зцілення сниться до того, що вам не сподобаються дії своїх близьких чи колег, і ви піддасте їх публічній критиці. У підсумку їхні вчинки виявляться правильними, і це змусить вас визнати на людях свою помилку.

Сниться, що своїм зціленням хтось зобов'язаний знахарів, - значить, у вашому житті з'являться люди, які здадуться вам дивними, не від світу цього. Тим не менше саме до них вам доведется звертатися, коли ви зіштовхнетеся з неприємностями.

Власне благополучне зцілення від хронічного захворювання сниться до того, що навіть в самий важкий час ви не втратите надії на краще, і вищі сили віддячать вам за віддану віру.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви несподівано зцілитеся від хронічної і неперехідною хвороби - значить, наяву не втрачаєте надії на те, що справи, які прийшли в занепад, ще можна поправити.

Бачити у сні чудодійне зцілення когось знахарем або знахаркою - передвіщає, що вам не припадуть до вподоби дії партнерів, але результат, який вони принесуть, виявиться позитивним, що змусить вас визнати свою неправоту і принести вибачення за несправедливі слова.