Тлумачення сну «Коло»

Сонник Менегетті

Символізує порядок, передусім тоді, коли рухається або постійно переміщається. У цьому випадку він показує різні Ін-се, що проектуються універсальним Ін-се. З цим значенням не мають нічого спільного статичні кругові форми, що нагадують колесо (см. Колесо).

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Це могутній символ. Означає гармонію, красу і рівновага. Завершеність і цілісність.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це могутній символ - символ гармонії, краси і рівноваги. Він може означати завершеність і цілісність. Американські індіанці називають магічне колесо Великим Життєвим Кругом, в якому укладені нескінченні цикли життя. Він містить в собі смерть і відродження, початок і кінець, чотири напрямки, чотири стихії (повітря, воду, вогонь і землю) і чотири пори року. Чи відчуваєте ви, що біжите по колу, не в силах нічого досягти? Присядьте і задумайтесь про свої істинні пріоритети, виключивши все зайве зі свого життя. Опинились ви в зачарованому колі? Погляньте на ситуацію по-новому.

Новий сімейний сонник

Коло, побачений у сні, означає, що ваш розрахунок на більший прибуток був помилковим.

Якщо молодій жінці приснився коло, їй слід проявити обережність, щоб не потрапити у скрутне становище. Однак цей сон не має відношення ні до її шлюбу, ні до любові.

Сонник Шувалової

Коло — це щось замкнуте, зумовлене. Це колесо з вічним обертанням без направлення, непрогресивна ходіння по колу.

Коло уві сні, з одного боку, говорить про вашому внутрішньому рівновазі, впорядкованості, але, з іншого боку, натякає на те, що вам не дістає в житті творчої свободи, розвитку, ви не помічаєте нових прогресивних життєвих шляхів, які відкриваються перед вами.

Сонник Міллера

Бачити у сні коло - означає, що ваш розрахунок на більший прибуток був помилковим.

Для молодої жінки бачити у сні коло - застереження проти необережності, здатної поставити її в якийсь скрутне становище, але цей сон не має відношення ні до її шлюбу, ні до любові.

Сонник Цветкова

Колопопередження;

Вичерпаність;

Марноту;

Заспокоєння;

Завершення.

Сучасний сонник

Бачити у сні коло - передвістя того, що хід справ обдурить ваші очікування і Ви не отримаєте той прибуток, на яку розраховували.

Молоду жінку такий сон - попереджає про те, що вона, можливо, зробить необдумані легковажні вчинки, не пов'язані із заміжжям.

Езотеричний сонник

Захист.

Символізує порядок, передусім тоді, коли рухається або постійно переміщається. З цим значенням не мають нічого спільного статичні кругові форми, що нагадують колесо.

Бачити у сні коло - означає, що Ваш розрахунок на більший прибуток був помилковим.

Для молодої жінки бачити у сні коло - застереження проти необережності, здатної поставити її в якийсь скрутне становище, але цей сон не має відношення ні до її шлюбу, ні до любові.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал. Стихії - вологість, сухість. Емоції - сумніви, смуток. Органи - селезінка, легені. Планети - Сатурн, Венера.

Коло уві сні символізує стан зацикленості - повторення в майбутньому вже пройдених ситуацій (біг по колу). Всередині кола знаходиться нескінченність вибору варіантів руху і рішень, однак принципово змінити мету руху неможливо, так як коло все округлить - пустить рух по замкнутій рівній схемою. Будь-який, зовні найвишуканіший для сновидця варіант вирішення проблеми тільки зовні буде за межами схеми. Навіть успіхи у такій ситуації не приносять радості, тому виникає небезпека повного розчарування на незрозумілій грунті. Окружність замикає в собі що перебуває в ній, але залишає йому нескінченну свободу пересування вгору-вниз, між небом і землею, тобто коло не позбавляє інформації понад з Космосу.

Коло — площина, площина позбавляє всякої інформації за межами себе. Природно, що відірвана від багатомірності природи і Космосу життя стає безцільної:

Коло — пародія на кулю, куля - символ об'ємності Землі і Всесвіту. Як кажуть прислів'я, порочне коло можна тільки зламати або вийти з нього, але нікому ще не вдавалося змінити його внутрішні параметри.

