Сонник «Напад»

Езотеричний сонник

У сні скоєно напад на вас - це знак ваших майбутніх побоювань:

Ви відчуєте загрозу, витікаючу від якогось жорстокого людини. Напали ви - такий сон підказує:

Не розраховуйте лише на свої сили, вдамося до допомоги або, щонайменше, скористайтеся радою компетентної людини. Стати свідком нападу - це сновидіння означає, що вам доведеться брати участь у суперечці, займаючи при цьому позицію меншості. Будьте обережні, тому що цей спір може виявитися капканом для вас.

Сонник Міс Хассе

Бережи свою честь піддатися нападу - отримаєш гроші.

Для молодої жінки сон, у якому вона є жертвою нападу, означає, що їй належить справитися з серйозними неприємностями, можливо, в особистому житті.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі робите напад, то в реальному житті багато хто дорікає Вас в нерішучості.

Якщо уві сні Ви дізнаєтеся про будь нападі, то Вам слід бути готовим до підступів ворогів, які не зупиняться у виборі засобів для заподіяння Вам максимального шкоди.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Атаку, напад бачити - бути посоромленим, небезпека, що брехня заплямує честь.

Східний жіночий сонник

Молоду жінку сон, в якому вона є жертвою нападу, попереджає:

Їй належить справитися з серйозними неприємностями, можливо, в особистому житті.

Якщо раптом дізнаєшся про яке-небудь нападі - будь пильна:

Вороги не зупиняться ні перед чим - тільки б максимально нашкодити тобі.

Сучасний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона є жертвою нападу, означає, що їй належить справитися з серйозними неприємностями, можливо, в особистому житті.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі робите напад, то в реальному житті багато хто дорікає Вас в нерішучості.

Якщо уві сні Ви дізнаєтеся про будь нападі, то Вам слід бути готовим до підступів ворогів, які не зупиняться у виборі засобів для заподіяння Вам максимального шкоди.

Сонник Здоров'я

Напад на вас - знак фізичної небезпеки або психологічного конфлікту;

Нападати самому — до неврівноваженості нервовій системі накопичені гормони агресії.

Малий сонник Велесів

Напав хтось — добрі вісті;

Сам нападаєш — вилають.

Східний сонник

Молоду жінку сон, в якому вона є жертвою нападу - попереджає:

Їй належить справитися з серйозними неприємностями, можливо, в особистому житті.

Якщо раптом дізнаєшся про яке-небудь нападі - будь пильна:

Вороги не зупиняться ні перед чим, тільки б максимально нашкодити тобі.

Сонник від А до Я

Нападати уві сні на когось з несправедливими звинуваченнями і докорами є застереженням самій не опинитися незаслужено ображеної. Піддатися нападкам упередженої критики означає, що незабаром отримаєте давно очікувані гроші.

Якщо на вас хтось раптово нападає уві сні із засідки - стало бути, вас підстерігає небезпека на дорозі. Сон, в якому на вас нападає з вилами п'яний мужик, означає, що у вас є або з'являться особисті вороги, які візьмуться всіляко докучати вам.

Сон, в якому на вас нападають відьми та інша нечиста сила, віщує розлад справ як на роботі, так і вдома. Оборонятися списом від насідають на вас злісних карликів говорить про те, що наяву спростуєте всі звинувачення на свою адресу, довівши свою чесність.

Напад ати на когось із ножем у руках означає, що наяву проявите кепські риси свого характеру, несправедливо обійшовшись з друзями.

Сон, в якому на вас нападають акули, передрікає невдачі, які повалять вас в крайню ступінь розпачу.

Якщо кит нападає на судно, на борту якого ви пливете в океані, і перевертає його - наяву це обернеться для вас нещасним випадком чи хворобою.

Нападники на вас змії означають, що ви опинитеся безсилою жертвою в руках своїх ворогів.

Якщо на вас нападає розлючена кішка, сильно кусаючись і норовлячи видряпати вам очі, - це загроза втрати майна та репутації в ході нерівної тяжби, на яку підуть усі ваші заощадження.

Сонник Фрейда

Нападє символом статевого акту.

Якщо чоловік нападає уві сні на кого-небудь - він не тільки активний у сексі, але і схильний до прояву садизму щодо своїх сексуальних партнерок.

Якщо ж чоловік бере участь в груповому нападі на що-небудь - він не впевнений у своїх сексуальних можливостях. Йому потрібна дружня підтримка, порада досвідченого товариша або жінка, перша проявляє активність.

Якщо на чоловіка нападає хто-небудь (бандити, розбійники і т. ) - Він схильний до сексуальним фантазіям.

Якщо жінка піддалася нападу - вона схильна до створення конфліктної або скандальної обстановки, що викликано її сексуальною незадоволеністю.

Якщо ж жінка нападає на кого-небудь - вона є мазохісткою.

Сонник Цветкова

Хтось напав — неймовірна, вигідна інформація;

Сам — погано скажуть.

Універсальний сонник

Якщо ви атакували когось уві сні або атакували вас - відчуття, я вважаю, були не найприємнішими.

Якщо атакують тільки вас, ви вважаєте це виправданим чи ні?

Якщо це невиправдано - спробуйте зрозуміти, чому ви бачите себе в ролі жертви. Можливо, саме так ви ставитеся до себе в даний момент життя.

Можливо, зовнішні сили і обставини, нібито змовившись, загрожують вам - це фізична або психологічний вплив, або хтось впливає на ваш соціальний статус? Хто саме це робить? Це ви самі, ваш колега, член сім'ї або незнайома людина?

Важливо зрозуміти, хто є вашим супротивником, щоб бути готовим з ним зустрітися. Наприклад, у сні на вас напала група підлітків - може бути, ви боїтеся нових і модних ідей, нових способів самовираження? Можливо, на вас тиснуть відбуваються зміни, і ви не знаєте, що з цим робити.

Якщо ви нападаєте на підлітків - це може означати, що ви вкладаєте нові ідеї, думки і нові концепти у свідомість людей, які до цього ще не готові. Можливо, ви хочете змусити цих людей змінитися.

Якщо ви уві сні, нападаючи на людину, б'єте його по голові - це, можливо, означає, що ви хочете змінити спосіб його мислення.

Якщо ви б'єте людину по вухах - значить, ви хочете змусити його слухати.

Якщо ви нападаєте на когось - це також може означати, що ви хочете звільнитися. Можливо, уві сні ви звільняєтесь від негативної енергії, бажаючи помститися тому, хто в реальному житті вас обмежує і дратує.