Тлумачення сну «Колір»

Сонник Цветкова

Яскравийдобре;

Яскравість кольорів у сні - досягнення, успіхи.

Також Див. :

Білий колір, Голубий колір або світло, Жовтий колір, Зелений, Червоний, Чорний колір.

Яскравийдобре;

Яскравість кольорів у сні - досягнення, успіхи.

Якщо Вам сниться щось яскраве, наприклад, кучеряве за вітром різнокольорові прапори - значить, незабаром Ваше життя зміниться на краще. Ви досягнете того становища, про який давно мрієте, і будете оточені пошаною і повагою.

Образ взаємопов'язаний з варіаціями відтінків ефірного поля. Природні кольори - білий, жовтий, бірюзовий, волошковий з глибокої прозорістю, світло-зелений - виражають позитивні динаміки. Значення образів інших квітів визначається контекстом сновидіння і супутніми образами.

Яскравийдобре, досягнення, успіх.

Таємна любов;

Іноді до хвороби.

Сонник Лоффа

Кольорові сни — явище цілком зрозуміле:

Адже ми живемо в світі, в якому бачимо масу кольорів і відтінків. Але іноді уві сні один з кольорів домінує або якось незвично проявляється, і такого роду сновидіння потребують більш ретельному вивченні. Особливо це стосується випадків, коли всі відбуваються події розгортаються на тлі різних відтінків одного кольору або ж коли якийсь предмет звертає на себе увагу нестандартною забарвленням. З багатьма кольорами прийнято пов'язувати певні почуття і емоції, і тому можна говорити про те, що природа багатьох з них - архетипічна, пов'язана з теорією Юнга. Однозначної трактуванням обмежуватися не потрібно з тієї причини, що символіка кольору виходить далі її кордонів і перебуває в залежності від особистого сприйняття кольору сновидців і пов'язаних з ним життєвих ситуацій.

Якщо ви не вважаєте підходящої для себе характеристику Юнга, використовуйте метод вільних асоціацій і зіставляйте образи реального життя з присниться кольором.

Значення кольору характеризується парою «позитивний аспект - негативний аспект».

Синій, блакитний:

Шляхетність, душевний спокій - занепад, депресія.

Чорний:

Владасмерть, траур.

Білий:

Здоров'я, чистота, священний ритуал - порожнеча.

Коричневий:

Природа, земля — скатологіческій.

Сірий:

Нейтральнийсмерть, відсутність пристрастей.

Ліловий:

Позитивний особистісний ріст, велич - каліцтво.

Червоний:

Сексуальність, самопожертва — фізичні каліцтва, хіть, приниження, заборонений секс.

Зелений:

Оновлення, родючість, багатство - заздрість, жадібність.

Помаранчевий:

Зміни, дух пригод - деструктивність, вимушені зміни.

Жовтий колір:

Просвітленняхвороба, боягузтво.

Сонник Менегетті

Образ має зв'язок з різними варіаціями відтінків ефірного поля. Позитивні динаміки виражаються за допомогою природних кольорів - білого, жовтого, блакитного, світло-зеленого, волошкового (з глибокої прозорістю). Образи інших квітів тлумачаться виходячи з контексту сну інших присутніх образів.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться щось яскраве, наприклад, кучеряве за вітром різнокольорові прапори - значить, незабаром Ваше життя зміниться на краще. Ви досягнете того становища, про який давно мрієте, і будете оточені пошаною і повагою.

Сонник Міс Хассе

Яскравийдобре;

Яскравість кольорів у сні - досягнення, успіхи. Також Див. :

Білий колір, Голубий колір або світло, Жовтий колір, Зелений, Червоний, Чорний колір.

Український сонник

Колір — таємна любов;

Іноді до хвороби.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Фарби, кольори в сновидінні, красочниеЦветние сни - свідчать про образному, художньому складі мислення людини, алегоричному баченні світу. Чорно-жовті сни - властиві раціональним особистостям, у яких інтелект не тільки пригнічує, але і витісняє емоції. М'які зелені і блакитні тони сновидінь - знак душевної рівноваги і благополуччя. Червоні і чорні тони в сновидіннях - супутники тривог. Червоні сни - втрата душевної рівноваги. Чорні сни - печаль, траур, нещастя. Різкі зелені і жовті тони в сновидінні - провісники хвороби. Все жовте і буре - повинно викликати деяку підозру. Темно-сині, фіолетові і пурпурні тони - несприятливі. Але фіолетові і пурпурні тони - сприятливі в сновидінні, що характеризує життя духів.

Бачити речі невластивого кольору - зміни на червоний або зелений - до всього хорошого.

Сонник Шеремінской

Білий колір символізує одночасно скорботу і непорочність, чистоту, ясність, зв'язок з вищими силами. З цим кольором часто асоціюється доброчесність і божественність. Стародавні римляни вважали, що червоний колір - символ сили, могутності, влади. У сні червоний колір може бути знаком не тільки палкого кохання та здоров'я, але й небезпеки, заборони. Жовтий і помаранчевий. Ці кольори є кольорами призахідного сонця. Історично сформований символ - колір золота і багатства, символ вічності і величі. У буддистів він символізує божественні якості - святість і прояснення. Але надмірно яскравий жовтий колір - це заздрість;

Відстрочка справ;

Зрада. Зелений колір - колір оптимізму та надії. Він має всі позитивні колірні асоціації - здоров'я, життя і благополуччя. Зелений також сприяє появі удачі в житті. Це і матеріальне багатство, і щастя наших дітей, всієї сім'ї, фінансове благополуччя і глибокі роздуми. Синій - це колір магії. Деякі тлумачі вважають, що сни, пофарбовані в сині кольори, обіцяють тільки великі неприємності. Однак синій колір символізує жіноче начало, вірність, врівноваженість, лагідність, вічність, гармонію і спокій. Це також сталість, завзятість, наполегливість, відданість, самовідданість, серйозність і суворість. У християнській символіці насичений фіолетовий - колір духовного страждання, відмови від мирського. З давніх часів він вважається символом вічності, що з'єднує сьогодення з минулим і майбутнім. Чорний колір - це найчастіше печаль і горе;

Невезіння. Чорний колір також асоціюється з таємницею і зайвої сексуальністю.

Сонник Шувалової

Якщо сон наповнений чистими, яскравими і прозорими образами білого, жовтого, зеленого, блакитного, фіолетового кольорів - це позитивний знак, що свідчить про здорову силу і внутрішньої гармонії. Коричневий - надлишкова жадібність, недоречна в даній обстановці. Червоний, червоний - пригнічена агресивність, яку ви звертаєте проти себе.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться щось яскраве, наприклад, кучеряве за вітром різнокольорові прапори - значить, незабаром Ваше життя зміниться на краще. Ви досягнете того становища, про який давно мрієте, і будете оточені пошаною і повагою.

Азбука тлумачення снів

Освітленість і інтенсивність кольору - доповнюють сюжет сну.

Темрява — підкреслює депресію, негативні почуття.

Світло — обіцяє поліпшення ситуації.

Білий — чисті, невинні відносини.

Чорнийтуга, смерть, розлука.

Червоний — хтось загрожує вам.

Жовтий — ви володієте здатністю вгадувати майбутнє.

Зелений — настав час відпочинку.

Синій — остерігайтеся невідомої небезпеки.

Ідіоматичний сонник

Колір білий — асоціації:

Чистота, сніг, непорочність, наречена, весілля, вірність, добрість, молоко, але - білий похоронний саван, лікарня (лікарняна палата), білі халати, лікарі, хвороба.

Колір блакитний — асоціації:

Небо, гомосексуальність, холодність, знатність («блакитних кровей»), романтика («блакитні мрії, дали»), ніжність, чистота, невинність.

Колір жовтий — асоціації:

Сонячне світло, сонце, золото, яєчний жовток, сеча, пшениця, віск, пустельний пісок;

«жовторотий» (нерозвинений), «жовтяниця» (хвороба), «жовчний» (нездоровий, дратівливий). Жовтий колір також традиційно вважається кольором зради, зради, заздрості.

Колір коричневий — асоціації:

Земля, бруд, глина, нечисте.

Колір зелений — асоціації:

Юність, незрілість («молодо-зелено»), природа, єство;

«зелень» (долари), зростання, творення, цвітіння, «зеленка» (недосвідчений), «зілля» (цілющий відвар), зелений змій. Доп. Ідіоми:

«туга зелена», «зелений від злості».

Колір червоний — асоціації:

Кров, збудження, азарт, пристрасть, активність, вино, вогонь, розпечені вугілля, любов, червоний прапор, революція, здоров'я (рум'янець, «кров з молоком»), «червоний молодець» (гарний, прекрасний),.

«Сірість» — посередність, невіглас, морок.

«Бачити все в рожевому кольорі» - необгрунтований оптимізм, ілюзорність, оманливість сприйняття або ніжність і чистота дитячого сприйняття. «Рожеві мрії» - незрілі, нездійсненні, передчасні плани або приємні ілюзії, а також піднесені любовні почуття.

Колір синій — асоціації:

Синьо-море, спокій, глибина, небезпека, сині озера, синяк.

Колір чорнийпохмурий настрій;

«все бачити в чорному або сірому кольорі» (песимізм, депресія). «Чорне духовенство, чернецтво» - відречення від життєвих радощів;

«чернь»біднота, нижчі верстви суспільства;

Траур. «Чорний» — небезпечний, нехороший або демонічний чоловік.

Малий сонник Велесів

Колір жовтийнебезпека від заздрісників;

Зелений — безпека, надія, гроші, роздуми;

Червонийздоров'я.

Новий сонник 1918 р

Колір яскравийдобре;

Яскравість кольорів у сні - досягнення, успіх.