Сонник «Чотири»

Сонник Деніз Лінн (докладний)

У багатьох давніх культурах число чотири символізує весь Всесвіт. Це число цілісності. Магічне колесо американських індіанців грунтувалося на чотирьох стихіях (воді, повітрі, вогні і землі) і чотирьох сторонах світла.

Чотири кінцевий хрест дохристиянського періоду також символізував чотири сторони світу і був знайомий тотальності.

Чотири може служити символом чотирьох квадрантів нашої істоти ментального, емоційного, фізичного та духовного.

Якщо вам постійно зустрічається число чотири, це може бути знаком того, що ви приводите в рівновагу всі аспекти власної особистості. (См. також Числа).

Сонник Шеремінской

Це цілість, сукупність, повнота, солідарність, земля, порядок, раціональне, міра, відносність і справедливість. Четвірка - є символічним числом Старого Завіту.

Чотири ріки раю, що утворюють хрест, чотири частини землі і т. У християнстві число чотири - число тіла. Четвірка уві сні може бути представлена квадратом або хрестом. «4» - це важка праця і невдачі.

Циганський сонник

Число чотиривибір;

Рішення.

Нумерологічний сонник Піфагора

Число «4»символ стійкості і міцності, матеріального достатку і задоволеного самолюбства, це чотири вектори, спрямовані в різні боки і чотири точки опори. Існує чотири природні стихії:

Вода і вогонь, повітря і земля, - чотири сторони світу і чотири пори року. Це число привносить в життя людини впевненість, дозволяє йому тверезо оцінити день сьогоднішній і страшитися завтрашнього, дарує йому спокій і силу, примушує наполегливо працювати і добиватися фінансового благополуччя, не відступати перед невдачами і не боятися помилок. Будь-яка помилка - це маленька сходинка до мети. Врівноваженість, завзятість, працьовитість, прагнення до достатку і вміння його досягти - все це укладена в числі «4».