Сонник «Вчитися»

Сонник Міс Хассе

Будете здобувати нові знання.

Езотеричний сонник

Вчитися в школі (де вже не вчитеся) - такий сон свідчить про те, що зараз у вашій свідомості накопичуються нові думки, відкриття, і їм вже досить скоро належить вийти з глибин. Будьте уважні і не пропустіть момент, коли це відбудеться, оскільки вони можуть загубитися в звичному вирі думок. Навчатися у вузі - сон до підвищення рівня професіоналізму в сприятливих умовах і в грамотно вибраному навчальному закладі.

Побачити , що ви навчалися в школі або вузі, де ви насправді вчитеся в даний час, - це говорить про ваш не дуже відповідальному ставленні до своєї освіти, через що ви недоотримаєте всіх знань, в яких в майбутньому у вас виникне потреба.

Англійський сонник

Якщо в сновидінні ви вчилися в школі, це означає, що ви володієте якимсь досвідом, який заслуговує того, щоб бути переданим іншим людям. Вчити у вузі - таке сновидіння означає, що ваш досвід вимагає письмового викладу;

Ви напишете книгу, реферат, дисертацію, а їх публікація відбудеться без складнощів. Вчили безпосередньо вас - це означає, що ваша праця ще не готовий до оприлюднення, а ви занадто поспішаєте, що чревато розчаруванням. Вас уві сні за щось лаяли, можливо, за невивчений урок - це говорить про занадто пристрасної захопленості повчанням, вихованням інших, через яку в один прекрасний день ви опинитеся просто смішні.

Сонник Симона Кананіта

Вчитися — взагалі - дізнаєтеся що-те нове - чого-небудь - слава, багатство, успіх.

Новітній сонник

Вчитися — ви зараз знаходитеся на правильному шляху!

Сучасний сонник

Якщо вам сниться, що ви вчитеся - значить, не слід зупинятися на досягнутому і треба продовжувати рух вперед, дуже скоро до вас прийде успіх.

Сонник для стерви

Вчитися — скоро прийдуть слава і успіх, прибуток і багатство.

Сонник Міллера

См. Освіта.

Загальний сонник

Якщо вам сниться, що ви вчитеся, значить, не слід зупинятися на досягнутому і треба продовжувати рух вперед, дуже скоро до вас прийде успіх.