Сонник «Білий»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементи-метал. Стихіїсухість. Органи - легені, товста кишка. Емоції - смуток. Планети-Венера. Пояснення і тлумачення В природі існують тільки три самостійних повновагих кольори:

Червоний, синій і жовтий. Все інше сприймається людськими очима різноманіття - це змішення трьох основних у різних пропорціях. Чорний колір не колір і не змішання, а відсутність усіх кольорів. Колір білий з'єднання всіх кольорів спектру в один споконвічний, колишній до створення світу.

Білийсимвол повноти, досконалості, всеохоплення та розуміння. Розуміння завжди приходить із сумом, тому що усвідомлення всякого процесу в його повноті є визнання і його зворотного боку. Розуміння - це відмова від різких оцінок і сприйняття даного таким, як воно є. У результаті настає не обрив руху, але творче 2 * 7 стан плавного руху вперед, оскільки відмова від різких оцінок дозволяє врахувати всі сторони - грані явища і розкріпачує власні розум, душу і тіло. Явище повністю стає частиною свідомості, збагачуючи його. Споглядач з явищем стають одним цілим тільки що створеним новим світом в первозданному білому кольорі:

Можна заново розфарбовувати цей світ оновленими, очищеними від брудних домішок фарбами.

Білий колір бачити уві сні (речі, предмети одягу, живіт-ні) / білий колір як світло споглядати - білий чиста ян-енергія, дивитися на білий - заповнювати її недоліки в організмі.

Білий колір (речі, предмети споглядати у сні з задоволенням) - восени янская енергія убуває, починається царство інь.

Для заповнення недоліків ян і підтримки зроблених за літо накопичень ян-енергії в нерозтраченої стані підсвідомість акцентує увагу на білому кольорі через образ білого кольору, і сновидца як би пронизують хвилі янською енергії. Такий сон сприятливий і означає відповідність ритмів організму осіннього сезону. Тільки повна довіра сновидца до природи, людям і собі самому могло привести його до бачення не окремих частин, але єдиного цілого - білого кольору. За довіру навколишні відплатять сновидінню довірою і сприятливою атмосферою;

Рівні емоції обіцяють спокій і міцний успіх в будь-якій сфері.

Бачити білий колір як джерело яскравого, але тягне світла - сон означає заклик до початку будь-яких дій при прихильності і підтримки Неба-Космоса. Споглядати світ - це вже даруемая на справу енергія.

Сон сприятливий духовно, але справа може бути важким і не обіцяти побутових вигод і благ. Відмова від справи, спроба сховатися від світла / закрити очі - це початок духовного падіння, і невдач, і втрат.

Бачити білий колір і відчувати уві сні незручність, небажання на нього дивитися - означає невизнання своїх помилок і небажання розлучитися зі своїм страхом і гнівом. Гнів - це породжена слабкістю і страхом реакція відторгнення світу внаслідок слабкості, депресії, пов'язаних з постраждалими від нестриманості емоцій млявими легкими. У легких порожнеча життєвої енергії ци;

Організм намагається створити для самолікування образ білого кольору (для поповнення ян-енергії), але емоційна самоблокуванням - закритість сновидца світу заважає це зробити, і виникає відраза, страх перед білим.

Сон несприятливий:

Він віщує хвороби легенів або що почалася в легенях восени, але спроможну проявитися в нирках взимку хвороба. Слід скорегувати свої зовнішні відносини і поведінку із завданнями осіннього сезону, потім спокійно зайнятися детальним переглядом світогляду. Інакше послідують неприємності в справах:

Хто не здатний споглядати, зрозуміти Ціле, хіба може зрозуміти правильність окремого вчинку-дії?

Бачити у сні брудний білий колір, в темних плямах і податках / носити такі речі - несприятливо:

Це сильне виснаження зберігається в легенях життєвої енергії. Через неадекватну емоційної поведінки влітку енергія в організмі до осені не накопичилася, але виснажилася. Легкі є органом, який найперший у ланцюжку гомеостазу забезпечує життя людини між Небом і Землею:

Легені вдихають сполучає Небо і Землю субстанцію повітря, і без цього життя людини немислиме. Виснаження життєвої енергії легких (при брудному білому кольорі з тугою уві сні) наяву можуть супроводжувати:

Кашель, задуха, астма, порушення, кровохаркання і темні плями, при фізичних навантаженнях Туманяна зір. Рекомендується попутно з лікуванням легких подумати про закони руху життя в світі і оцінити адекватність своєї поведінки відповідно до цих законів.

Перська сонник

Чистота, невинність, прямодушність, радість.

Бачити в сні себе й навколишніх одягненими в біле - до смутку.

Іти в сні разом з людиною одягненим у біле - до хвороби цієї людини. Однак якщо це молода жінка чи дитина, то по життю Вас будуть оточувати тільки приємні люди.

Якщо уві сні жінка бачить у себе на ногах білі панчохи, то такий сон є застереженням. Їй загрожують сумні розчарування або хвороби.

Побачити в сні білосніжну постіль - до благополучного результату Ваших починань.

Якщо до Вас наближається білий добрий пес, Вас очікує приваблива пропозиція будь то в справах або в любові.

Для жінки це знак швидкого заміжжя.

Скакати верхи на білій красивою коні - добрий знак, що пророкує радості, пов'язані з близькими Вам людьми.

Якщо ж кінь худа і брудна, побоюйтеся зрадництва з боку заздрісників.

Бачити у сні білосніжну кішку - до неприємностей, на які Ви споконвічно можете не звернути уваги, але які виявляться потім набагато серйозніше.

Якщо жінці сниться гарний білий кошеня, то їй треба бути обережною, так як вороги спробують обманом заманити її в хитромудро розставлені мережі;

Їй слід покладатися на інтуїцію і здоровий глузд.

Білий ведмідьпопередження про можливий обмані. Ви ризикуєте помилитись, прийнявши бажане за дійсне. Однак якщо Ви бачите шкуру білого ведмедя, то Ви зможете здолати всіх недругів.

Побачити в сні білого бика означає, що Ви підніметеся на вищий щабель, ніж ті, хто, не замислюючись, слід моді. Такий сон завжди означає прибуток.

Дуже сприятливий сон, у якому Ви бачите мирно плаваючих білих лебедів, оскільки він обіцяє процвітання і благополуччя.

Також добре, якщо Вам приснився білий осел, так як він обіцяє Вам тривалий успіх, що дозволить Вам домогтися задоволень і знань, до яких прагне Ваше серце. Жінці такий сон обіцяє входження в суспільство, в яке вона довго й наполегливо прагнула потрапити.

Білосніжне волосся означають, що доля буде до Вас прихильна.

Якщо у сні Ви захоплюєтеся своїми рівними білими зубами, то це є ознакою задоволення досягнутим.

Білі квіти — до смутку.

Якщо у сні Ви зрізаєте білі хризантеми, то наяву Вам не уникнути втрат і розчарувань.

Білі троянди передвіщають серйозну хворобу. Однак якщо Ви бачите їх сонячним ранком з ще не висохлими краплями роси, то Вам нема чого побоюватися.

Якщо Вам приснилося, що Ви отримали лист, написаний на чорному папері білим чорнилом, то від гірких розчарувань Вас урятує тільки підтримка друзів.

Сонник від А до Я

Білий колір в цілому означає позитивні зміни в житті.

Білий виноград - символ невинності, цнотливості, а біле вино припускає розваги, розгульне життя.

Білий хліб - достаток і прибуток. Біла сорочка - до радісних вістей, надягати її - відчувати приємні відчуття. Білі зуби мати - гарне здоров'я, волосся - удача.

Бачити білого кошеняти - уникнути неприємностей, кота - невизначеність, сумбур, розорення.

Білий кролик - вірність у коханні.

Білий лебідь - прекрасні перспективи і приємні переживання.

Білий кінь або кінь - чергування невдач і успіхів з переважанням останніх.

Білий осел - забезпечене життя, повна достатку і любові.

Білити щось — до участі в торжестві. Беліться самої - отримати несподіваний подарунок. Білила бачити або тримати в руках - до радості. Негативні наслідки можуть викликати бачення хіба вуж зовсім фантастичні, наприклад:

Біла кажан як знак смерті або білі чорнило на чорному папері, не обіцяють нічого, крім нудьги і хвороби. Однак у кожному разі вчасно проявлені обачність, присутність духу і підтримка друзів можуть допомогти уникнути неприємних наслідків.

Загальний сонник

Кольори трьох стадій його дозрівання, білий, червоний і чорний, символізують три стадії ініціації, а також три стадії людського життя:

Білий колір уособлює невинне дитя;

Червоний — активний, зрілий вік;

Чорнийстарість і смерть. У греків уособлює невдачу в любові, оскільки асоціюється з переказом про Тісба.