Тлумачення сну «Обіцянка»

Російський сонник

Обіцянка — \ "не можеш, не обіцяй \", \ "дав слово, тримай його \»;

Найчастіше говорить про те, що ви не хочете або не можете зробити те, про що говорите.

Східний жіночий сонник

Молоду жінку сон, в якому вона дає своєму коханому обіцянку вірності, попереджає:

Вона незабаром змінить йому. Сон, в якому тобі дають якісь обіцянки, застерігає:

Не довіряй красивим словам.

Сонник Езопа

«Якщо дав обіцянку, то тримай його», «Слово сказав, так на ньому хоч терем поклажі», «Слово - закон:

Тримайся за нього, як за кол», «Що слово, то й справа», «Будь своєму слову пан. Ці вислови, швидше за все, і сприяли появі у вашому сновидінні ситуацій, в яких ви даєте обіцянку або в яких вам хтось щось обіцяє. Давати у сні обіцянку своєму другові - свідоцтво того, що наяву ви зробите благородний вчинок;

Оточуючі будуть пишатися вами.

Якщо ваш друг дає вам обіцянку, то в реальному житті ваш друг перестав довіряти вам.

Для того, щоб повернути його довіру вам слід довести йому, що на вас можна покластися. Домагатися уві сні обіцянки когось - означає, що в наяву, завдяки своїй чарівності, зумієте зупинити зло, яке прагнуть вам заподіяти ваші недоброзичливці.

Якщо вам приснилося, що ви дали обіцянку, але не виконали його, то такий сон є поганою ознакою. Він говорить про те, що через свою легковажність ви незабаром залишитеся зовсім без друзів. Не слідуйте відомій приказці:

«Обіцяного три роки чекають».

Якщо уві сні хтось не виконав дане вам обіцянку, то наяву вам слід бути обережнішими при спілкуванні з близькими вам людьми. Серед вашого оточення є людина, яка ваші слова використовує проти вас.

Сучасний сонник

Давати у сні комусь обіцянку - до майбутніх клопотів, пов'язаних з пристроєм справ колег і друзів.

Якщо Вас дорікнули в тому, що Ви не дотримали обіцянки - вас буде мучити совість за досконалий не дуже чесний вчинок. Жінка розкається в лукавстві, проявленому по відношенню до коханої людини.

Брати з когось обіцянку - означає, що при виконанні своєї роботи Ви будете перебувати в залежності від іншої людини, і це Вам не сподобається, але змінити положення Ви не зможете до завершення роботи. Жінку, що побачила такий сон - чекає сцена ревнощів, до якої вона сама подасть привід.

Давати свідомо нездійсненні обіцянки - означає, що Вам належить справа, яка складно здійснити в поодинці, але Ви не зможете побороти свої амбіції і відмовитеся від запропонованої допомоги.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, земля, дерево. Стихії - спека, вологість, вітер. Емоції - радість, задума, гнів. Органи - серце, селезінка, печінка. Планети - Марс, Сатурн, Юпітер. Психологічно обіцянку завжди формує залежність і від того, кому дають обіцянку (він чекає виконання), і від дає обіцянки (обіцянка можна і не виконати - очікування виконання не виправдається).

Обіцянка — це завжди жорстке приречення розвитку поточних в дійсності подій без урахування нової інформації (по ходу ситуації) і нових учасників:

Тобто обіцянку завжди робить ситуацію в чомусь упередженою, неадекватною реальності. Жорстка зумовленість завжди шкідлива:

Світ завжди різноманітний і здатний приймати будь-які форми, не втрачаючи внутрішнього відповідності. Обіцяти самому / вислуховувати обіцянки уві сні - зовнішнє нестабільне ян, не забезпечене внутрішнім інь. Обіцяти уві сні самому - обіцянка дається в стані внутрішньої невизначеності і страху. У сновидца насправді немає власного ставлення до ситуації, але є бажання визначити і ситуації і собі хоч якісь зовнішні кордони, зафіксувати світ і ситуацію навколо себе і себе замкнути в них. Це патологічний стан відсутності руху і зовнішнього, і внутрішнього.

Обіцянка сновидінню і прийняття обіцянки - прояв небажання діяти, страху і згоди залежати від іншої людини або від сил іншої, відмінної від тебе, природи, тобто це продаж незалежності - крок до продажу душі, кажучи мовою казок та поезії, на мові же психології -. З точки зору медицини, селезінка, печінка і серце вельми інертні, а сновидець з великою ймовірністю швидко стомлюється. Обидва варіанти сну несприятливі, ведуть до обману, до ворожнечі обох учасників, до самообману і нервових зривів. Слід звернути увагу на здоров'я. Наяву стан невідповідності між обіцянками і платою за свою уявну психологічну стабільність (невиконання даної обіцянки) часто призводить до доброчинного емоційному вибуху:

Настає розуміння, що гарантують повноту буття сила і впевненість народжуються тільки разом з самостійними діями.

Якщо і сон закінчується подібним відчуттям, тоді він сприятливий і для особистого життя, і для справ.

Східний сонник

Молоду жінку сон, в якому вона дає своєму коханому - обіцянка вірності, попереджає:

Вона незабаром змінить йому.

Сон, в якому тобі дають якісь обіцянки - застерігає:

Не довіряй красивим словам.

Імператорський сонник

Психологічно обіцянку — завжди формує залежність і від того, кому дають обіцянку (він чекає виконання), і від дає обіцянки (обіцянка можна і не виконати - очікування виконання не виправдається).

Обіцянка — це завжди жорстке приречення розвитку поточних в дійсності подій без урахування нової інформації (по ходу ситуації) і нових учасників:

Тобто обіцянку завжди робить ситуацію в чомусь упередженою, неадекватною реальності. Жорстка зумовленість завжди шкідлива:

Світ завжди різноманітний і здатний приймати будь-які форми, не втрачаючи внутрішнього відповідності.

Обіцяти самому / вислуховувати обіцянки уві сні - зовнішнє нестабільне ян, не забезпечене внутрішнім інь.

Обіцяти уві сні самому - обіцянка дається в стані внутрішньої невизначеності і страху. У сновидца насправді немає власного ставлення до ситуації, але є бажання визначити і ситуації і собі хоч якісь зовнішні кордони, зафіксувати світ і ситуацію навколо себе і себе замкнути в них. Це патологічний стан відсутності руху і зовнішнього, і внутрішнього.

Обіцянка сновидінню і прийняття обіцянки - прояв небажання діяти, страху і згоди залежати від іншої людини або від сил іншої, відмінної від тебе, природи, тобто це продаж незалежності - крок до продажу душі, кажучи мовою казок та поезії, на мові же психології початок.

Новітній сонник

Обіцяти уві сні - своє слово не стримаєте.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Чути в сні якесь обіцянку - означає, що воно дійсно може виповнитися, хоча і не відразу. Швидше за все, вам доведеться почекати.

Однак сенс обіцянки не завжди слід розуміти буквально - набагато частіше в ньому міститься якась загадка або натяк.

Самому давати обіцянку уві сні - знак ваших сумнівів у своїх здібностях або можливостях. Схоже, наяву вам не заважає більш тверезо оцінювати свої якості.

Малий сонник

Якщо у сні Ви від Вас вимагають, щоб Ви стримали дане Вами обіцянку, то в реальному житті Вам дуже хотілося б скинути зі своїх плечей тягар відповідальності.

Для молодої жінки сон, у якому вона дає своєму коханому обіцянку вірності, може означати, що наяву вона незабаром змінить йому.

Сон, в якому Вам дають якісь обіцянки, попереджає Вас про те, щоб Ви не довіряли красивим словам.