Тлумачення сну «Птах»

Сонник Лоффа

Образи птахів можуть по-різному тлумачитися людьми. Здавна їх вважали порушниками спокою і передвісниками біди. Колись на Близькому Сході вважали поганою прикметою, коли птах клювала людини.

У воронів і стерв'ятників з незапам'ятних часів погана слава, але в той же час недоступна людині здатність літати допомогла з'явитися ореолу величчя у пернатих як виду і зокрема у окремих підвидів. Як приклад тут можна навести ідіоматичний вираз «парити як орел», яке впродовж багатьох сторіч виступає метафорою впевненості в собі, гордості і надії на краще.

Ще один приклад позитивного сприйняття птахів - їх пильність. Досить згадати, наприклад, відомий вислів «соколине око». У міфології і літературі багатьох країн ворони і сови асоціюються з мудрістю. Здатність окремих пернатих «говорити», т. відтворювати звуки людської мови, служить підставою для віднесення їх до особливої категорії фауни. Що стосується сновидінь, то деякі їхні персонажі можуть виглядати схожими на птахів.

Приснилося бесіда з ними може служити вказівкою те, що при спілкуванні з оточуючими ви відчуваєте якісь складнощі. Це стосується навіть і до тих випадків, коли птахи вам нічого не відповідають.

Так само як і при тлумаченні снів про тварин, при розшифровці снів про птахів слід обов'язково звертати увагу на те, яка конкретно це птах і що значить її образ саме для вас. Знайомі, яким ваша підсвідомість приписує властивості, схожі з певними птахами (скажімо, мудрий, як пугач, хижий, як яструб), можуть приходити в ваші сновидіння в іпостасі цих птахів. Необов'язково у цього птаха повинна бути голова або тільки обличчя даної людини - це може бути цілком метафоричний образ.

Сонник Нострадамуса

Птах уособлює стрімкість, непостійність, пророцтво.

Побачити дуже великого птаха - такий сон означає, що коли-небудь через величезного метеорита буде знищено кілька міст. Цей птах наближалася до сновидінню - жертвою метеорита стане місто, де він живе.

Маленька пташка — це передвісниця настання на Землі миру і спокою. Війни, голод, злидні підуть назавжди, залишивши людей жити щасливо.

Для самого сновидца такий сон служить обіцянкою щастя.

Безкрила птиця — це знак небезпеки для жителів Австралії:

На гербі саме цієї держави присутній птах ему, позбавлена крил.

Птах уві сні кричала «диким» голосом - якась країна опиниться під загрозою нашестя варварів. Сновидінню такий сон говорить про нелегку роботу під керівництвом жорстокого начальника.

Образ чорного двоголового орла - це символ могутності Росії.

Якщо уві сні людина побачив боротьбу цієї птиці з яким-небудь твариною, це повідомляє про загрозу розв'язання війни і зовнішньополітичних конфліктів.

Птах була безглавой - в Росії відбудуться сумні події.

Безголосі птиці пророкують Землі дуже сильну посуху, через яку постраждає велика кількість держав планети.

Залізний птах виступає у сні передвісницею винаходу вже у вельми недалекому майбутньому унікальної моделі літака. У сні залізний птах сиділа на землі - це передвістя великої авіакатастрофи.

Птахи рідкісної краси свідчать, що сновидець живе виключно власним минулим.

Приснилося рідкісна, екзотичний птах підказує, що вам необхідно буде повністю зосередитися на сьогоденні, а не жити минулим або мріями про майбутнє. Тільки такий підхід допоможе уникнути нещастя, яке наближається до вас.

Ширяючий в небесах орел - це заклик направляти свої помисли, дії, почуття в сторону милосердя і божественності. Завдяки достоїнству ви уникнете в майбутньому помилкового вибору.

Побачити орла в клітці - це говорить про те, що ви прагнете до влади і могутності.

Приснившийся півень є передвісником сварок, сварок, лайки. Півень на вас нападав - значить, хтось спробує долучити вас до конфлікту, наслідки якого будуть абсолютно непередбачуваними.

Побачити півнячі бої - будете очевидцем надзвичайної події.

Сонник Цветкова

Гість або звістка (залежно від вигляду та поведінки птиці);

Пропозицію для жінки;

Вбити або поранити птицю - до великої невдачі;

Хвіст пташиний — наслідки;

Яскраве пір'яудача в коханні;

Летючі — до багатства;

Хижі для полювання - почесті;

Зміни в житті;

Дуже багато птахів - судовий процес;

Літає — чим вище, тим краще сон;

Зловити — придбання, заміжжя;

Болотнанебезпека;

Нічна — втрати близьких або грошей;

Клює насіння — дрібні радості;

Задумане збудеться трохи згодом (недарма кажуть:

Птах по зернятку клює);

Терпіння вознаградится.

Сонник Міллера

Птахи — сприятливий сон, якщо ви бачите птахів із прекрасним оперенням.

Якщо жінка бачить цей сон - їй слід очікувати швидкого і щасливого заміжжя або нової любові.

Бачити пораненого птаха - глибока печаль, викликана поведінкою безрозсудного нащадка.

Бачити летять птахів - це знак процвітання для того, хто бачить цей сон. Всі небажані обставини зникнуть у потоці прийдешнього блага.

Спіймати птаха — це непоганий сон.

Чути, як птахи «перемовляються» - передвісник вашої нездатності вирішити завдання, що вимагає величезної ясності сприйняття.

Вбити пташку з рушниці - сон, що передвіщає катастрофу, неврожай, стихійне лихо.

Бачити у сні ручну домашню птицю - знак того, що марнотратні звички значно скоротять Ваше грошове забезпечення.

Якщо дівчина в сні ганяється за домашньою птицею - це означає, що вона розтрачує свій дорогоцінний час на порожні розваги.

Сонник Міс Хассе

Побачити в польоті - це до новин;

В клітці — вдасться перехитрити людей;

Сидячу — сон до смутку;

Із красивим оперенням - будете діяльні і енергійні;

Вбивати — до втрати;

Годувати — покличете до себе веселих друзів;

Злітають в повітря - до втрат;.

Езотеричний сонник

Птахи — це думки. Летючі високо в небі означають, що ви сповнені думок про високе, тільки не відривайтеся від землі надовго. Водоплавні - ви надто поглинуті думками про життєві проблеми. Сиділи в клітці - сон свідчить про те, що стереотипи і шаблони заганяють в свої рамки і ваше мислення. Некрасиві, хворі, поранені - песимістичність псує вам життя. У парі, цілуються - найбільше вас хвилює тема любовних відносин, ви ризикуєте упустити все інше. В цілому ж сни, в яких фігурують птахи, відображають вашу надмірну захопленість думками про якійсь одній життєвій сфері.

Сонник Менегетті

Образ асоціюється з збитком, що наноситься птахами сільському господарству. Є символом втрати сил у соціальній сфері життя і паразитичного відносини.

Якщо образ птахів приходить у снах постійно, це служить вказівкою на шизофренію або розвинену стадію механічної негативності, яка провокує на вбивство або самогубство.

Англійський сонник

Якщо сон з птахами, що пурхають відвідав багатого або просто забезпеченої людини, це говорить про те, що стан його справ різко і дуже суттєво зміниться в гіршу сторону. Біднякам ж такий сон, навпаки, обіцяє зміни на краще. Значення посилюється, якщо уві сні чується пташиний спів.

Птах и мали красиве оперення і не боялися людини - це до просування по службі.

Веселі пісні або щебетання птахів - це сприятливий знак:

Комусь судилося домогтися успіху в значущій для нього справі, комусь - відправитися в далеку країну. Мертва птиця не є провісницею чогось особливо поганого, адже всі невдачі якщо й відбудуться, то закінчаться все одно швидко і добре.

Асирійський сонник

Якщо вам присниться птах, то незабаром ви знайдете ті цінності, які втратили раніше.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Зліт на нові висоти;

Політ над проблемами. Щасливе ознаку. Співуча птах віщує добру звістку.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Птах може символізувати політ до невідомих висот, здатність піднятися над буденними проблемами. Це може бути символ польоту в духовні сфери.

Птах исимвол свободи. Чи хочете ви знайти крила? У всьому світі птахів вважають посланцями духу. Шаман перетворюється на птицю, коли хоче возз'єднатися з духом і Творцем. Чи вважаєте ви, що вам слід встановити більше міцний зв'язок з божественним джерелом всього, що оточує вас? Птахи мають здатність бачити речі здалеку. Чи відчуваєте ви необхідність віддалитися від багатьох речей, щоб поглянути на них в новій перспективі? Птах може бути символом польоту уяви. Дайте крила своєї мрії! Птахи завжди вважалися втіленням простоти і невибагливості. Чи хочете ви повернутися до природного простоті? Співуча птах - провісник щастя.

Птах у клітці може символізувати відчуття втрати свободи. (См. також тлумачення, присвячені певним птахам).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилася птах, то найближчим часом ви зможете виконати свою мрію. Це станеться незабаром після того, як до вас в руки впаде пташине перо. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви їсте птицю, то найближчим часом у вас можуть виникнути проблеми з суглобами. Щоб цього не сталося, сгризают перед сном по одній курячої кісточці.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Птахів бачитидобре;

Добрий успіх, прибуток / плітки. Пташенят будь-яких птахів - до вагітності.

Якщо птах:

Вона — до дівчинки;

Він — до хлопчика. Багато малих птахів - невелика прибуток. Корм птахам кидати - туга / пошук нових знайомств / нове суспільство. Чути спів птахів - розмови з друзями. Дуже гучний спів - сварка. Бійка птахів - сварка між жінками, плітки. Говорити з птахами - веселощі. Заколювати птицю - зміни / акт любові.

Бачити багато різних птахів, що сидять на землі або на дереві, голосно кричущих або молчащих - образ долають свідомість загадок і духовних проблем. Говорящие птиці - зверни увагу на свої передчуття, вони виправдані. Сині, блакитні птахи - гарна репутація і користь від неї / щось, пов'язане з вночі, сном, відродженням. Райдужні, строкаті, екзотичні птахи - твоя романтична туга, прагнення до недосяжного / оманливі, спокусливі химери, народжені свідомістю / плідна робота твоєї уяви. Чорний птах невідомої породи - щось чорне в тобі самому.

Птах у клітці - прибуток / вірний друг / неприємність. Різних співочих птахів багато бачити - в тобі прокидається неясне ясновидіння / цей сон найчастіше сниться в скрутні хвилини життя.

Сонник Шеремінской

Говорящая птах — явна ознака віщого сну, що вимагає особливого роздуми і розуміння. Добрим знаком є сон, в якому присутні птахи з яскравим пір'ям. Такий сон для жінки може означати щасливе заміжжя.

Літаючі птицізнак добробуту. Спіймати птаха - зловити успіх наяву.

Поранена птах — неспокій через дітей.

Вбити птицю — передвістя нещастя, фатальні наслідки через необдуманих вчинків.

Пара птахів у клітці - вдала любов;

Порожня пташина клітка - зрада, несподіванка, розрив.

Для чоловіка:

Хтось відкрив вашу клітку - у вас відведуть улюблену.

Новий сімейний сонник

Сон про птахів із прекрасним оперенням дуже сприятливий.

Якщо жінці присниться щось подібне, її чекає швидке і щасливе заміжжя. Поранена птах сниться до глибокої печалі, викликаної поведінкою дітей. Летить птах - знак процвітання. Всі неприємні обставини відійдуть на другий план у порівнянні з прийдешнім благом.

Якщо уві сні ви почули спів птахів, то самі ви навряд чи впораєтеся зі стоїть перед вами завданням. Вбити пташку з рушниці - поганий знак.

Циганський сонник

Зазвичай птахи символізують успіх. Летять птахи - майбутнє подорож.

Птах , яка сіла вам на руку або на голову, означає любов, несподівано виниклу у вашому житті. Вбити пташку чи знайти мертву птицю - поганий знак. У різних районах Англії у циган різні уявлення про специфічні особливості птахів. Ось деякі з них:

Ворон. Улюблена птах циган. Багато сонники тлумачать бачення цього птаха як зле передвістя, але цигани вважають, що ворон уві сні - до возз'єднання сім'ї, безлічі радостей і щастя. Летить ворон - возз'єднання буде несподіваним, якщо сидить - вам самим доведеться над ним попрацювати. Ворона. Ви будете розчаровані у своїх очікуваннях, і вам доведеться задовольнятися тим, що ви маєте. Гриф. Жорстокий ворог. Вбити грифа - здобути перемогу над ворогом.

Бачити , як він пожирає здобич, - попередження про судовий процес. Дикий голуб. Вірність у коханні, сімейне щастя. Зграя голубів - втрата любові і щастя. Два голуба разом - мир і злагода. Домашній голуб. Летить голуб, відповідно до тлумачення циган з Йоркшира, - до новин в листі.

Якщо ви при цьому не бачите землі, а тільки небо, новини можуть бути як хорошими, так і поганими.

Якщо ж ви бачите землю - новини виразно хороші. Дрозд. Необхідна обережність. Ретельно перевірте всі свої справи. Жайворонок. Коротка відпустка, повний веселощів і відпочинку. Канарейка. Смерть друга. Раптовий від'їзд. Літаюча канарейка - до легкої хвороби. Ластівка. Летить ластівка приносить щастя й удачу. Ластівка, кучеряве гніздо, - до міцній дружбі. Лебідь. У вас буде повна і щасливе сімейне життя.

Якщо молоді лебеді окільцьовані - чекайте поповнення сімейства. Орел. Ширяючий орел - великий успіх у бізнесі. Павич. Павич сниться - до популярності, проте остерігайтеся впасти в гординю і марнославство.

Якщо павич несподівано розпустив хвіст - не будьте хвалькуваті. Чути крик павича - наближається буря завдасть вам якийсь збиток. "Буря" може торкнутися справ сімейних або бізнесу. Папуга. Остерігайтеся наклепу. Чи не прислухайтеся до пліток. Сова. Вам слід гарненько подумати над вирішенням проблеми, яка скоро виникне, а не приймати спонтанне рішення.

Якщо сова летить - проблема не така гостра, як здається. Ухання сови - попередження про наближення труднощах. Сокіл / яструб. Сокіл або яструб, ширяють високо в небі, як і орел, означають успіх у бізнесі:

Летючі вниз, пікіруючі сокіл або яструб - успіх в правових питаннях. Нести птицю на руці і відпустити її - розширення справи, поява нових партнерів у бізнесі або особистого життя. Соловей. Чути або бачити солов'я - до радісних новин, великим успіхам у бізнесі, радощів в любові. Чути солов'їний спів - бути впевненим у своєму щасті.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Переслідує змію — отримання рекомендації від якоїсь людини;

Спіймати птаха на льоту - лист здалеку;

В порожнечі співають птахи - смерть дружини;

Птах забирається Вам за пазуху - щастя.

Літаєвести за кордону;

В клітці — помилкові плітки;

Хвіст пташиний — наслідки.

Також Див. Крихти (клюють).

Гість або звістку (в залежності від виду і поведінки птиці);

Вбити або поранити птицю - до великої невдачі;

Хвіст пташиний — наслідки.

До зустрічі з людиною, про яку ви останнім часом думали.

Птахсимвол стрімкості, пророцтва, непостійності.

Якщо вам приснилася дуже великий птах, то це означає, що в майбутньому Землі загрожує дуже великий метеорит, в результаті якого кілька міст буде стерто з лиця Землі.

Якщо уві сні великий птах наближається до сновидінню, то від метеорита постраждає те місто, в якому живе ця людина.

Бачити у сні маленьку пташку - знак того, що на Землі настануть мир і спокій;

Не буде воєн, голоду і убогості. Всі люди будуть щасливі. Сновидінню такий сон пророкує щастя.

Побачити в сні птицю без крил - сон передвіщає реальну загрозу населенню Австралії, адже саме на гербі цієї країни зображено птах ему, у якої немає крил.

Якщо вам приснилося, що птах кричить "диким" голосом, то в майбутньому будь-якій країні загрожує нашестя варварів. Сновидінню такий сон пророкує нелегку роботу в підпорядкуванні жорстокого начальника.

Чорний двоголовий орел є символом могутності Росії.

Бачити чорного двоголового орла, який воює з яким-небудь звіром, - загроза війни і зовнішніх конфліктів.

Побачити в сні безглавую птицю - до сумних подій в Росії.

Якщо вам приснилися безголосі птиці, то в майбутньому на Землі буде дуже сильна посуха, в результаті якої постраждають дуже багато держав планети.

Бачити у сні залізного птаха - знак того, що дуже скоро буде винайдений унікальний літак.

Якщо ж залізний птах сидить на землі, то це ознака великого авіа краху.

Побачити в сні рідкісної краси птахів - знак того, що ви живете і цікавитеся тільки своїм минулим.

Якщо ви побачите під. сні рідкісну птицю, то вам доведеться зосередити всі свої сили на справжньому, а не озиратися в минуле або дивитися в майбутнє. Тільки так ви зможете уникнути насувається на вас біди.

Побачити в сні ширяючого в небі орла - прагнути до божественності і милосердю. Гідність не дозволить вам у майбутньому зробити помилковий вибір.

Орел у клітці - прагнення до влади і могутності.

Побачити в сні півня - до сварки і конфліктів.

Сон, в якому на вас нападає півень, означає, що хтось спробує втягнути вас в конфлікт, наслідки якого непередбачувані.

Якщо уві сні ви спостерігаєте півнячі бої - наяву ви станете свідком надзвичайної події.

Птах — звістка. Як птах сяде на голову - мрець.

Якщо сниться птиці - розлука чоловіка і жінки.

Птах и — душі.

Птах и — це люди. Як їх дуже багато, то буде якась війна чи що. "Мені перед війною все, бувало, сниться, що пташки поле укрили". Пташка в руках - успіх у справі.

Птах и співають - до цікавості. Пташка билася у вікно - звістка добра - народите дитя.

Бачити пташині яйця або є їх - велика неприємність.

Ісламський сонник ібн Сирина

Політ уві сні невідомих за назвою птахів означає, що летять не птахи, а ангели.

Бачити це уві сні в якомусь місці означає відплата за адресою гнобителів і допомогу пригнобленим.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні чаплю, - добре, це значить - процвітання.

Якщо людина бачить себе уві сні полюючим на птахів, - погано, це означає, що щось буде забрано від нього.

Якщо людина бачить себе уві сні злягатися з хижим птахом, - погано, це означає, що щось може бути вирване прямо з його рук.

Якщо людина бачить уві сні страуса, - погано, - погане трапиться з ним.

Азбука тлумачення снів

Птахи — символізують творчий потенціал, політ фантазії. Іноді попередження, що сновидець занадто відірвався від реальності.

Бачити птаха в клітці - мати обмеження в почуттях.

Птахи літаютьуспіх в любові, творчості.

Годувати птахів — вам відкриються нові щасливі можливості.

Американський сонник

Птах — зліт на нові висоти;

Політ над проблемами.

Співуча птах — передвіщає добру звістку.

Гніздо з пташиними яйцями - означає гроші. Нові починання.

Східний сонник

Летять у чистому небі птахи - сняться до вістям здалеку;

Пір'їнка птиці — до письма.

Дитячий сонник

Птах-фенікс — невдачі ніколи не зламають тебе;

Що б не сталося, як би тебе ні попсувала доля, ти все одно відродиться.

Жіночий сонник

Якщо уві сні ви помічаєте парить у небі птаха або бачите її недалеко від себе - дуже скоро вам пощастить і ви зустрінете чудову людину, яка поведе вас до вінця. В крайньому випадку, ви будете виключно щасливі, захопившись гідною людиною.

Ідіоматичний сонник

«Тільки що вилупився (вилетів) з яйця (гнізда)» - стадія дитинства, недосвідченість, незрілості;

«Птах високого польоту» - великий начальник, талановитий відомий чоловік;

«Синій птах»щастя;

«Синиця в руках - журавель у небі» - прагматизм;

«Сорока на хвості принесла» - вести;

«Голуб миру», «перша ластівка» - звістка, початок;

«Соколине полювання»небезпека;

«Журавлина пісня» — віддана любов, прощання;

«Лебедина вірність, пісня» - остання, завершальна;

«Відродитися з попелу як фенікс» - почати щось нове;

«Стрілянина з гармати по горобцях» - несумірність засобів і цілей;

«Пташині радості» — дрібне;

«Солов'їні трелі», «заливатися соловейком» - красномовство, радість, освідчення в коханні;

«Повторювати як папуга» - комізм, обман, сатира;

«Стукати як дятел» - доносити;

«Сліпа як сова» - дурість;

«Як птах у клітці» - сильна туга, несвобода;

«Дятел» — про недоброму людину, «стукачів».

Ісландський сонник

Молоду птицю побачити - дитини заіметь;

Зловити — до прибутку;

Повертаються — до неспокою;

Птицю в небі побачити - до блуду.

Малий сонник Велесів

Птахщастя, вести;

Прилетитьлист;

Годуватиплітки розпускати;

На голову сяде - смерть;

Дикі птахиподарунок;

Ловити їх — до радості, виграш, завагітнієш (жінці), одруження, прибуток;

Зловитидівчинка народитися;

Тримати в руках - успіх у справі;

У вікно б'ється - дитя народиться;

Білі — радісні вісті, побачення з другом;

Пісні птахів чути - добрі вісті, любов, радість;

Маленька — донька народитися (вагітної);

Багато птахів — порожня балаканина, тяжба, війна.

Міфологічний сонник

Чудові птахи — втілюють собою знаменну звістку, зустріч;

Доленосний поворот в житті;

Форму ясновидіння.

Новітній сонник

Якщо птахів бачить жінка - до вагітності,;

У всіх інших випадках - несподівані новини.

Чудові птахи — змініть свою долю в непрогнозовану сторону.

Спіймати жар-птицю — до великої удачі;

Бачити — почнете якесь важливе для вас підприємство.

Слов'янський сонник

Птах — прибутку;

Просто бачити — до порожніх розмов;

Чути їхній спів - до прибутку.

Снотолкователь

Птахів ловити — значить задоволення і прибуток;

Вбивати їх — знаменує шкоду і збиток;

Стріляти в них - значить марне напад від неприятелів;

Птахів багатьох разом бачити - означає порожню балаканину або тяжбу;

Птахів забіяк бачити - предзнаменует сварку або швидку світову;

Бачити птахів, що летять прямо до нас - передвіщає втрату;

Чути їх співаючих - знаменує велику радість і задоволення;

Чути їх мовців - предзнаменует щасливий успіх у справах;

Бачити себе перетвореним на птицю - означає примноження багатства;

Бачити нічних птахів, які:

Пугач, сова, кажан та інші - має вельми погане знаменование і віщує зупинку у всіх справах наших;

Бачити хижих птахів, які:

Сокіл, яструб, орел, шуліка й інші багатим - предзнаменует множення багатства, а бідним - ще більшу бідність.

Сучасний сонник

Бачити птахів в прекрасному оперенні - це сприятливий сон. Жінці такий сон - обіцяє багатого і гідного одного.

Бачити у сні пораненого птаха - пророкування печалі, яку принесуть заблукалі нащадки.

Летять птахисимвол процвітання. Все, що Вас турбувало, зникне під хвилями діяльного добра.

Спіймати птаха — досить сприятливий сон.

Чути спів і щебетання птахів - знак нездатності виконати завдання, що вимагає великої ясності розуму і точності.

Вбивати птахів з рушниці - передвіщає лиха через неврожай.

Бачити у сні домашніх птахів - до тимчасового неспокою або хвороби.

Якщо такий сон присниться жінці - її чекає нетривала хвороба чи розбіжності з друзями.

Сонник XXI століття

Птахів у сні бачити - до всього хорошого, успіху, прибутку, іноді - до пліток.

Багато маленьких птахів бачити - знак того, що вас чекає невелика прибуток.

Корм птахам кидати - до туги, пошукам нових знайомств, новому суспільству.

Чути в сні спів птахів - до розмов з друзями, дуже голосний спів - до сварки.

Бійка птахів у сні - означає ваше майбутнє участь у сварці між жінками.

Говорити з птахами - до веселощів.

Спіймати птаха на льоту - знак того, що отримаєте лист здалеку;

Птах убирається за пазуху - на щастя.

Пташеня, початківець пробувати свої крила і падаючий - означає невдачу в погано обдуманому справі.

Бачити у сні хижого птаха (сокола, яструба) - пророкує, що вас обдурять;

Застрелити її — означає, що після боротьби ви подолаєте псу перешкоди на шляху до щастя.

Якщо молода жінка в сні відлякує хижих птахів від своїх малят - це означає, що вона доб'ється виконання своїх найсміливіших бажань, але тільки тоді, коли буде працелюбна.

Сон передвіщає вам - реальну небезпеку з боку ваших противників.

Якщо вам у сні вдасться злякати птахів, перш ніж вони нападуть на вас і поранять - ваші справи будуть вдалі.

Сонник для стерви

Птахипроцвітання і успіх у справах.

Пташиний щебет — щоб вирішити варту перед тобою складну задачу, доведеться добре продумати свої дії.

Спіймати уві сні птицю - сприятливий сон.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Птахи у сні - це ваші емоції, непідвладні розуму.

Бачити птахів неподалік або чути їх голоси - віщує несподівані події, які можуть застати вас зненацька.

Маленькі, верткі птиці - віщують клопоти і метушню.

Великі птахи — говорять про значні події, які можуть поглинути вашу увагу і сплутати плани.

Великий птах, ширяюча високо в небі - говорить про ваших честолюбних задумах, віщуючи їм удачу.

У той же час, якщо високо в небі одночасно парять багато птахів - такий сон свідчить про те, що вам не вистачає цілісності і зосередженості, щоб довести свої честолюбні плани до реального втілення.

Вбивати птахів у сні або ловити їх мережею - передвіщає важкі події, здатні привести вас в сум'яття.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гнати птахів — до шуму.

Безкрила птиця — до страждання і втрати всякої надії.

Общипувати птицю — до неприємних клопотів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як ви намагаєтеся прогнати птахів, а вони перелітають з місця на місце - до військових дій в якомусь регіоні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви гоните птахів, а вони перелітають з місця на місце - до переполоху.

Копалінского сонник

Птах — до зустрічі з людиною, про яку ви останнім часом думали.

Сонник Мартина Задеки

Птахирадість.

Хижі птахинасмішка.

Сонник від А до Я

Приснилося гагаразнак ризикованого, але вигідного підприємства, глухар - вас у чомусь підозрюють, голуби - до хвороб і втрат.

Дрозд уві сні - щасливі зміни, нові друзі, дрохва - плітки, лукавство, брехня. Зяблик - знак спокійного життя без турбот і хвилювань, іволга - утруднення вирішаться самі собою.

Хижі птахиозначають, що вдалий поворот справ допоможе вам уникнути багатьох неприємностей. Водоплавна дичина - поставите свої інтереси вище здоров'я і спокою близьких. Домашня птиця уві сні - до збільшення доходів, зростання добробуту.

Білі птахи — віщують сердечну радість.

Бачити у сні пташине гніздо - означає, що ви будете зацікавлені в успішному результаті підприємства, затіяного вашими друзями.

Побачити в гнізді розбиті яйця - передвіщає розчарування, цілі - до удачі, порожнє гніздо - неуспіх у діловій сфері, з пташенятами - заведете міцні зв'язки з впливовими людьми, що випали з гнізда пташенята - до смутку.

Бачити птахів у клітці - означає, що наяву досягнете свого хитрістю, кокетливо і лукавством. Годувати птахів - до зустрічі нежданих, але приємних гостей, ловити - до великого виграшу, зловити - знайдете гідного нареченого.

Чути пташиний щебет - передвіщає піднесення духу, енергійність і бадьорість;

Сумно сидять на жердинці або гілці - до неприємних известиям, клюющие птиці - знак процвітання і благополуччя, відлітають від вас геть - до втрат.

Пурхають навколо і сідають на вас птиці - до гарних новин.

Стріляти по птахах - знак суворою біди.

Бачити підранка, Волочай підбите крило - зруйнуєте своє щастя.

Мертва птиця — до нещасного випадку.

Сонник Соломона

Білі птахи — радісні вісті.

Сонник Мандрівника

Птахи що говорять - одкровення про майбутнє уві сні, елемент ясновидіння:

Дуже важливо, які це птахи, в якому сюжеті і що вони говорять.

Птахи чорні, нічні, хижі - погані вісті;

Нещастя, негативні, демонічні впливу на долю від інших людей;

Хитрий, підступний людина з оточення сплячого.

Птахи білі — блага вість і хороші енергетичні впливу.

Птах — багатозначний символ душі сплячого, різних емоційних станів, людських бажань, прагнень і досягнень, туги за незбутнього, творчих ідей та діянь, духовного зростання, сімейного стану, щастя, інтуїції, образів інших людей і чужих впливів;

Шлюбну пропозицію від чоловіка (для.

Зграї, багато птахів - людські, колективні енергії, впливу, процеси.

Сонник Таро

Птахпророцтво, доля.

Сонник Фрейда

Політ птахів — символізує сексуальні фантазії, також як і спостереження за птахами.

Якщо хтось з ваших близьких чи знайомих перетворився на птицю - це символізує ваші страхи про його життя, але це також може символізувати ваше побажання йому смерті.

Якщо ж у птицю перетворилися ви самі - це символізує ваш страх смерті.

Полювання на птахів - символізує вашу агресивність, спрямовану найчастіше проти дітей.

Якщо ж ви вбили безліч птахів - це символізує наявність у вас яскраво вираженого комплексу неповноцінності.

Український сонник

Птах — звістка.

Як птах сяде на голову - мрець.

Якщо сниться птиці - розлука чоловіка і жінки.

Пташка в руках - успіх у справі.

Птахи співають — до цікавості.

Пташка билася у вікно - звістка добра, народите дитину.

Бачити пташині яйця або є їх - велика неприємність.

Універсальний сонник

Ми називаємо птахів - нашими пернатими друзями. Я вважаю, тому що спостерігати за ними і слухати їх доставляє нам величезне задоволення. Може бути, птахи приносять нам послання з небес?

У давнину люди вірили, що птахи живуть на небесах, з богами і злітають на землю, щоб принести послання. Яке послання вам принесла птах уві сні? Щоб зрозуміти це, визначте, яка це була птиця і з чим вона у вас асоціюється.

Сонник для закоханих

Якщо жінці сниться сон, в якому вона бачить красиву птицю з багатим оперенням, це віщує їй шлюб з гарною людиною.

Загальний сонник

Птахів у сні бачити - до всього хорошого, успіху, прибутку, іноді - до пліток. Багато маленьких птахів бачити - знак того, що вас чекає невелика прибуток. Корм птахам кидати - до туги, пошукам нових знайомств, новому суспільству. Чути в сні спів птахів - до розмов з друзями, дуже голосний спів - до сварки. Бійка птахів у сні - означає ваше майбутнє участь у сварці між жінками. Говорити з птахами - до веселощів. Спіймати птаха на льоту - знак того, що отримаєте лист здалеку;

Птах забирається за пазуху - на щастя. Пташеня, початківець пробувати свої крила і падаючий, - означає невдачу в погано обдуманому справі.

Бачити у сні хижого птаха (сокола, яструба) - пророкує, що вас обдурять;

Застрелити її — означає, що після боротьби ви подолаєте всі перешкоди на шляху до щастя.

Якщо молода жінка в сні відлякує хижих птахів від своїх малят - це означає, що вона доб'ється виконання своїх найсміливіших бажань, але тільки тоді, коли буде працелюбна.

Сон передвіщає вам реальну небезпеку з боку ваших противників.

Якщо вам у сні вдасться злякати птахів, перш ніж вони нападуть на вас і поранять, - ваші справи будуть вдалі.

Сонник Симона Кананіта

Пташине гніздо з яйцями - велика радість;

Розоряти гніздотривога в будинку;

Порожнє — швидко побудуєте свій будинок.

Сонник Крада Велес

Рожева птах літає в небі - надія на краще, радість, хороша новина.