Коло бачити / себе в ньому / бачити будь на коло схожі предмети, нерухомі або оберталися-зовнішня гармонія інь-ян і глибоко прихований, але визріваючий внутрішній розлад. Бачення або відчуття кола уві сні (можна з відчуттям бігу по колу ходити по кімнатах, по коридору, тунелю і тому подібне) - може символізувати непродуктивність дій в майбутньому:

Вся енергія йде на збереження як було. Минулого причиною цього часто є сумніви і невпевненість в собі, які народили спрагу міцної і яскравою зовнішньої форми, придатної для опори. Форма послужила для внутрішньої слабкості парканом, до якого можна притулитися, або шикарною рамою, - чи варто дивуватися після обридлої сірої стабільності, яка нищить рух? Щоб рухатися - треба вчитися рухатися:

Спочатку необхідно усвідомити минулі явні і приховані слабкості, невпевненість, сумніви. Це звільнить від емоційних блоків:

Енергія ци потече вільно, ян і інь стабілізуються, тоді з'явиться новий напрямок руху-нові події.

Бачити себе в сні виходять з кола / ламає неприємні округлі предмети (наприклад, із задоволенням бити уві сні тарілки) - знак подолання рутинного мислення, позбавлення від непотрібних емоцій і заважають жити схем поведінки, що дуже сприятливо.

Сонник Лоффа

Кільця і кола - це символи-архетипи. Нам можуть снитися круглі кімнати, магічні кола шамана, оракула чи іншого провісника, арена цирку або навіть круглі дороги - все це об'єкти круглої форми. Взагалі коло являє собою позитивний образ, але при трактуванні сновидінь слід враховувати й інші предмети, а також переживання, пов'язані з появою кіл у сні. Ви самі безпосередньо або хтось інший зіткнулися з об'єктом круглої форми?

Азбука тлумачення снів

Коло — символізує власну цілісність сновидца. Також представляє всесвіт і світ.

Бачити у сні круги, предмети круглої форми - знак виконання бажань, внутрішня задоволеність.

Американський сонник

Коло — означає гармонію, красу і рівновага. Завершеність і цілісність.

Ідіоматичний сонник

«Зачарований або замкнуте коло» - безвихідна або повторювана ситуація;

«біг по колу» - безглузда діяльність.

Імператорський сонник

Коло уві сні - символізує стан зацикленості - повторення в майбутньому вже пройдених ситуацій (біг по колу). Всередині кола - знаходиться нескінченність вибору варіантів руху і рішень, однак принципово змінити мету руху неможливо, так як коло все округлить - пустить рух по замкнутій рівній схемою. Будь-який, зовні найвишуканіший для сновидця варіант вирішення проблеми тільки зовні буде за межами схеми.

Новітній сонник

Коло — створенню родини;

Ризиковане рішення.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити коло на тому чи іншому предметі або ж звернути увагу на те, що якийсь предмет має форму кола - вірний знак того, що в якомусь важливій справі вам пора підбивати підсумки.

Сон також підказує - що якщо ви не поставите в тій чи іншій справі крапку, то ризикуєте тупцювати на місці, безглуздо блукаючи по колу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Плисти на рятувальному крузі, триматися за нього - до одужання хворого, для банкрута - до відновлення стану.

Стояти в колі - до обмеження ваших прав. до обмеження ваших прав.

Стояти в колі - до обмеження ваших прав. символ повноти, цілісності, безглуздості, повторення, безвиході, пастки, духовного «Я».

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ваша дитина плаває з рятувальним кругом - до якихось змін у вашій долі і долі ваших дітей.

Малювати на папері круг - до підрахунку фінансів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як дитина плаває з рятувальним кругом - до нещасного випадку з вашою дитиною.

Малювати у сні круги на папері - до безтурботності.

Сонник від А до Я

Бачити у сні коло як геометричну фігуру означає замкнутість вашого існування.

Якщо ви бачите предмети у вигляді кола - обруч, хулахуп і т. - Виходить, наяву в своїх думках або діях постійно або час від часу повертаєтеся до вихідної точки.

Для хворих подібні сновидіння можуть провіщати що насувається смерть, для закоханих - швидке весілля, для спортсменів - перемогу в змаганнях.

Бачити себе в колі друзів - знак взаємодопомоги і душевного розташування. Родинне коло - до нових домашнім справам і турботам. Виявитися у сні оточеної ворогами або хижими звірами - передвістя серйозної небезпеки. Окреслювати навколо себе магічною коло - будете врятовані.

Сонник Таро

Коло, магічний — здатності до траволікування.

Снотолкователь

Бачити у сні коло - означає, що Ваш розрахунок на більший прибуток був помилковим.

Для молодої жінки бачити у сні коло - застереження проти необережності, здатної поставити її в якийсь скрутне становище, але цей сон не має відношення ні до її шлюбу, ні до любові.

Жіночий сонник

Коло уві сні - означає марні надії на більший прибуток.

Молоду жінку такий сон - застерігає від необережного поводження, що може поставити її в скрутне становище.

Теткінскій сонник-2012

Коловідображення розсудливості. Необхідність включити частини в ціле. Відображення єдності і / або завершеності та цілісності. Відображення страху не знайти вихід.

 
Відноситься до тем: