Тлумачення сну «Абориген»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви побачили аборигена, який перебуває у своїх звичних реаліях, це значить, що попереду поїздка. Є ймовірність, що вона буде пов'язана з родичами.

Абориген , добре виглядав і задоволений життям, - це ознака того, що ви можете сміливо їхати в далеку поїздку, оскільки вона подарує вам багато позитивних емоцій. Однак якщо абориген у вашому сні потрапив у складне становище і не знає, що робити, сон рекомендує намічене подорож відкласти, оскільки у вас в дорозі можуть виникнути проблеми самої різної властивості. До прикладу, є ймовірність затримки транспорту, погода може виявитися огидною, а може статися і щось набагато гірше. Наскільки серйозними будуть труднощі, можна судити за станом аборигена, побаченого уві сні:

Якщо справи у нього зовсім погані, намічену поїздку необхідно без жалю відкласти.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Первісна частина вашого інстинктивного Я. Частина вашої основної природи, яка, можливо, досі чужа вам.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Абориген може символізувати будь-яку первісну частину вашого інстинктивного Я. Чи відчуваєте ви необхідність возз'єднатися зі своєю первісною природою? Це може також бути символом частини вашої основної природи, яка досі чужа вам. Верніться до своїх коренів. Прийдіть до землі і прислухайтеся до її мудрості.

Американський сонник

Абориген (первісна частина вашого інстинктивного Я) - частина вашої основної природи, яка, можливо, досі чужа вам.

Сонник Білого мага

Побачити в сні самого справжнього аборигена в його рідній обстановці - вас чекає поїздка, можливо, вона буде пов'язана з вашими родичами.

Якщо абориген добре виглядав і був задоволений життям - можете сміливо вирушати в цю далеку поїздку, вона принесе вам безліч позитивних емоцій.

Але якщо абориген у вашому сні потрапив у скрутне для нього положення і не знає, як йому вчинити - сон підказує, що намічену поїздку найкраще відкласти, у вас можуть виникнути ускладнення, пов'язані з дорогою:

Від затримки транспорту або поганий погоди до найгіршого. Про ступінь можливих труднощів ви можете судити за станом приснився вам аборигена:

Якщо йому зовсім зле, доцільно відкласти намічену поїздку.