Тлумачення сну «Вітер»

Сонник Цветкова

Вітер уві сні був сильний, дув поривами - значить, люди будуть лагодити вам перешкоди;

Звичайний, не поривчастий вітер сниться до сприяння в справах;

Сильний на морі означає, що допомога здалеку дасть старт вашому майбутньому успіху;

Шелестів листям дерев - до розлуки;

Легкий.

Сонник Міс Хассе

Чули шум вітру у сні - отримаєте порожнє, помилкове передбачення.

Езотеричний сонник

Вітер руйнівної сили сниться до того, що з дітьми будуть пов'язані якісь неприємності. Свіжий - до гарних новин про дітей. Снився ласкавий вітер - такими ж лагідними до вас будуть діти. Побачили вихор - значить, вашим дітям загрожує небезпека насильства.

Сонник Менегетті

Вітер — це зовнішній динамічний елемент, обертається для людей катаклізмом при великій інтенсивності. Завжди є вказівкою на зовнішні дії або прихований вплив. Їх потрібно негайно усвідомити і на основі цього прийняти рішення про здійснення або нездійснення вкладення «я». Щоб витлумачити образ вітру, використовується онтически спрямованість, незважаючи на те, що в основному образ вітру негативний, оскільки для сільського господарства - дуже значимого виду людської діяльності - він нерідко стає причиною проблем і лих.

Англійський сонник

Відчувати уві сні легкий подих теплого вітру - хороший знак:

Він віщує, що незабаром Ви отримаєте радісну звістку.

Сильний ураганний вітер, лякаючий Вас уві сні - наяву загрожує Вам бідами, турботами, тяжкими випробуваннями долі, любовними незлагодами.

Сучасний сонник

Відчувати уві сні м'яке подих вітру - означає, що після важкої втрати до Вас прийде велика удача.

Чути в сні шелестеніе вітру - означає, що в реальному житті Ви відсторонитеся від людини, яка не уявляє без Вас свого життя.

Якщо Вам приснилося, що Ви швидко йдете, а сильний вітер б'є Вам в обличчя - такий сон пророкує, що Ви будете, наперекір всім труднощам і спокусам, хоробро йти вперед до удачі, і не повернете з обраного шляху.

Якщо вітер заважає Вам рухатися - наяву очікуйте провалів у ділових підприємствах і розчарувань в любові.

Якщо вітер попутний - у Вас несподівано з'являться союзники, які допоможуть Вам в справах, або ж Ви візьмете верх над суперниками і конкурентами.

Відчувати уві сні сильні пориви вітру - є попередженням:

Незабаром Ви потрапите в дуже скрутне становище.

Якщо уві сні Ви знаходитесь в укритті і тільки чуєте пориви вітру - це означає, що неприємності пройдуть повз Вас.

Відчувати уві сні, що Ваші волосся розвіваються на вітрі - означає, що Вам треба серйозніше поставитися до дорученою справах.

Сонник Фен-шуй

Ураганний вітер і сильна злива - передвіщає чиюсь смерть. Несподівано піднімається сильний вітер - буде звернення до народу в державі. Пориви вітру смикають одяг - хвороба, недуга.

Вітер реве, як звір - лист здалеку.

Сонник Симона Кананіта

Вітер — легкий вітерець - швидкі радісні вісті - сильний, поривчастий - перешкода від людей - шелест листям на деревах - розлука - сильний на море - допомога здалеку відкриє дорогу до успіху - чути - порожнє пророкування.

Сонник Міллера

Відчувати уві сні м'який, пестливий вітерець знак того, що, незважаючи на важкі втрати, Ви знайдете величезний статок. Чути в сні легкий шум вітру передвістя того, що Ви даремно віддаляєтеся від людини, якій без Вас так само один.

Український сонник

Як сниться вітер - це любов буде і дівчатам і хлопцям, і молодицям і чоловікам.

Вітер бачити уві сні - клопоти, порожні обіцянки.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Вітер змін. Першоелемент Повітря, думка, інтелект.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Вітер — це стихія, яка символізує думка і інтелект. Він також може знаменувати собою дух або божественне дихання. В арабському і давньоєврейській мовах слово "вітер" також означає і дух. Вітру бувають різними - від ніжного освіжаючого полуденного вітерця до могутнього урагану, що залишає сліди руйнувань на своєму шляху. Відповідно, їх символіка також різниться - вітер може означати як легкі, так і драматичні зміни свідомості, викликані силою вищої думки. У багатьох первісних традиціях;

Всього світу є уявлення про те, що вітер несе послання зі світу духу. Вітри, що дмуть у определенномнаправленіі, мають свої особливі значення, тлумачення яких змінюється від племені до племені. Наприклад, згідно з деякими традиціями, північний вітер несе вести від наших предків. Коли ви відчуваєте вітер, зупиніться і прислухайтеся до того, що він хоче сказати вам. Послання можна отримати від будь-якого найменшого подуву. Прислухайтеся, і ви почуєте шепіт всесвіту. Змінний вітер може вказувати на те, що вас чекає пора змін.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вітер в обличчя - перешкода. У спину - допомога. Легкий прохолодний вітер - хороший знак. Сильний вітер - твій злий вчинок, твоє зловтіха і протидія йому твоїй совісті. На протязі сидіти - випробовувати смертельний переляк. Порив вітру, що несе папір, листя і т. - Несподіваний імпульс у твоїй душевного життя / тебе чекає сильне душевне хвилювання.

Сонник Шеремінской

Сильні пориви вітру - великі перешкоди, викликані діями інших людей.

Якщо вітер спокійний, легкий - обстановка буде вам благоприятствовать. Сильний вітер на море - ви отримаєте допомогу здалеку, що допоможе вам досягти мети.

Сонник Шувалової

Вітерсимвол змін. У ваше життя вже давно стукатися зміни, а ви боїтеся, відкидаєте їх. Але без змін не може бути руху вперед і нормально розвитку! Пам'ятайте це і задумайтеся, чи не пора щось змінити у вашому житті прямо зараз!

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Відчувати уві сні легкий подих теплого вітру - хороший знак:

Він віщує, що незабаром Ви отримаєте радісну звістку. Сильний ураганний вітер, лякаючий Вас уві сні, і наяву загрожує Вам бідами, турботами, тяжкими випробуваннями долі, любовними незлагодами.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Ураганний вітер і сильна злива - передвіщає чиюсь смерть. Несподівано піднімається сильний вітер - буде звернення до народу в державі. Пориви вітру смикають одяг - хвороба, недуга.

Вітер реве, як звір - лист здалеку.

Сильний поривамиперешкоди від людей;

Рівний — сприяння;

Сильний на море - допомога здалеку відкриє дорогу до успіху;

Шелестить листям у деревах - розлука;

Вітерець — швидкі вести.

Сильний поривамиперешкода від лю дей;

Рівний — сприяння;

Сильний на море - допомога здалеку відкриє дорогу до успіху;

Шелестить лист виття в деревах - розлука;

Вітерець — швидкі вести.

Відчувати уві сні легкий подих теплого вітру - хороший знак:

Він віщує, що незабаром Ви отримаєте радісну звістку.

Сильний ураганний вітер, лякаючий Вас уві сні, і наяву загрожує Вам бідами, турботами, тяжкими випробуваннями долі, любовними незлагодами.

Руйнівний — до неприємностей з дітьми. Свіжий - хороші новини про дітей. Ласкавий - діти будуть ласкавими до вас. Вихор - вашим дітям загрожує небезпека від насильства.

Вітер символізує про наявність якихось проблем у відносинах з вашим партнером або про проблеми з вашим здоров'ям.

Вітер над рівнинним ландшафтом символізує про наявність розбіжностей з вашим партнером, які можуть бути легко улагоджені за наявності доброї волі.

Вітер в місті або іншому населеному пункті говорить про те, що ви заплуталися в своїх відносинах з численними партнерами.

Вітер чи ураган в горах або в горбистій місцевості символізує наявність проблем зі здоров'ям або в статевій сфері.

