Тлумачення сну «Звір»

Сонник Цветкова

Наснилися звірі в зоопарку - це до хвилювань;

Снилися дикі — значить, у вас будуть вороги;

Чітко бачили їх - це до нещасного випадку;

Втекли з кліток - до сімейних неприємностей;

Переслідували вас — до недоброї слави.

Сонник Міс Хассе

Побачити багато звірів - такий сон обіцяє щастя;

Побачити розлючених звірів - це означає, що ви подолаєте всі перепони на своєму шляху;

Переслідувати звіра — до серйозного виграшу, багатству;

Убити — до накопичення майна. Почули звірине ревіння - будете радіти.

Езотеричний сонник

Великі, дикі звірі уособлюють неприборкані пристрасті. Нападали, рвали вас або когось на шматки - ризикуєте постраждати від гвалтівника, маніяка. Ви їх пестили, годували - це сон-підказка:

Будьте ближче до сил природи, і ви отримаєте від них допомогу. Снилися чарівні, казкові - це духи природи.

Якщо вони доброзичливі, розраховуйте на їх підтримку.

Якщо агресивні, це означає, що ви завдали їм якусь образу, а тому є ризик пожежі, а також аварій, пов'язаних з водою.

Сонник Симона Кананіта

Звірбачити багато - щастя - переслідувати - великий виграш, багатство - вбити - накопичити майно.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Теплокровні тварини (звірі) в сновидіннях символізують - душевні сили людини, його потяги і афекти, їх сприяння або протидія на обраному ним шляху / його друзів і ворогів / соціальні сили і їх втручання в життя. Всі білі звірі, крім кішки, - сприятливі.

Бачити декілька білих звірів - побачення з друзями. Безкрилих звірів літаючими бачити - з духовності, з благого життя йдеш. Їхати верхи на дикому звірові - підпорядкувати собі, правильно використовувати ті душевні сили, яке це тварина символізує / зробити відчайдушну спробу подолати непереборне перешкоду.

Якщо він при цьому впирається - твої душевні сили вийшли з покори. Голова звіра, яку несеш в руках, - пристрасті і потягу, які панують над тобою і управляють твоїми діями. Лякаючі тебе звірі - зла совість, вороги. Говорящие звірі - вищий голос совісті. Самому зі звіром розмовляти - засмучення. Рев звірів чути - новини. Грізне гарчання - ворог близький. Пащу звіра роззявлена - якісь думки, пов'язані з жіночими органами любові. Бійка тварин - прибуття чужих / сварка з сумними наслідками / боротьба пристрастей у твоїй душі. Дрібні звірі, голі й сліпі дитинчата - віщують жінці вагітність, якщо сняться багаторазово.

Сонник Шеремінской

Всі дикі звірі - це найчастіше несприятливий знак. Дикі звірі в обмеженому просторі (зоопарку, клітці або загоні) - це тривоги і хвилювання, пов'язані з обмеженням вашої свободи дій. Але якщо вам вдасться їх приручити, то ви впораєтеся з усіма своїми проблемами.

 
Відноситься до тем: