Сонник «Аромат»

Сонник Цветкова

Приємний аромат сниться до захисту і заступництву;

Поганий запах — до сварки з другом.

Сонник Міс Хассе

Приємний запах — отримаєте захист.

Французький сонник

Ніжні пахощі сняться до обману. Надушити собі голову - вас сильно ранить чиєсь зарозумілість.

Для жінки такий сон означає загрозу зради чоловіка.

Якщо вам у сні надушилися голову або волосся хтось інший, вас чекають дружба і повага. Поганий запах, який в сновидінні виходить від вас, повідомляє про чиюсь неприязне до вас відношенні.

Езотеричний сонник

Невідомого походження — до блаженства в ліжку з коханою людиною. Джерело видно - від вас потрібно небагато зусиль, ініціативи в пристрої ваших інтимних справ.

См. Парфуми, Конвалія, Лілія, Троянди, Мак.

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат, означає, що наяву її очікують суцільні задоволення.

Сонник Лонго

Оскільки запах — це невидима субстанція, сам по собі він не може з'явитися у сні. Однак ми його здатні виразно відчувати, і у нас з'являються певні асоціації з ним. Неприємний запах повідомляє, що наяву навколо вас хтось старанно множить кепські чутки і плітки. Мета цього - зганьбити вас в очах людини, чия думка вам небайдуже.

Якщо джерело неприємного запаху - це ви власною персоною, то це означає вашу причетність до чогось брудного, незаконному, тому ваше подальше життя і службовий ріст знаходяться під серйозною загрозою.

Відчувається приємний аромат - попереду радість, хороші новини, розваги.

Якщо запах уві сні породжує у вас якісь асоціації, це означає, що в реальності вас чекають грандіозні зміни, і вони стануться з незалежних від вас причин. Стан справ буде складатися не найкращим чином.

Поруч з вами знаходиться людина, що виділяє сильний аромат, - попереду маса зустрічей з незнайомими людьми, в ході яких вам треба виглядати гідно.

Приснилася ароматно пахне їжа - значить, вас чекає задоволення, отримане від зустрічей з мистецтвом - відвідування виставки, музею, концерту та інше. Виймайте з цих «культпоходів» максимум користі і радості.

Аромат дорогою парфумерії виходить в сновидінні від вас самих, і це вам дуже подобається - наяву ви вкрай задоволені собою і своїми досягненнями. Тим не менше це тільки початок шляху, тому не розслабляйтеся і не переставайте працювати над собою, і тоді ваші успіхи будуть ще більш значними.

Вибирати собі парфуми з приємним запахом - попереду дуже важке, але необхідне рішення. Ви думаєте, що втратите більше, ніж знайдете, але в дійсності рухаєтеся в правильному напрямку і не розраховуєте на чиюсь допомогу. Проблеми ваші закінчаться, коли ви цілком довіритеся долю і приймете рішення, спираючись на інтуїцію, яка зробить півсправи.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат, означає, що її очікують суцільні задоволення.

Сучасний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат - означає, що наяву її очікують суцільні задоволення.

Східний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат - означає, що її очікують суцільні задоволення.

Жіночий сонник

Якщо у вашому сні ви чуттєво вдихаєте ваблять і розбурхують аромати - і в житті ви не відмовитеся від таких солодких задоволень.

Суміщений сонник

Для дівчини або молодої жінки сновидіння, в якому вона вдихає аромат - говорить про те, що в реальності її чекають приємні задоволення.

Сонник Білого мага

У сні поруч з вами знаходиться людина, від якого виходить сильний аромат - це віщує багато зустрічей з незнайомими людьми, під час яких вам слід виглядати гідно.

Якщо вам приснилася ароматно пахне їжа - сон передвіщає задоволення від зустрічей з мистецтвом, наприклад від відвідування виставки картин, музею, вистави або концерту. Постарайтеся почерпнути з цього відвідування максимум користі і радості.

Якщо уві сні ви самі благоухающей дорогою парфумерією і це вам дуже подобається - ваш сон означає, що ви дуже задоволені собою, своїми успіхами. Насправді ви перебуваєте тільки на самому початку шляху, якої вам потрібно пройти;

Не розслабляйтеся і не припиняйте працювати над собою, тоді ви досягнете набагато більше, ніж маєте зараз.

Побачити в сні, що ви обираєте для себе духи - означає, що вам належить важке рішення, прийняти яке вам необхідно, але вкрай складно. Вам здається, що ви втратите більше, ніж придбаєте. Насправді ваш сон символізує, що ви рухаєтесь у вірному напрямку, не розраховуючи ні на чию допомогу. Труднощі ваші скінчаться, коли ви повністю довіритеся долю і прийміть рішення. Ваша інтуїція зробить половину справи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Ви відчули у сні аромат улюблених парфумів - це до гіркого розчарування.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо уві сні ви відчуєте аромат квітучого саду - це до покупки садових ділянок.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чути запахи уві сні - до нових відчуттів і знайомству.

Сонник від А до Я

Якщо вам представляється у сні, що ви вдихаєте приємний аромат, то це обіцяє вам гарна розвага в компанії щедрих на частування та подарунки людей. Відчувати аромат лілій - печаль ляже на ваше серце, загостривши сприйняття і просвітлиться розум.

Аромат квітучого маку - в реальному житті ви можете стати жертвою лестощів і обману.

Вдихати уві сні дражливі нюх солодкі запахи - знак того, що надійний, відданий і симпатичний вам партнер буде постійно надавати вам підтримку всім, що тільки в його силах. Відчувати уві сні аромат свежекопченого окосту - вам належить вельми вигідна справа.

Сонник Мандрівника

Аромати квіткові — вас люблять.

Сонник Міллера

См. Парфуми, Конвалія, Лілія, Троянди, Мак.

Малий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона вдихає солодкий аромат, означає, що наяву її очікують суцільні задоволення.

Теткінскій сонник-2012

Ароматвідображення бажання пуститися в подорож і / або необхідність (також можливість цього). Відображення бажання флірту (також можливість).

 
Відноситься до тем: