Сонник «Злива»

Сонник Міллера

Якщо Ви побачите в сні злива - значить, скоро Ви відчуєте велику тривогу.

Бачити злива — Ви скоро відчуєте незвичайне задоволення від вивчення творів мистецтва, а також від розумної переоцінки егоїстичних вчинків, що приносять сумнівне задоволення.

Також Див. Хмари, Похорон.

Сонник Міс Хассе

Сон до небезпеки під час купання.

Сонник Лонго

Потрапити у сні під сильну зливу - до порожніх розмов. Швидше за все, до такого безглуздого поведінки вас змусять обставини, проте пам'ятайте, що працювати язиком без толку - непотрібна втрата енергії. Спостерігати з вікна, як іде злива на вулиці, - сон означає, що у вашому житті скоро почнуться зміни. Вони будуть носити незвичний характер і виражатися в тому, що ви займетеся абсолютно невластивою вам справою і всією душею віддасте новому потягу. Воно дуже сильно вплине на ваше ставлення до життя і до тих, хто вас оточує. Ви як би заново подивіться на все і на самого себе, а способу життя, який ви вели раніше, ви будете сильно дивуватися. Йти по калюжах під час зливи - до радісної і довгоочікуваної вести, що стосується службових справ. Цілком можливо, що мова йде про підвищення зарплати.

Сонник Симона Кананіта

Зливапопередження про небезпеку під час купання.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні злива - скоро відчуєте велику тривогу.

Сонник Мартина Задеки

Грім з сильним дощем і блискавка уві сні - прибуток;

Із тріском — подолання ворога. Дощ сильний - прибуток;

Із вітромвелике незадоволення.

Дитячий сонник

Злива — до великої удачі і здоров'ю.

Новітній сонник

Злива — порча, можливо попередження про початок захворювання серця, органів дихання.

Сучасний сонник

Зливанебезпека під час купання.

Сонник Білого мага

Потрапити у сні під сильну зливу - до порожніх розмов. Швидше за все, до такого безглуздого поведінки вас змусять обставини, проте пам'ятайте, що працювати язиком без толку - непотрібна втрата енергії.

Спостерігати з вікна, як іде злива на вулиці - сон означає, що у вашому житті скоро почнуться зміни. Вони будуть носити незвичний характер і виражатися в тому, що ви займетеся абсолютно невластивою вам справою і всією душею віддасте новому потягу. Воно дуже сильно вплине на ваше ставлення до життя і до тих, хто вас оточує. Ви як би заново подивіться на все і на самого себе, а способу життя, який ви вели раніше, ви будете сильно дивуватися.

Йти по калюжах під час зливи - до радісної і довгоочікуваної вести, що стосується службових справ. Цілком можливо, що мова йде про підвищення зарплати.

Сонник для стерви

Зливатривога, неспокій і переживання.

Потрапити під проливний злива - стеж за своїм здоров'ям, постарайся не перемерзати.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Холодний злива уві сні - попереджає, що якісь події можуть призвести до того, що ви втратите контроль над собою і дасте волю негативним почуттям.

Теплий літній злива, щедро зрошує землю - вказує на те, що ваше напруга спадає, і найближчим часом ваші справи можуть піти значно краще.

Сонник від А до Я

Потрапити у сні під проливний злива - передвіщає небезпеку під час купання, пам'ятайте:

Потонути можна і у ванні!

Рясний літній злива - до великої невдачі.

Бачити злива за вікном, сидячи в домашньому затишку, де сухо і тепло - це знак того, що ви випробуєте серйозну тривогу за своїх дітей.

Якщо злива застиг вас в поле, де абсолютно ніде від нього сховатися, і ви вимокнули до останньої нитки - в реальному житті поведетеся пренахабно з начальством, зухвало з підлеглими і легковажно - з друзями.

Рятуватися від зливи під парасолькою - піддастеся хвилинної слабкості, наслідки чого будете випробовувати протягом цілого дня.

Ховатися від зливи під деревами - отримаєте погані вісті, в під'їзді чужого будинку - до серйозних випробувань, в магазині - доведеться повірити в неймовірне.

Снотолкователь

Якщо Ви побачите в сні злива - значить, скоро Ви відчуєте велику тривогу.

Сонник для закоханих

Злива сниться до тривоги за кохану людину.

Сонник для всієї родини

До великої удачі і здоров'ю.

Загальний сонник

Якщо Ви побачите в сні злива - значить, скоро Ви відчуєте велику тривогу.

 
Відноситься до тем: