Сонник «Кішка»

Асирійський сонник

Якщо сниться кішка і вам вдалося зловити її, наяву здійсняться ваші найпотаємніші бажання, з'явиться людина, яка стане надійним тилом і захистом.

Сонник Менегетті

Для того щоб отримати їжу й дах над головою, кішки підтримують стосунки з людиною. У сновидіннях уособлюють беззаперечне служіння чоловіки своєї матері або якийсь іншій жінці на шкоду власним інтересам. При цьому дана жінка вважає піднесеними власні ідеали, які, як правило, несуть приховану агресію. Є символом ілюзії безпеки, успіху, м'якості, жіночності, які насправді використовуються машиною в цілях вампіричні захоплення, соціальної агресії, здійснення психічного «поглинання» іншої людини, а також порожнього еротизму.

Якщо жінці наснилося, що вона кішка, це говорить про те, що вона, думаючи про себе як про домінуючою особистості, насправді лише маріонетка. Управляють нею або оточення, розвиваюче в ній комплекси, або ж вбудований монітор відхилення, якому властиве систематично орієнтувати її в своїх цілях.

Для таких жінок характерно завжди звинувачувати у своїх проблемах або хворобах своїх же жертв або інших оточуючих.

Сонник Міс Хассе

Побачили кота — будьте обережні, вас обманюють;

Вкусив або подряпав - зустрінете опір своїм ідеям;

Чорного кольору — до нещастя;

Годувати або пестити - хтось проявить свою невдячність;

Їсти кота — до віроломства;

Навколо вас було багато котів - до оточення вас.

Сонник Цветкова

До сліз, зраді;

Чорна — відкритий ворог;

Біла — підступний друг;

Дрібне злодійство;

Подряпалахвороба.

Французький сонник

Сновидіння, в якому з'являється кішка, виступає передвісником різного роду негараздів. Біла кішка сниться до того, що змінить близький друг. Чорна кішка - до зради жінкою.

Якщо наснилася бійка котів, будьте напоготові, тому що вас можуть пограбувати в нічний час. Перетворення в кішку дружини є попередженням, що вона поведе себе легковажно.

Англійський сонник

Кішки сняться до обману і зради.

Для дівчини з'явилася уві сні кішка служить знаком ненадійності і лукавства її коханого. Юнакові кіт або кішка теж не принесуть добра:

Кохана дівчина стане в прийдешньому сущої мегерою.

Якщо кішки відвідали уві сні до торговця, це говорить йому про брехливість і злодійкуваті слуг.

Якщо наснилася ціла котяча родина, значить, у вас теж буде численне сімейство. Однак ви проживете життя порожню і суєтне.

Вбити кішку — скоро викрити мерзенні задуми ворогів.

Сонник Лоффа

Сновидіння про кота може мати відразу декілька значень. Люди традиційно приписують цим тваринам магічні і інтуїтивні здібності. Тому поява кота в сновидінні повідомляє, що ви цілком можете покластися на інтуїцію. Також кіт може служити уособленням ваших фантазій і мрії опанувати теорією окультних наук і чаклунськими навичками. Наявний в реальному житті кіт сниться в якості її дійової особи.

Сонник Нострадамуса

Кіт уособлює собою злі сили, відьму, удачу, домашній затишок, святиню.

Якщо приснився кіт у смужку, який йшов дорогою до міста, це означає, що повинен на Землі з'явитися велика людина, місія якого - принести людям вищу мудрість.

Перед його приходом люди узреют відповідний знак у коті або іншому тваринному.

Приснився лежачий на порозі будинку величезний, розміром зі лева, кіт - благополуччя країни буде поставлено в залежність від продуманості політики, що стосується тварин.

Чорний кіт з червоними очима видає наміри, що можуть призвести до кровопролиття в 2023.

Кіт, приснився в мантії, витканої з мишачих шкурок, повідомляє, що в 2011 році люди змушені будуть розплачуватися за події, що відбулися в 2008 році.

Випадкове позбавлення життя кота сниться до того, що в 2045 році в Єгипті зловлять особливо небезпечного злочинця міжнародного масштабу.

Заполонений цими тваринами місто сниться до прийдешньої посухи, екологічної катастрофи, голоду.

Кошик, в якій сиділи кошенята, з величезним пошаною і колоною супроводжуючих несли до палацу - сон з таким сюжетом пророкує, що через десяток років політичним лідером стане наскільки сильний, настільки і непередбачуваний в поведінці людина. Шанувати його будуть до ступеня обожнювання. Це час ознаменується повною незалежністю і демократією.

Наснилися опудала котів, виставлені в галерею, - над всіма віруючими у вищі або потойбічні сили влади учинять розправу.

Смугастий кіт опинився в мишоловці - це до загибелі або навмисної розправі над незнанням посланником Бога.

Якщо приснився червоно-жовтий кіт із зеленими очима, то між Японією та низкою інших держав погіршаться відносини, причиною якого стане якесь безглузде подія, що торкнулося традиції країни Висхідного сонця.

Наснилися прикрашені кольоровими стрічками кіт і кішка - в 2047 відбудеться щось, що згуртує керівництво і народи ніколи не співпрацювали країн.

Побачити розливати вино по чашам зі срібла кота - в 2011 році наступить благоденство та процвітання завдяки законослухняності і старанній роботі.

Сонник Міллера

Приснилося кішка є вісниці прийдешньої невдачі, яка, однак, обійде вас стороною, якщо уві сні ви вб'єте тварина або, як мінімум, проженете подалі від себе.

Кішка кидалася на вас - з'являться в житті вороги. Щоб очорнити ваше ім'я і відняти майно, вони підуть на все. Однак, прогнавши тварина, ви зумієте подолати величезні перепони, і доля ваша і репутація будуть на належному рівні.

Приснившийся кіт був з забрудненої і скуйовдженою шерстю, худий, брудний - це поганий знак, після якого можна готуватися до недобрим известиям, зокрема про хвороби одного. Але якщо ви відігнали його від себе, то один зцілиться.

Котячий вереск і нявкання кішок сниться до того, що ваш лицемірний друг піде на все заради заподіяння вам шкоди.

Якщо кішка подряпала, такий сон розповідає, що недруги поклали око на вашу прибуток, отриманий від операції, в яку ви вклали багато - у всіх сенсах. І треба сказати, ворожий задум вдасться:

Щонайменше, частина прибутку вони у вас віднімуть.

Для молодої жінки бачити, що вона тримала на руках кішку або кошеня, - це говорить, що вона буде учасницею якихось непорядних справ.

Приснився чистий білий кіт - у ваше життя увійдуть плутанина, невизначеність, через яких ви будете сумувати і позбудетеся стану.

Приснилася кішка людині, зайнятому в торгівлі, - значить, сон рекомендує йому працювати, докладаючи якомога більше сил, оскільки його бізнес-починання можуть піти прахом через діяльність конкурентів.

Побачити в сні кішку і змію, толерантно, доброзичливо налаштованих один до одного, - такий сон означає, що скоро почнеться запекла боротьба.

Сон розповідає, що ви контактуєте з ворогом, щоб використовувати його і довідатися якусь таємницю, яка, як ви вважаєте, чи має відношення до вас. Ви отримаєте від нього відомості, але, не впевнені в істинності, самі відмовитесь від них, так як побоїтеся, що спливуть подробиці вашого інтимного життя і стануть об'єктом для пересудів.

Езотеричний сонник

Уособлення облесливого людини.

Сонник Симона Кананіта

Кішка, кошенята — хитрі, брехливі друзі.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ваше інтуїтивне "я". Ваша жіноча сутність або жіноча половина вашої суті. Богиня усередині.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився темний кіт, то дуже скоро вас запросять відпочити в санаторій. Щоб це відбулося, носіть із собою трохи котячої шерсті. Погане значеніеЕслі вам наснився світлий кіт, найближчим вам доведеться робити вибір між кар'єрою і моральними принципами. Щоб уникнути цього, запаліть вночі свічку, посипте її кавою і ляжте спати.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кішку бачити уві сні - несприятливо, навіть якщо білу / знак тривожної активності «Передчуття» органів душі. Пестити кішку - недовіра, сумнів.

Кішка тобі назустріч йде, дорогу перебігає - зустріч з ворогом, фальшивий чоловік / перелюбство, розпуста і погані наслідки від них. Пестити кішка (кіт) - підступна спокусниця (спокусник) та її підступи / нещастя в домі господаря кішки. Вона істерично нявкає - прохання про допомогу, яку буде важко виконати / твоя душа, виснажена різного роду потягами. Нявкання кішки чути, а її не бачити - обман. Бути укушеним або подряпаним кішкою - хвороба / наклеп / злі підступи чи образа її господарів на тебе.

Бачити , як це трапилося з іншим, - випробувати легке нездужання / бути ображеним на цю людину. Зловити кішку - джерело пліток виявити. Котячі ігри - збиток від розпусти / розкрити підступи зловмисників. Котяча бійка - душевні страждання від суперечливих і розгнузданих устремлінь. З кішкою грати - невірність. Лякаючого або протиприродного кольору кішку або кота бачити - неправильні уявлення про самого себе, перекручене самопізнання / розпусна особистість. Чорна кішка - зло від невідомого ворога / всяке зло, чинне ззовні в результаті слабкості і дисгармонії душевного життя / злі чари, у владі яких перебуває людина / демонічна особистість. Чорний кіт - персоніфіковане щось:

Дірка в бутті, провідна себе як особистість / темний двійник людини, з рішучою жорстокістю виступаючий проти свого я. Мертва кішка - видалення неприємною особистості. Удавленіе - погані наслідки твого способу життя, фатальне майбутнє. Шкода, біль кішці заподіяти - совість нечисту мати. Котенят бачити - до прибутку.

Сонник Шеремінской

Кішка в снах за традицією найчастіше має негативний зміст, але в залежності від її зовнішнього вигляду і характеру її дій в сонниках можна знайти дуже багато самих різних тлумачень. Але що ж робити, якщо кіт чи кішка наяву є вашим єдиним другом і розрадником. Не забувайте про те, що ці «мугикаючи» у вашому будинку наяву є вашими «безкорисливими цілителями», поглинаючими весь негатив і приймають на себе всі ваші хвороби. Так що, якщо вам сниться кішка, спочатку подумайте, як ви ставитеся до цих тварин, які у вас з ними асоціації, і тільки потім робіть висновок про значення сну.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні кішку і не прогнали її - чекайте неприємностей.

Якщо кішка кинулася на вас і подряпала - з'являться вороги, які підуть на все, щоб очорнити ваше ім'я, позбавити вас майна. Але якщо ви прогнали кішку, то подолаєте всі перешкоди. Худа, жалюгідна і брудна кішка сниться до поганих вістей:

Хтось з ваших друзів захворіє. Вдалося прогнати кішку - один одужає. Вереск і нявкання кішок означає, що ваш помилковий друг робить все, щоб заподіяти вам шкоди.

Якщо молода жінка бачить у сні, що тримає на руках кішку або кошеня, то вона буде залучена в якісь непорядні справи. Чистий білий кіт віщує плутанину і невизначеність.

Циганський сонник

Спляча кішка означає, що хтось будує проти вас підступи. Умиватися кішка - вам потрібно привести свої справи в порядок. Идущая або біжить кішка - упущена можливість.

Якщо кішка вас дряпає, ви будете залучені в судовий процес. Котяче нявкання - попередження про майбутні неприємності.

Сонник Шувалової

Кішка — це хитре істота, яка пристосовується до людини, щоб отримувати їжу, тепло і ласку. образ кішки позначає служіння кому-небудь на шкоду собі. Наприклад, чоловік служить матері або коханій жінці, яка займає в його очах привілейоване становище. Причому служить її ідеалам як би з власної волі, не помічаючи, як ця жінка підкоряє його собі, нав'язує свої ідеали і свій спосіб життя. Образ кішки - символ удаваній безпеки, успіху, приємної м'якості. Але в дійсності - це символ поглинання, енергетичного виснаження і добре замаскованої агресивності.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Ловить миша — передвіщає більший прибуток, багатство.

До сльозам, зрад;

Чорна — відкритий ворог;

Біла — підступний ворог.

До сліз, зрад;

Чорна — відкритий ворог;

Біла — підступний друг.

Улесливий людина.

Кішка означає дрібного злодія.

Якщо кому присниться, що він б'ється з кішкою або вбив її, то він зловить і посадить злодія у в'язницю. Є у сні котяче м'ясо або отримати шкуру кішки, означає повернення вкраденої речі.

Якщо уві сні Вас подряпала кішка, то це передвіщає хворобу.

Представник котячих, пристосовується до людини для отримання їжі і тепла. Означає беззаперечне служіння чоловіки матері або іншій жінці в збиток собі, причому ця жінка вважає піднесеними свої ідеали, зазвичай несуть приховану агресію. Символізує гадану безпеку, успіх, м'якість, жіночність, які насправді використовуються машиною для вампіричні захоплення і здійснення порожнього еротизму, психічного «поглинання» іншого і соціальної агресії. Жінка, яка бачить себе в образі кішки, вважає, що вона домінує, опиняючись в дійсності лише іграшкою в руках або оточення, розвиваючого в ній комплекси, або вбудованого всередині неї монітора відхилення, який систематично переорієнтує її в своїх цілях. Така жінка завжди звинувачує в своїх проблемах і хворобах своїх же жертв або інших людей.

