Сонник «Венера»

Сучасний сонник

Богиня любові Венера сниться до серйозних змін в особистому житті. Майбутнє знайомство може привести до тривалого роману, який переросте в справжній сімейний союз. При цьому сновидінню потрібно врахувати, що птах щастя легко в руки не дасться. Щоб її зловити, треба докласти максимум енергії і зусиль.

Якщо снився діалог з Венерою, це означає, що людина схильна до ідеалізації навколишнього його дійсності. Він не може знайти вірного шляху для вирішення проблеми, оскільки не бачить її реальних розмірів. Повернути ситуацію на свою користь йому допоможуть поради перевірених людей. При цьому йому потрібно постійно бути напоготові і не робити необачних кроків, які могли б заплямувати його репутацію.

Статуя Венери сниться до того, що незабаром вас чекає переоцінка цінностей, яка потягне за собою позитивні зміни у вашому житті.

Циганський сонник

Побачити в сні богиню Венеру - для молодої людини означає, що він перебуває у пошуках ідеальної жінки.

Для молодої жінки це означає, що вона відчуває сексуальний розлад.

Сонник для всієї родини

Якщо ви побачите уві сні богиню любові Венеру - вас чекають зміни в особистому житті, які не залишаться без наслідків для вас і не тільки для вас. Можливо, ви зустрінете жінку, з якою будете готові зв'язати все своє життя. Але щоб домогтися розташування цієї особи, а тим більше зробити її своєю дружиною, вам доведеться довго боротися за увагу.

Розмовляти з Венерою уві сні - символ майбутньої ідеалізації обставин. Ви не зможете об'єктивно оцінити свої проблеми і, відповідно, вибрати правильне рішення. Вам доведеться вдатися до порад довірених людей. Ймовірно, ви будете оточені чутками і плітками, тому постарайтеся не зробити нічого такого, що погубило б вашу репутацію.

Якщо ви побачите статую Венери - через деякий час вам доведеться переоцінити свої ідеали і змінити життя. Але все зміни на краще.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо ви уві сні милуєтеся статуєю Венери - для юнака цей сон до знайомства з красивою дівчиною;

Для дівчини — до зміни свого зовнішнього вигляду.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дивитися по телевізору передачу по каналу «Культура» про статую Венери - ви незадоволені своїм життям і щось хотіли б у ній змінити.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дивитися на статую Венери - до довгої молодості тіла.

Говорити уві сні з Венерою - до багатих подарункам.

Сонник Мандрівника

Венераудача в любові;

Божа кара (асоціація:

«венерична хвороба»).