Тлумачення сну «Обіцяти»

Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви щось комусь обіцяли, це означає, що у вас з'являться якісь обов'язки, які будуть дуже обтяжувати. Перш ніж наяву давати якісь обіцянки, зважте, чи зможете ви їх виконати. Не дотримали його - позбавлення від обтяжливих обов'язків відбудеться дуже скоро. У сні щось обіцяли вам - значить, ваші бажання, надії втіляться в життя.

Бачити , як хтось щось комусь обіцяв, - сон говорить про те, що у вас не буде приводу ображатися на своїх однодумців, тому що ви отримаєте їх повну підтримку. Більше того - вони будуть просто на вас молитися.

Сонник Симона Кананіта

Обіцяти — Щось - тяжкі обов'язки. Перш ніж обіцяти щось, подумайте, чи зможете ви це виконати. Вам обіцяють - виконання бажань, здійснення надій.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, земля, дерево. Стихії - спека, вологість, вітер. Емоції - радість, задума, гнів. Органи - серце, селезінка, печінка. Планети - Марс, Сатурн, Юпітер. Психологічно обіцянку завжди формує залежність і від того, кому дають обіцянку (він чекає виконання), і від дає обіцянки (обіцянка можна і не виконати - очікування виконання не виправдається). Обіцянка - це завжди жорстке приречення розвитку поточних в дійсності подій без урахування нової інформації (по ходу ситуації) і нових учасників:

Тобто обіцянку завжди робить ситуацію в чомусь упередженою, неадекватною реальності. Жорстка зумовленість завжди шкідлива:

Світ завжди різноманітний і здатний приймати будь-які форми, не втрачаючи внутрішнього відповідності.

Обіцяти самому / вислуховувати обіцянки уві сні - зовнішнє нестабільне ян, не забезпечене внутрішнім інь.

Обіцяти уві сні самому - обіцянка дається в стані внутрішньої невизначеності і страху. У сновидца насправді немає власного ставлення до ситуації, але є бажання визначити і ситуації і собі хоч якісь зовнішні кордони, зафіксувати світ і ситуацію навколо себе і себе замкнути в них. Це патологічний стан відсутності руху і зовнішнього, і внутрішнього. Обіцянка сновидінню і прийняття обіцянки - прояв небажання діяти, страху і згоди залежати від іншої людини або від сил іншої, відмінної від тебе, природи, тобто це продаж незалежності - крок до продажу душі, кажучи мовою казок та поезії, на мові же психології -. З точки зору медицини, селезінка, печінка і серце вельми інертні, а сновидець з великою ймовірністю швидко стомлюється. Обидва варіанти сну несприятливі, ведуть до обману, до ворожнечі обох учасників, до самообману і нервових зривів. Слід звернути увагу на здоров'я. Наяву стан невідповідності між обіцянками і платою за свою уявну психологічну стабільність (невиконання даної обіцянки) часто призводить до доброчинного емоційному вибуху:

Настає розуміння, що гарантують повноту буття сила і впевненість народжуються тільки разом з самостійними діями.

Якщо і сон закінчується подібним відчуттям, тоді він сприятливий і для особистого життя, і для справ.

Загальний сонник

Тобі — до обману, ворожнечі;

Ти обіцяєшневдоволення тим, кому щось обіцяєш.