Тлумачення сну «Адюльтер»

Сучасний сонник

Бачити у сні, що порушили подружню вірність - ви будете притягнуті до суду за дії, що порушують закон.

Якщо такий сон присниться жінці - її характер може зіграти з нею поганий жарт і відлякати коханого чоловіка.

Якщо уві сні вона зраджує чоловікові з його другом - в житті вона буде відкинута своїм чоловіком.

Якщо уві сні вона мріє спокусити юнака - незабаром її чекають круті зміни в сімейних відносинах, або від неї піде улюблений, або їй самій доведеться залишити своїх родичів заради нового почуття.

Для молодої жінки адюльтер уві сні - означає приниження, ниці пристрасті, хоча дивні, незвичайні пригоди принесуть їй задоволення.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що ви порушуєте подружню вірність, це означає, що ви будете залучені в якусь незаконну операцію.

Любовний сонник

Якщо уві сні ви плануєте позашлюбний зв'язок з юнаків чи спокушаєте його - це віщує докорінні зміни у вашому особистому житті. Швидше за все, ви підете від чоловіка заради нового кохання.

Якщо ви ще не заміжня, але уві сні бачили, як змінюєте своєму чоловікові - у вас буде багато сексуальних партнерів, які принесуть змішане почуття задоволення і розчарування. Однак ви все-таки зможете зробити правильний вибір і зупинитися на людині, яка зробить вас щасливою.

Суміщений сонник

Якщо ви бачите, як успішно протистоїте любовної зради - це до добра. Той, хто спостерігає в сновидінні любовні ігри у реальному житті може послужити метою для пліток.

Бачити в сновидінні, що змінюєте - ви можете бути притягнуті до суду за порушують закону.

Якщо таке сновидіння присниться дівчині - це передвіщає, що вона може втратити коханого чоловіка через свого характеру.

Якщо в сновидінні вона зраджує чоловікові з його другом - в реальному житті вона втратить довіру свого чоловіка.

Якщо в сновидінні вона хоче спокусити юнака - ймовірно доведеться розлучитися з коханою людиною.

Загальний сонник

Цим символом представлена нижча природа людини, її звірина натура, поєднана з більш високою природою, людськими чеснотами і здатністю судження;

Лютий і добрий аспекти людської природи і конфлікт між цими протилежностями. Кінь уособлює чоловічу солярну силу і є підніжжям для поднимающегося духу людини. Це комбінація сліпої сили і направляючого духу. У християнстві кентавр символізує чуттєвість, пристрасті, адюльтер, жорстоку силу, людини, що розривається між добром і злом, тваринну і духовну натури, єретика, інкарнацію диявола. Лук і стріли - вогненні дротики зла. У Древній Греції кентавр Хірон, що виховав Ахілла, уособлював мудрість. Кентаври іноді супроводжують Діоніса Вакха.