Тлумачення сну «Бадмінтон»

Сучасний сонник

Своя або чужа гра в бадмінтон сниться до недоброзичливе ставлення до вас з боку оточуючих.

Якщо під час вашої гри дув сильний вітер, то це віщує поява у вашому житті впливового недоброзичливця.

Для нанесення вам збитку - матеріального або морального - він задіє всі свої ресурси.

Снилося, що шукали собі напарника, щоб зіграти в бадмінтон, - значить, ви самі собі боїтеся зізнатися, що потребуєте підтримки. А вона, між тим, припала б дуже доречно.

Сон, в якому партія в бадмінтон закінчилася для вас поразкою, віщує розчарування в комусь з близьких приятелів. Навпаки, виграш в бадмінтон сниться до знаходження помічників і захисників.

Східний жіночий сонник

Спостерігаєш за змаганнями з бадмінтону? Скромність і сором'язливість завадять тобі проявити себе в якомусь важливому ділі.

Якщо наснилося, що ти сама граєш в бадмінтон, - це свідчення того, що ти - особа ризикова.

Східний сонник

Спостерігаєш за змаганнями з бадмінтону - скромність і сором'язливість завадять тобі проявити себе в якомусь важливому ділі.

Якщо наснилося, що ти сама граєш в бадмінтон - це свідчення того, що ти персона ризикова.

Суміщений сонник

Побачена у сні гра в бадмінтон - передвіщає знайомство з людиною, яка виявиться приємним у спілкуванні. Але будьте уважні. Знайомство з цією людиною може призвести до несподіваних неприємностей і проблем у вашому житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Грати у сні в бадмінтон - передвіщає непотрібні клопоти і труднощі в залагодженні справ. Швидше за все, ви потрапили в такий оборот подій, який не дозволяє вам вирватися із замкнутого кола, змушуючи тупцювати на місці. Бути може, краще вам відкласти розпочату справу або пошукати інші шляхи.

Малий сонник

Якщо в сні Ви спостерігаєте за змаганнями з бадмінтону, то в реальному житті Ваша скромність і сором'язливість завадять Вам проявити себе в якомусь важливому ділі.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі граєте в бадмінтон, то наяву Ви любите ризикувати. Однак Вас рятує те, що найчастіше Ваш ризик буває заздалегідь гарненько прорахований.

Сонник від А до Я

Ви граєте у сні в бадмінтон - значить, наяву зустрінете чарівного й милого людини, з яким, однак, слід бути обережніше, бо від нього можна чекати чого завгодно.

Спостерігати за грою інших - хтось з ваших друзів або близьких родичів несподівано отримає популярність.