Бачитиневдача, якщо тільки Ви не зможете вбити її або прогнати з очей геть;

Кидається на Вас - у Вас будуть вороги, які підуть на все, щоб очорнити Вашу репутацію й позбавити майна;

Прогнати її — подолання величезних перешкод, доля і репутація будуть на зльоті;

Худа, жалюгідна і брудна кішка - погані вісті - хтось із Ваших друзів дуже хворий, але якщо уві сні Вам удасться прогнати кішку, то Ваш друг видужає;

Чути вереск і нявкання кішок - Ваш помилковий друг робить все, щоб заподіяти Вам шкоду;

Кішка подряпала Вас - вороги з успіхом позбавлять Вас частини прибутку від угоди, на здійснення якої Ви витратили багато часу і сил;

Для молодої жінки - тримати на руках кішку або кошеня - Ви будете залучені в якісь непорядні справи;

Бачити чистого білого кота - плутанина, невизначеність, що можуть стати причиною горя і позбавлення стану;

Для торговцябачити кішку - Вам слід працювати з максимальною віддачею, так як конкуренти руйнують Ваші комерційні починання;

Бачити кішку і змію, дружелюбно налаштованих один до одного - початок запеклої боротьби, Ви підтримуєте ворога, щоб використовувати його і розвідати якийсь секрет, який має відношення до Вас.

Також Див. Кошеня, Змія, Пантера, Собака.

Якщо хто побачить, що його подряпала кішка, це - до неспокою і хвороби. І бачити куницю має таке ж значення.

Підступність, зрада, невірність.

Сльози;

Кошенятанесподіванка.

До сльозам.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить, що його подряпала кішка, це до неспокою і хвороби.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилася кішка, то це може символізувати невдачу, якщо тільки Ви не виженете її геть.

Якщо уві сні кішка нападає на Вас, то наяву Вас очікують підступи ворогів. Однак якщо Ви все ж прогнали її, то Вам вдасться подолати всі перепони.

Побачити худого брудного кота означає, що Ви отримаєте погані звістки від відсутніх близьких людей. З кимось із друзів трапиться нещастя. Але якщо Ви проженете кота геть, то Ваш друг видужає після важкої хвороби. Чути нявкання котів може попереджати Вас про те, що під личиною одного ховається ворог.

Якщо уві сні кішка подряпала Вас, то Вашим конкурентам вдасться позбавити Вас доходів, на які Ви так розраховували. Сон, в якому молода жінка тримає на руках кошеня, означає, що вона ризикує потрапити в неприємну історію через негідної поведінки інших людей.

Бачити у сні білосніжну кішку - до неприємностей, на які Ви споконвічно можете не звернути уваги, але які виявляться потім набагато серйозніше.

Якщо Ви займаєтеся торгівлею, то сон про кішку закликає Вас впрягтись в роботу з потроєною силою, так як конкуренти намагаються вижити Вас.

Сонник Мартина Задеки

Кішки — сімейна сварка, домашнє занепокоєння.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні велику кішку, - добре, це значить - великий урожай прийде до нього.

Український сонник

Коти — вороги. Як присниться кіт - це рис.

Кішка — буде біля тебе дурна якась жінка. Як сниться кицька, то це для чоловіка прикмета, яка за ним "стріляє" якась молодиця, а для жінки - знак, який у неї з'явилася суперниця. Кот - смертельна аварія. Кота бити - відплатять невдячністю. Кіт чорний - потрапиш у блуд;

Білий — навколо тебе напоказ, обманщики;

Дикийсварка і бійка з сусідами;

Молодий — зрадить приятель;

Багато котів — стосунки з лукавими людьми. Кіт подряпає чи вкусить - зрада в любові, потрапиш у руки ворога. Кіт нявкає - неминучий процес.

Сонник для закоханих

Якщо присниться кішка худа і обідрана, це означає, що кохана людина потребує вашої допомоги.

Якщо вам сниться, що ви чуєте котячий вереск, це означає, що ваш недруг прикинеться закоханим, щоб нашкодити вам.

Якщо дівчині присниться, що вона тримає в руках кішку, це означає, що її залучать до негідні справи, загрозливі її репутації.

Сонник для всієї родини

Це ворог;

Найчастіше — недоброзичлива особа жіночої статі;

Якщо вона поводиться вороже, нападає, дряпає чи кусає, значить, твій ворог скоро завдасть тобі удар;

Якщо вона муркоче і лащиться до тебе, то настав мирний період у твоєму житті:

Але будь. якщо ж ти чуєш у сні нявкання кішки, а саму її не бачиш, значить, тебе обдурять.