Вітер над водною поверхнею говорить про те, що ваші стосунки з партнером потребу, як мінімум, в корекції;

Може бути вам варто задуматися про розрив з ним.

Чутиотримати порожнє пророкування.

Вітер — важливу звістку, зміна;

Приємний вітер — на щастя;

Різкий, вихровий — до нещастя.

Якщо уві сні у вас виникло відчуття, що в обличчя дме м'який і теплий вітер, вас чекає любов в нагороду за довготерпіння. Також можливо, що кохана людина нарешті зверне увагу на вашу непідробне і ніжне ставлення до нього. Летіти уві сні, підхопленою поривом вітру, передвіщає, що у вашому житті дуже скоро настануть приємні зміни, причому не останню роль в цьому відіграють ваші друзі.

Вітер , що дме в обличчя і доставляє вам радість, говорить про те, що ви вже з лишком оплатили помилки минулого. Всі ваші нещастя залишилися позаду.

Якщо ж вітер дме вам в спину, вам загрожує розлука з коханою людиною по причині, яку ви надаєте велике значення. Подивіться на речі інакше, і ви зрозумієте, що робите помилку. Сон, в якому вам доводиться рухатися вперед, долаючи опір вітру, говорить про те, що ваша мрія досяжна тільки після довгих днів очікування і розчарування.

Зовнішній динамічний елемент, який при великій інтенсивності обертається для людини катаклізмом. Завжди вказує на зовнішні дії або прихований вплив, які необхідно негайно усвідомити, щоб на основі цього прийняти рішення про здійснення або нездійснення вкладення "Я".

Для тлумачення образу вітру використовується онтически спрямованість, хоча в основному образ вітру є негативним, так як для сільського господарства - найважливішого виду людської діяльності - він часто стає причиною неприємностей і лих.

См. Намет, Сад, Ураган.

Сильний, поривчастийперешкода з боку оточуючих;

Рівний — сприяння;

Сильний на море - допомога здалеку відкриє дорогу до успіху;

Шелестить листям у деревах - розлука;

Легкий вітерець — швидкі вести.

Якщо у сні Ви відчуваєте подих свіжого вітерця, то можете сподіватися на те, що нарешті удача посміхнеться Вам.

Якщо Ви чуєте, як вітер шелестить кронами дерев, то, можливо, Ви відкинете любов людини, який не уявляє без Вас свого життя.

Сон, в якому Ви швидко йдете, а сильний вітер б'є Вам в обличчя, означає, що Ви зможете впевнено просуватися за наміченим шляху, не дивлячись ні на які труднощі.

Якщо у сні Ви відчуваєте, що вітер заважає Вам йти вперед, то очікуйте витівок долі-зрадниці.

Якщо ж вітер попутний, то у Вас несподівано з'являться союзники, які допоможуть Вам в справах.

Відчувати уві сні сильні пориви вітру означає, що незабаром Ви потрапите в скрутне становище. Доброю ознакою буде, якщо в цей час Ви знаходитеся в укритті і тільки чуєте пориви вітру, так як це означає, що неприємності пройдуть повз Вас.

Відчувати уві сні, що Ваші волосся розвіваються на вітрі, означає, що Вам треба бути менш легковажним.

Як сниться вітер, то це любов буде і дівчатам і хлопцям, і молодицям і чоловікам.

Вітер бачити уві сні ~ клопоти, порожні обіцянки.

Східний жіночий сонник

Легкий і теплий вітер, який приємно пестить обличчя, сниться до хорошим вістям, в основному, любовним. А ураган, буря, крижаний вітер - до випробувань, лих і розмальовки з коханим.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Як правило, приснився вітер - передвіщає епідемію.

Пекучий вітер — сниться до застуди.

Свіжий, холодний — до нервових захворювань.

Помірний вітер — передвістя відносного благополуччя.

Тихий, майже вітерець - до зростання добробуту.

Стояти, не згинаючись від поривів вітру - до слави і пошани.

Якщо вам приснилося, що вас відносить вітром - готуйтеся до тривалої подорожі, результатом якого з'явиться отримання вами високій посаді.

Однак якщо вітер раптово підняв вас із землі і кинув високо в небо, попід хмари - це знак швидкої кончини, будьте обережні!

Якщо вітер плавно спускає вас на землю - такий сон обіцяє зцілення після серйозної недуги.

Стіхшій вітер і наступ темряви у сні - передвістя прийдешньої небезпеки.

Сонник Мартина Задеки

Вітер — тихий - примирення з ворогом;

Сильнийсварка.

Сонник Жовтого Імператора

Емоціїгнів. Органи - жовчний міхур, нирки. Планети-Юпітер. Пояснення і тлумачення 1. Філософське. Крім поняття п'яти основних першооснов і п'яти первшостихії світу, східна філософія оперує ще вісьмома триграмами - символами, що відображають вічне перетворення один в одного енергій інь і ян. Життя сходить по спіралі, кожен виток спіралі - коло, в кожному колі по вісім разів поєднуються інь і ян. Їх взаємна боротьба і породження - рух і життя. Припинення руху - це смерть. Вісім триграм визначають добро і зло, а добро і зло народжують великі справи, - сказано в І Цзін, древній китайській Книзі змін.

Вітер —це триграмма Сюнь. Вона символізує супутні вітрі дерево, весну і південний схід, де народжується весна. Сюнь означає ще проникнення, курка, стегно, старша дочка, білий колір, довжина, висота, торгівля з трехсотпроцентной прибутком тощо. Триграми вважаються знизу вгору:

Знизу лежить одна розірвана иньская риса, вище неї - одна ціла янская, це означає, що в основі є сила і слабкість, рух і вперед, і назад. Але станів енергії ци два (інь і ян), а чорт у триграм три:

Зверху додається ще одна завершальна риса. янская риса зверху в Сюнь означає схильність до активних дій-руйнуванню (адже янських рис - руху більше, ніж иньских-спокою). Медичне.

Вітер — стихія весни, тому навесні до явищ вітру уві сні слід ставитися уважно. Згідно європейської філософії (До. Юнг) вітер - прояв основи життя - Духа, сходиться зі східним мисленням, що обіталіще духу в тілі людини - печінка і жовчний міхур. Зіставляючи стихії природи і людські емоції, можна правильно оцінити і зовнішню ситуацію і внутрішню суть - причину ситуації (внутрішньо-хвороба, зовнішньо-невдача). Стихії природи всепроникні і спонтанні, вони впливають постійно, але неявно. З Іншого боку, їх більшу / меншу вплив залежить від наших емоцій і від уміння тримати себе в руках.

Вітер буває зовнішнім і внутрішнім. Зовнішній вітер-це прояв кліматичного впливу природного вітру. Це, при неправильному збігу обставин, одне з найсильніших і найнебезпечніших патологічних почав.

Вітер є родоначальником ста хвороб,-говорить Жовтий Імператор. Внутрішній вітер виникає через порушення функцій печінки, жовчного міхура, нирок або нестачі крові (недокрів'я, втрата крові і др). Симптоми хвороб вітру:

Судоми, запаморочення, односторонні паралічі, тремтіння кінцівок, миготіння в очах, порушення зору і, в перспективі, руйнування особистості я. У тибетському трактаті Чжуд ши говориться, що загальна причина всіх хвороб - неуцтво і зарозумілість, вони народжують пристрасть, гнів і дурість, останні народжують злий вітер. Стан сну дозволяє відчути зараз напір тих сил, які фізично проявляться набагато пізніше, але будуть вже непоправні. Зустрічний вітер (зовнішній вітер в обличчя)-образ безформної, безликої поки сили, що перешкоджає руху. Це може означати початкові (незміцнілі) відносини з протистоять (в майбутньому) незнайомими людьми. При схильності до благополучного розв'язання ситуація може викликати гнів і бажання подолати перешкоду. Зустрічний вітер, заподіює біль, відчутно хльостають, - внутрішньо ситуація вже оформилася (вітри зовнішній і внутрішній разом). Слід шукати духовні, особисті протиріччя з ритмами природи і хвороба. Зустрічний вітер, що породжує небажання йти, страх, бажання сховатися, - спустошеність енергії та безсилля, тобто це вже небезпечне і явне поєднання зовнішнього і внутрішнього вітрів. Слід шукати вже народжену хвороба і оживляти почуття волі - здатність чинити опір.

Вітер попутний, що підштовхує в спину,-надлишок сил, волі, несподівана підтримка (можливо), але і небезпека в надлишку сил занадто натиснути на ситуацію своїм я, порушивши тим самим загальну гармонію. У цілому цей варіант сну сприятливий, і особливо - навесні.

Сонник Данилової

Йти назустріч вітру уві сні означає підсвідоме прагнення змінити ситуацію, що склалася на любовному фронті.

Якщо ви чуєте уві сні шум вітру, такий сон є знаком того, що ви даремно віддаляєтеся від людини, якій так само самотньо без вас, як і вам без нього.

Якщо сильний вітер підхоплює вас і відриває від землі, ви втратите опору, можливо, вам загрожує розлука з коханою людиною або серйозна суперечка.

Азбука тлумачення снів

Вітер уві сні - уособлює «вітер змін».

Проти вітру йти - перешкода у справах.

Попутний вітер, легкий освіжаючий вітер - попереду сприятливе зміна.

Американський сонник

Вітер — зміни.

Дитячий сонник

Вітер — характер подій твого життя, про які говорить цей сон, зазначений напрямком вітру.

Якщо вітер попутний - значить, тобі буде сприяти удача, і твої знайомі будуть діяти в твоїх інтересах.

Якщо ж вітер дме тобі в обличчя, а тим більше, утрудняє твій рух - значить, тобі будуть протистояти ворожі сили, а досягненню цілей будуть перешкоджати будь-які обставини.

Ідіоматичний сонник

«Куди вітер віє», «тримати ніс за вітром» - підкоритися ситуації, здатність передбачати й орієнтуватися в подіях, непостійність, лицемірство;

«вітер мандрів», «вітер змін» - до зміни місця, подорожі;

«кидати гроші на вітер» -.

Любовний сонник

Якщо уві сні у вас виникло відчуття, що в обличчя дме м'який і теплий вітер - вас чекає любов в нагороду за довготерпіння. Також можливо, що кохана людина нарешті зверне увагу на вашу непідробне і ніжне ставлення до нього.

Летіти уві сні, підхопленою поривом вітру - передвіщає, що у вашому житті дуже скоро настануть приємні зміни, причому не останню роль в цьому відіграють ваші друзі.

Вітер, що дме в обличчя і доставляє вам радість - говорить про те, що ви вже з лишком оплатили помилки минулого. Всі ваші нещастя залишилися позаду.

Якщо ж вітер дме вам в спину - вам загрожує розлука з коханою людиною по причині, яку ви надаєте велике значення. Подивіться на речі інакше, і ви зрозумієте, що робите помилку.

Сон, в якому вам доводиться рухатися вперед, долаючи опір вітру - говорить про те, що ваша мрія досяжна тільки після довгих днів очікування і розчарування.

Малий сонник Велесів

Вітерлюбов, добрі вісті / клопоти, порожні обіцянки;

На моредопомога здалеку;

Тихийдрузі, удача в справі;

Легкийвести;

Сильний — вороги, перешкода;

Шелестить листямрозлука.

Новітній сонник

Відчувати вітер — до ймовірного руйнування ваших планів, надій.

Новий сонник 1918 р

Вітер сильний, поривчастий - перешкода від людей;

Сприяння;

Сильний на море - допомога здалеку відкриє шлях до успіху;

Шелестить листям у деревах - розлука;

Легкий вітерець — швидкі вести.

Слов'янський сонник

Вітер — до хорошого закінчення справ;

Сильний — до перешкод.

Снотолкователь

Вітер тихий і приємний - передвіщає щасливе закінчення наших справ;

А вітер поривчастий і сильний знаменує розлад у стані і перешкода у справах.

Сонник XXI століття

Тихий вітер у сні обіцяє вам вірних друзів, сильний - ворогів, сильний вітер в обличчя - до перешкод від недругів;

Він підштовхує вас - допомога друзів, він несе вас - до можливої втрати контролю, до небезпеки, сильний вітер на море - допомога здалеку.

Сонник Азара

Вітер чути — звістка.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні вітер - вказівка на наближення важливих подій у вашому житті.

Сам по собі вітер - ні хороше і ні погана ознака. Але якщо це північний холодний вітер, то вас чекають якісь випробування, можливо, позбавлення або втрати.

А теплий південний вітер - навпаки, віщує сприятливі події і обставини, які складаються на вашу користь.

Якщо ж вам сниться, що ви використовуєте силу вітру (до прикладу, катаєтеся на яхті або запускаєте повітряного змія) - значить, ви наяву зможете вміло скористатися обставинами і не пропустіть свій шанс.

Але якщо вам приснилося, що ви йдете проти вітру або що вітер збиває вас з ніг - це вказівка, що ваші зусилля марні і ви даремно витрачаєте час.

Сонник для стерви

Вітер — радісні вісті від далеких друзів або родичів.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити, як під вітром схиляються дерева, або відчувати подих вітру - наближаються неприємні події, які похитнуть ваші плани і навіть змінять їх.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Відчувати уві сні вітер, який пронизує вас до кісток, а ви не можете від нього нікуди сховатися - вас «дістануть» і виведуть на чисту воду.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні вітер, що зносять все на своєму шляху - до швидкої кар'єрі.

Копалінского сонник

Вітер — важливу звістку, зміна;

Приємний вітер — на щастя;

Різкий, вихровий — до нещастя.

Сонник від А до Я

Відчувати у сні легкий подих вітерця - заради того, щоб завоювати серце свого обранця, вам доведеться пожертвувати багато чим на шкоду головному справі.

Вітер, що дме в кватирку або через відчинені двері балкону і розвіває завісь, віщує помилку в розрахунках, яка тим не менш обернеться прибутком. Чути шум вітру в кронах лісових дерев - знак відчуження між вами та одним із ваших близьких родичів.

Вітер, створюваний штучно вентилятором або іншими лопатями, застерігає від можливої помилки. Не варто розлучатися з людиною, якій без вас настільки ж самотньо і тужливо, як вам без нього.

Вітер, шумливий в крилах вітряка, - до пліток, безглуздим спорах і дурним домаганням.

Іти в сні проти сильного вітру - передвістя удачі за умови, що ви будете твердо слідувати наміченої мети.

Вітер, що штовхає вас в спину - сумний знак, чекайте біди. Плисти на судні під вітрилами по хорошому вітрі і в потрібному напрямку - наяву отримати підтримку друзів.

Сонник Соломона

Вітер — радісна зустріч.

Сонник Мандрівника

Вітер рівний, тихий, помірний, прохолодний (або теплий) - до вдалому збігу обставин, підтримка, допомога.

Сильний, ривками, холодний - сильні хвилювання, тривоги;

Невдачі.

Сильний, зустрічний — серйозна перешкода.

Сонник Фрейда

Вітер — символізує про наявність якихось проблем у відносинах з вашим партнером або про проблеми з вашим здоров'ям.

Вітер над рівнинним ландшафтом - символізує про наявність розбіжностей з вашим партнером, які можуть бути легко улагоджені за наявності доброї волі.

Вітер в місті або іншому населеному пункті - говорить про те, що ви заплуталися в своїх відносинах з численними партнерами.

Вітер чи ураган в горах або в горбистій місцевості - символізує наявність проблем зі здоров'ям або в статевій сфері.

Вітер над водною поверхнею - говорить про те, що ваші стосунки з партнером потребу, як мінімум, в корекції;

Може бути вам варто задуматися про розрив з ним.

Жіночий сонник

Чути вітер уві сні - до порожніх прогнозам.

Теткінскій сонник-2012

Вітердумка взагалі;

Інтелект. Відображення зміни усвідомлення (також потреба у зміні). Необхідність «прислухатися до шепоту Всесвіту» і щось, за її підказкою перемінити (також можливість змін).

 
Відноситься до тем: