Тлумачення сну «Молоко»

Сонник Цветкова

Добрий знак, грудне в особливості.

Езотеричний сонник

Побачити молоко — до небезпечного знайомству. Пити - будете здорові. Лити - в сім'ї, будинку будуть лад і добробут.

Сонник Міс Хассе

Коров'ячемати нестійке здоров'я;

Купуватирадість;

Носити — здобудеш багато грошей;

Пити — будеш бережливо, збитки через велику поспішність;

Викіпевшуюмати недругів;

Роздавати молоко — затишшя в будинку;

Мати у власній грудей - багатство. радість.

Сонник Лонго

Приснилося, як ви в магазині купували собі молоко, - значить, вас на роботі підвищать;

Відчувши в собі надзвичайну силу і бадьорість, ви опинитеся в змозі успішно вирішувати раніше нездоланні проблеми, що не вислизне від уваги начальства і сприятливо позначиться на кар'єрі. Однак варто бути готовим і до нової відповідальності, яку неможливо на когось перекласти, тому, не відчуваючи в собі такого бажання, краще відразу відмовитися від пропозиції.

Купівля парного молока в селі сниться до того, що скоро ви затоскуете за минулим, випробуєте бажання повернутися туди, де пройшли ваше дитинство і юність. І вам добре було б з'їздити туди насправді, якщо, зрозуміло, буде така можливість, і тоді ваше фізичне і психічне самопочуття помітно покращиться.

Кип'ятити молоко — такий сон означає, що ваша педантичність часто заважає спілкуванню з близькими, вони вже неабияк втомилися від ваших нескінченних причіпок.

Якщо ви дасте і собі, і вашим рідним більше свободи, то легкість і теплота спілкування здивує вас самого.

Якщо кипляче молоко від вас втекло, це видає ваш страх, що загрожує перерости у манію, допустити помилку, завдати комусь образу. Ви весь час вибачаєтеся за свої слова і вчинки, немов намагаючись передбачити можливу бурю, яку ніхто не збирається влаштовувати. Ви тільки виграєте, якщо будете сміливіше, спілкуючись з іншими.

Бачити, як хтось з величезним бажанням пив холодне молоко, - такий сон розповідає, що у вас є звичка весь час порівнювати себе з іншими, причому про себе ви часто робите вельми невтішні висновки. Намагаючись таким способом піднятися в очах оточуючих, ви робите це абсолютно марно, адже ви хороші і самі по собі, без порівняння з будь-ким. Не вистачає впевненості в собі? Спробуйте три рази прочитати пізніше вночі змова на любов (бажано після 24. 00). Вже через декілька днів почне проявлятися його ефект.

Пити молоко з великою охотою самому - це до відчуття задоволення. Його джерелом стане випадкова зустріч з людиною, з якою ви не бачилися протягом досить великої кількості часу.

Французький сонник

Сни, в яких фігурує молоко, практично у всіх випадках є сприятливими, віщує достаток. Пити молоко - таке сновидіння означає, що ви будете здорові, впевнені в собі, життя вам уготована спокійне і щасливе. Пролити молоко - не дуже хороший знак. Поливали землю молоком - сон до щасливого, але швидкоплинної зустрічі, про яку ви будете згадувати все життя.

Англійський сонник

Якщо Ви у сні п'єте молоко - це до радості, а якщо Ви його продаєте - це віщує погану торгівлю і розчарування в коханні.

Якщо Вам сниться годуюча мати - це передвіщає Вам шлюб і дуже велику родину.

Якщо у сні Ви бачите, як доять корову, фермеру цей сон - обіцяє, що його чекає повне достаток, здоровий худобу і багатий урожай.

Сонник Міллера

Пити молоко — дуже добру ознаку для жінок, а також для селян, оскільки сон обіцяє їм багатий врожай, достаток, і для мандрівників:

Тих чекає вдала поїздка. Велика кількість молока сниться до майбутнього багатства і здоров'ю. Роздавали молоко - це означає, що, прагнучи до власної вигоди, будете проявляти доброзичливість. Пролили його або побачили брудне молоко - це до легких втрат і страждань від нещасть короткочасного характеру. Пити кисле молоко - такий сон означає, що доведется похвилюватися через друзів, які будуть страждати.

Побачити людей, які марно намагалися напитися молока, - сон-попередження:

Бійтеся втратити щось дуже важливе або позбутися дружби високопоставленої персони. Пили молоко в гарячому вигляді - доведеться брати участь у боротьбі, результатом якої стануть багатство і виконання бажань.

Приснилося , як ви купалися в молоці, - будете отримувати задоволення, у вас буде коло друзів, з якими ви будете дуже близькі за духом.

Якщо жінці наснилося, що у неї було грудне молоко, це хороший сон, оскільки він віщує міцне здоров'я, відчуття радості життя, любов і повагу близьких.

Якщо ж грудне молоко снилося представнику сильної половини людства, це означає, що у його супутниці життя може народитися дитина.

Звичайний сонник

Добре.

Сонник Фен-шуй

Молоко — побачене уві сні молоко передвіщає Вам хворобу. Продавати уві сні молоко - на щастя. Розливати молоко в ємності - е поліпшенню Вашого бізнесу. Розливати молоко на підлогу - до підвищення службового становища.

Якщо Вам приснилося,.

Український сонник

Молокоприбуток;

Кислеплітки.

Коров'яче молоко пити - зміни в здоров'ї;

Молоко пити — будь економною.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Материнське молоко. Харчування;

Підтримка. Добросердя, симпатія, доброта.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Молокообраз живильного продукту - молока матері.

Якщо молоко свіжо, воно може бути символом людської доброти. Прокислою молоко може говорити про те, що людина або ситуації "киснуть". Подбайте про власний харчуванні.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви п'єте молоко, ви все робите правильно;

Щоб і надалі не допускати помилок, пийте молоко з кавовими зернами. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви плаваєте в молоці, вас хочуть обдурити. Щоб у людини нічого не вийшло, заваріть солоний кави на молоці і перед сном їм умивайтеся.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Молоко пити — хороші обставини / радість, прибуток, виконання бажань. Мавпяче молоко пити - невиліковна рана. Козяче молоко - одужання цілком залежить від тебе. Кобиляче молоко - веселощі, здоров'я. Осляче молоко - подяка. / Важливою людиною станеш.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви пили молоко, в будинку у вас буде повний достаток. Крім того, ви можете сміливо відправлятися в подорож, - воно пройде дуже вдало. Чим більше ви побачили молока, тим міцніше буде ваше здоров'я і тим вище достаток.

Якщо ви роздавали молоко, то проявіть по відношенню до когось доброзичливість - правда, в своїх особистих цілях. Пролили молоко - понесете легкі втрати і переживете дрібні неприємності. Скисле молоко віщує ваше занепокоєння про друзів. Гаряче молоко сниться до боротьби, в результаті якої ви доможетеся багатства і виконання бажань.

Якщо уві сні ви купалися в молоці, то отримаєте задоволення від компанії близьких за духом людей.

Циганський сонник

Пити молоко — ви будете дуже щасливі в коханні. Доїти корову - вам доведеться дуже ретельно працювати, щоб завоювати серце чоловіка, про якого мрієте, і врешті-решт ви досягнете успіху.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо ви уві сні п'єте молоко - це до радості, а якщо Ви його продаєте - це віщує погану торгівлю і розчарування в коханні.

Якщо Вам сниться годуюча мати - це передвіщає Вам шлюб і дуже велику родину.

Якщо у сні Ви бачите, як доять корову, фермеру цей сон обіцяє, що його чекає повне достаток - здоровий худобу і багатий урожай.

Східний жіночий сонник

Бачити молоко — до достатку;

Пити молоко — до хорошого здоров'я;

Купатися в молоці - до багатства і процвітання.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Прівідевшееся вам у сні молоко тварин - означає прожиток, що добувається легальним шляхом;

Інше значення цього сну - добра справа і гідна стезя.

Коли сниться скисле молоко - значення сну протилежно за змістом.

Побачити в сні молоко звірів, м'ясо яких не годиться для вживання в їжу - до турбот і хвороби.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви п'єте молоко - то сон обіцяє рясний урожай фермеру, світ в будинку. Мандрівникам такий сон обіцяє вдалу дорогу. Також цей сон сприятливий для жінок.

Бачити у сні багато молока - пророкування багатства і здоров'я.

Торгувати молоком — до величезного везінню.

Роздавати молокознак того, що Ви будете занадто благодушно, намагаючись добитися успіху.

Розлити молоко — означає, що Вас очікує невелика втрата. Крім того, очікуйте тимчасових неприємностей від друзів.

Бачити у сні брудне молоко - пророкування дрібних неприємностей. Кисле молоко - сниться до неспокою. Ви будете переживати за своїх друзів, з якими сталося нещастя.

Якщо уві сні Вам не вдається випити молоко - то наяву Вам загрожує небезпека втратити дружбу шанованої людини або якусь цінну річ.

Бачити у сні гаряче молоко - це ознака боротьби. Однак в остаточному підсумку Ваша завзятість і багатство принесуть Вам перемогу.

Сон, в якому Ви купаєтеся в молоці - обіцяє задоволення і спілкування з друзями, близькими Вам за духом.

Сонник Мартина Задеки

Молоко — благополуччя.

Ісламський сонник ібн Сирина

Також, якщо побачить, ніби випив райських вод, вина і молока, придбає мудрість і знання і розбагатіє.

Сонник Менегетті

Означає позитивність як образ живильного елемента.

Сонник Здоров'я

Бачити молоко або пити його - означає, що необхідно переходити до молочно-рослинній дієті.

Азбука тлумачення снів

Молоко — символізує батьківську самовіддачу або дитячі інфантильні потреби у дорослої людини.

Віддати молоко — до успіхів у любові, шлюбі, сім'ї.

Пити молокорадість, задоволення бажань.

Молоко недоступно вам (в магазині, на столі і т. ) - Вас чекає самотність і розчарування в коханні.

Американський сонник

Материнське молоко — харчування;

Підтримка.

Східний сонник

Бачити молоко — до достатку;

Пити молоко — до хорошого здоров'я;

Купатися в молоці - до багатства і процвітання.

Ідіоматичний сонник

«Молочні ріки» — повний достаток і удача;

«увібрати з молоком матері» - стійкі погляди, ідеї;

«потрапити в молоко» - догодити мимо цілі.

Кулінарний сонник

Молоко питидружба, любов жінки.

Пролити молоко — понести великий збиток в торгівлі або в підприємстві або зазнати фіаско в коханні.

Місячний сонник

Молокорадість.

Малий сонник Велесів

Молоко — хвалять тебе, прибуток, радість, благополуччя / сварка, погано, клопоти, хвороба;

Скислеплітки;

Пити молоко — будеш хвалити кого, прибуток, здоров'я, дружба з жінкою / хвороба, досада, будь обережний, зміни в здоров'ї;

Надоїти.

Мусульманський сонник

Сироватка, сир, кисле молоко - до виникнення печалі і турботи.

Молоко тварин, м'ясо яких дозволено вживати в їжу - означає прожиток, що добувається дозволеним шляхом, або гарну справу і похвальний шлях;

А скисле молоко - навпаки;

Молоко ж звірів, м'ясо яких не їдять - до турбот і хвороби.

Новітній сонник

Для молодої жінки молоко - вагітність;

У всіх інших випадках - означає хороше здоров'я;

Для хворого — довгоочікуване зцілення.

Пити молоко — до тяжбі.

Новий сонник 1918 р

Молоко — все добре;

Купуватиобман;

Кип'ятитипомилка;

Їсти кислесварка з жінками;

Пити парне молоко - радість і благополуччя;

Пити жіноче молоко - аморальність.

Слов'янський сонник

Молоко — до дружби з жінкою.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви п'єте молоко - означає багатий урожай для фермера і достаток в домі;

Для мандрівника — це знак майбутньої вдалої поїздки. Це дуже сприятливий сон для жінок.

Побачити молоко у великих кількостях - означає багатство і здоров'я, які чекають Вас попереду.

Роздавати молоко — передвіщає, що Ви виявите доброзичливість, домагаючись своєї власної вигоди.

Пролити молоко — означає, що Ви переживете легкі втрати і будете страждати від тимчасових нещасть. Такі ж наслідки у сну, де Ви бачите нечисте молоко.

Пити уві сні кисле молоко - означає, що Ви будете стурбовані стражданнями своїх друзів.

Побачити в сні людей, безуспішно намагаються напитися молока, означає, що Ви повинні побоюватися втратити щось дуже для Вас важливе або дружбу високопоставленої персони.

Пити уві сні гаряче молоко - передвіщає боротьбу, у фіналі якої Ви доможетеся багатства і виконання бажань.

Побачити в сні, що Ви купаєтеся в молоці, означає задоволення й компанію близьких за духом друзів.

Сонник XXI століття

Купувати у сні молоко - до обману, кип'ятити його - до помилки;

Їсти уві сні кисле молоко - означає сварку з жінками;

Пити парне молоко - до радості і благополуччя;

Пити молоко з жіночих грудей - означає вашу аморальність і безпринципність.

Мавпяче молоко пити уві сні - знак, що ви можете отримати невиліковну рану;

Козяче — ваше виздороленіе цілком залежить від вас;

Кобиляче — до веселощів, звістці, здоров'ю;

Осляче — до отримання подяки, суспільного визнання.

Пити уві сні кумис - означає, що якщо ви хворі, ваше здоров'я йде на поправку, якщо ви не скаржитеся на здоров'я, то це тільки зміцнить його.

Сонник Білого мага

Бачити у сні, що ви купуєте молоко в магазині - до підвищення по службовій драбині. Ви відчуєте в собі прилив сил і енергії, зможете вирішувати ті проблеми, які вам раніше були не під силу. Ваше начальство це помітить і оцінить, запропонувавши набагато більш гідну посаду. Хай це не буде для вас повною несподіванкою. Але будьте готові і до того, що на вас ляже тягар відповідальності, яке ні на кого не можна перекласти, так що, якщо ви не відчуваєте в собі бажання, краще відхилити пропозицію.

Якщо вам приснилося, що ви купуєте парне молоко в селі - такий сон говорить, що вас незабаром здолає ностальгія за минулим, вам захочеться повернутися в те місце, де пройшли ваше дитинство і юність.

Якщо вам дозволяє час, неодмінно зробите цю поїздку - ви помітите, як покращаться ваше самопочуття і настрій, пройдуть дратівливість і невдоволення.

Кип'ятити у сні молоко - ви дуже педантичний людина, це часто заважає не тільки вам, але і ускладнює ваше спілкування з близькими. Вони давно втомилися від ваших причіпок. Дозвольте і собі, і вашим рідним почувати себе більш вільно - і самі здивуєтеся легкості та теплоти спілкування.

Якщо у вашому сні кипляче молоко втекло - це означає, що ви боїтеся зробити помилку, образити когось і цей страх інколи переростає буквально в манію. Ви постійно вибачаєтеся за свої слова і дії, як би передбачаючи можливу бурю. Але ніхто не збирається її влаштовувати. Будьте сміливіше в поводженні з іншими, ви від цього тільки виграєте.

Спостерігати уві сні, як хтось з жадібністю п'є холодне молоко - ви постійно порівнюєте себе з іншими людьми, і часто не на свою користь. Таким чином ви намагаєтеся піднятися в очах оточуючих, що абсолютно марно - ви гарні самі по собі, а не в порівнянні з кимось.

Якщо вам не вистачає впевненості в собі, спробуйте зробити наступне:

Візьміть змова на любов і прочитайте його пізньої ночі (бажано після 12:

00) три рази. Ви побачите, як через кілька днів він почне свою дію.

Сон, в якому ви з великим задоволенням пили молоко - передвіщає вам задоволення, яке ви отримаєте від спілкування з тим, кого ви не бачили довгий час. Ваша зустріч відбудеться випадково, але доставить масу приємних моментів.

Сонник для стерви

Молокопопереду чекає достаток, хороше здоров'я.

Пити молоко — сприятливий в усіх відношеннях сон, вдалі поїздки, добробут.

Продавати або купувати молоко - твоя здатність добиватися поставленої мети, покладаючись тільки на свої знання і сили, викликає повагу з боку колег.

Розлити молоколегкі труднощі тебе не зупинять.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Молоко у сні - символізує достаток і процвітання.

Якщо воно свіже - то такий сон обіцяє вам міцне здоров'я і прекрасне протягом справ.

Гаряче молоко у сні - передвіщає труднощі й суперечки, пов'язані з майном.

Брудне молоко — символізує заздрість, яка може ускладнити вам життя.

Скисле молоко — це знак невдачі, причиною якої може стати ваше невдоволення чи песимізм.

Пролити уві сні молоко - знак не дуже великих втрат і тимчасових невдач, які стурбовані вас.

Сон також підказує, що причиною цих невдач може стати ваша власна необачність.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачили в сні, як кішка або собака вижлуктив воду або молоко - значить, хтось зуміє скористатися вашими трудами і залишить вас ні з чим.

Закислі молоко — до розорення.

Прокислою молоко — до втрати грошей.

Якщо у вас уві сні прокисло молоко, яке ви недавно купили - ви не знаєте, як вам вийти зі скрутного становища.

Гаряче молоко — до прихованих грошей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні лаку молоко кошенят - до народження двійні.

Закислі молоко — до негоди, дощовій погоді.

Пити кисле молоко - до похмурому виразу обличчя чоловіка.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні кішку або собаку, лаку молоко або воду - означає, що у вас безсовісно витягнуть всі ваші заощадження.

Побачити в сні закислі молоко - до похмурої подрузі.

Пити кисле молоко - до невдоволення вами.

Купувати у сні кисле молоко - до занепокоєння за хвороба вашого друга.

Сонник від А до Я

Бачити у сні величезну кількість молока - до погіршення самопочуття. Однак сон, де ви купаєтеся в молоці, - передвістя небувалою радості і обнадійливих перспектив.

Пити уві сні парне молоко - знак благополучній і заможного життя. Прокислою молоко віщує сварку з начальством зі всіма витікаючими з неї наслідками. Кип'ятити у сні молоко означає раптовий від'їзд рідних і повне затишшя в будинку протягом декількох днів.

Пити кип'ячене молоко означає прибуткову справу, взявшись за яке, ви ще більше зміцнила свій успіх. Обпектися гарячим молоком віщує жорстку боротьбу за сфери впливу, в результаті якої вам вдасться взяти ініціативу в свої руки і настояти на власних умовах. Що втекло або викіпевшую молоко віщує охолодження в дружбі.

Купувати уві сні молоко - знак радісних подій у родині, продавати - надасте послугу з добрих спонукань, але вас віддячать за неї мало не по-царськи.

Свіже і жирне молоко означає, що ви переживете незначні втрати і збитки, але більш постраждаєте від того, що вас обдурять люди, до яких ви відчували довіру і симпатію. Знежирене молоко віщує конфлікт з колегами на роботі. Брудне молоко, з що потрапили в нього сміттям - присвятіть свій вільний час дітям.

Консервоване концентроване молоко означає небезпеку втратити прихильність впливової людини, який зацікавлений у ваших успіхах, як у власних. Згущене молоко, яким ви ласуєте уві сні, віщує придбання давно бажаної речі, причому порівняно недорого. Сухе молоко означає веселе проведення часу в компанії близьких вам по духу і інтересам друзів.

Пити уві сні козяче молоко віщує багатого нареченого, про яке можна тільки мріяти. Кумис, тобто кобиляче молоко - будете в розгубленості від несподіваного пропозиції начальника стати його коханкою. Прівідевшееся уві сні ведмеже молоко означає небезпеку, що загрожує вам небезпека, яка виходить від молодої і красивої суперниці.

Якщо вам у сні пропонують осляче молоко - значить, наяву станете потурати своїм примхам на шкоду домашнім обов'язків і турбот про дітей і чоловіка.

Робити уві сні молочний коктейль означає відсутність змін в плині ваших справ. Купувати в молочному барі і пити коктейль - введете своїх друзів в деякий оману щодо своїх сексуальних можливостей і схильностей. Слідувати уві сні молочній дієті - втратите довіру своїх кредиторів через неможливість вчасно розрахуватися з ними.

Годувати уві сні молоком дитину з соски означає, що здавалося неможливим знайде своє здійснення завдяки щасливому випадку.

Якщо ви годуєте дитину своїм молоком, даючи йому груди, - це віщує успішне просування справ і підтримку друзів.

Сонник Мандрівника

Молоко — благополуччя у всьому.

Молоко, вершки — до добра і достатку.

Сонник щасливих знамень

Бачити (або пити) - багато молока, квасу - удача.

Сонник Фрейда

Молоко — пов'язане з зачаттям і народженням дітей, а також символізує оргазм.

Посудину з молоком символізує вагітність.

Струмінь молока — символізує сім'явивергання.

Наливання молока — символізує прагнення до сексуального контакту з коханою людиною, з яким (або від якого) ви хочете мати дітей.

Якщо ви п'єте молоко - то у вас можливі захворювання статевих органів.

Універсальний сонник

Молокознак того, що вам слід викинути якусь проблему з голови. Скільки разів нам говорили, що сльозами горю не допоможеш! Чому ви так прив'язані до того, що, по суті, вам не потрібно? Це в минулому, це пройшло, але все ще займає ваші думки.

Молоко — ще й символ достатку, так як всі ми мріємо потрапити туди, де течуть молочні ріки і стоять кисільні береги.

Давньоруський сонник

Добре.

Якщо Ви у сні п'єте молоко - це до радості, а якщо Ви його продаєте - це віщує погану торгівлю і розчарування в коханні.

Якщо Вам сниться годуюча мати - це передвіщає Вам шлюб і дуже велику родину.

Якщо у сні Ви бачите, як доять корову, фермеру цей сон обіцяє, що його чекає повне достаток - здоровий худобу і багатий урожай.

Пити — до здоров'я.

Бачити — небезпечне знайомство. Лити - до ладу в родині, добробуту у домі.

Коров'ячемати нестійке здоров'я купувати - радість носити - здобудеш багато грошей пити - будеш бережливо, збитки через велику поспішність викіпевшую - мати недругів роздавати молоко - затишшя в будинку мати у власній грудей - багатство.

Молоко питидружба, любов жінки. Пролити молоко - понести великий збиток в торгівлі або в підприємстві або зазнати фіаско в коханні.

Бачити у сні, що Ви п'єте молоко, - означає багатий урожай для фермера і достаток в домі;

Для мандрівника — це знак майбутньої вдалої поїздки. Це дуже сприятливий сон для жінок.

Побачити молоко у великих кількостях - означає багатство і здоров'я, які чекають Вас попереду. Роздавати молоко - передвіщає, що Ви виявите доброзичливість, домагаючись своєї власної вигоди. Пролити молоко - означає, що Ви переживете легкі втрати і будете страждати від тимчасових нещасть. Такі ж наслідки у сну, де Ви бачите нечисте молоко:

Пити уві сні кисле молоко - означає, що Ви будете стурбовані стражданнями своїх друзів.

Побачити в сні людей, безуспішно намагаються напитися молока, означає, що Ви повинні побоюватися втратити щось дуже для Вас важливе або дружбу високопоставленої персони. Пити уві сні гаряче молоко - передвіщає боротьбу, у фіналі якої Ви доможетеся багатства і виконання бажань.

Побачити в сні, що Ви купаєтеся в молоці, означає задоволення й компанію близьких за духом друзів.

Пити молокобагатий урожай для фермера і достаток в домі;

Для мандрівника — вдала поїздка;

Для жінок — дуже сприятливий сон;

Бачити молоко у великих кількостях - багатство і здоров'я;

Роздавати молоко — Ви проявите доброзичливість, домагаючись своєї власної вигоди;

Пролити молоко, нечисте молоко - Ви переживете легкі втрати і будете страждати від тимчасових нещасть;

Пити кисле молоко - Ви будете стурбовані стражданнями своїх друзів;

Бачити людей, безуспішно намагаються напитися молока - остерігайтеся втратити щось дуже для Вас важливе або дружбу високопоставленої персони;

Пити гаряче молоко - боротьба, в фіналі якої Ви доможетеся багатства і виконання бажань;

Купатися в молоці - задоволення і компанія близьких по духу друзів.

Також Див. Кисле, Осел, Коза, Худоба (стадо), Сливки.

Молоко тварин, м'ясо яких дозволено вживати в їжу, означає прожиток, що добувається дозволеним шляхом, або гарну справу і похвальний шлях, а скисле молоко - навпаки;

Молоко ж звірів, м'ясо яких не їдять, - до турбот і хвороби.

Радість.

Купуватиобман;

Кип'ятитипомилка;

Їсти кислесварка з жінками;

Пити парнерадість і благополуччя;

Пити жіноче молоко - аморальність.

Пити уві сні молоко - до рясного урожаю і сімейному благополуччю. Мандрівникам такий сон обіцяє вдалу дорогу. Також цей сон сприятливий для жінок.

Бачити у сні багато молока - пророкування багатства і здоров'я.

Торгувати молоком означає, що Вам уготована велика удача.

Наливати молоко і роздавати його іншим означає, що Ви будете занадто марнотратні.

Пролити молоко означає, що Вас очікує невелика втрата.

Брудне молоко сниться до дрібних неприємностей, кисле - до занепокоєння. Ви будете переживати за своїх друзів, з якими сталося нещастя.

Якщо у сні Ви хочете випити молока, але з якоїсь причини це Вам не вдається, то в реальному житті остерігайтеся втратити прихильність впливової людини або якусь цінну річ.

Бачити у сні гаряче молоко - до боротьби. Однак в остаточному підсумку Ваша завзятість і багатство принесуть Вам перемогу.

Сон, в якому Ви купаєтеся в молоці, обіцяє всілякі життєві задоволення і радість спілкування з друзями.

Молокоприбуток;

Кислеплітки. Коров'яче молоко пити - зміни в здоров'ї;

Молоко пити — будь економною.

Сонник для закоханих

Для жінки сон, у якому вона бачить молоко, є відмінним призвістку. Це передвіщає багатий шлюб, міцну сім'ю і хороших дітей.

Пролите молоко сниться до невеликих сварок між закоханими або подружжям, а кисле - до занепокоєння за долю коханої людини.

Якщо вам сниться, що люди намагаються напитися молока, але не можуть цього зробити, це означає, що ви втратите дружбу і любов близької людини. Сон, в якому ви бачите, що купаєтеся в молоці, віщує знайомство з близьким по духу людиною, з якою, можливо, ви зв'яжете свою долю.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви п'єте молоко, то сон обіцяє рясний урожай фермеру, світ в будинку. Мандрівникам такий сон обіцяє вдалу дорогу. Також цей сон сприятливий для жінок.

Бачити у сні багато молока - пророкування багатства і здоров'я. Торгувати молоком - до величезного везінню. Роздавати молоко - знак того, що Ви будете занадто благодушно, намагаючись добитися успіху. Розлити молоко - означає, що Вас очікує невелика втрата. Крім того, очікуйте тимчасових неприємностей від друзів.

Бачити у сні брудне молоко - пророкування дрібних неприємностей. Кисле молоко сниться до неспокою. Ви будете переживати за своїх друзів, з якими сталося нещастя.

Якщо уві сні Вам не вдається випити молоко, то наяву Вам загрожує небезпека втратити дружбу шанованої людини або якусь цінну річ.

Бачити у сні гаряче молоко - це ознака боротьби. Однак в остаточному підсумку Ваша завзятість і багатство принесуть Вам перемогу. Сон, в якому Ви купаєтеся в молоці, обіцяє задоволення і спілкування з друзями, близькими Вам за духом.

Бачити у сні, що Ви п'єте молоко, - означає багатий урожай для фермера і достаток в домі;

Для мандрівника — це знак майбутньої вдалої поїздки. Це дуже сприятливий сон для жінок.

Побачити молоко у великих кількостях - означає багатство і здоров'я, які чекають Вас попереду. Роздавати молоко - передвіщає, що Ви виявите доброзичливість, домагаючись своєї власної вигоди. Пролити молоко - означає, що Ви переживете легкі втрати і будете страждати від тимчасових нещасть. Такі ж наслідки у сну, де Ви бачите нечисте молоко. Пити уві сні кисле молоко - означає, що Ви будете стурбовані стражданнями своїх друзів.

Побачити в сні людей, безуспішно намагаються напитися молока, означає, що Ви повинні побоюватися втратити щось дуже для Вас важливе або дружбу високопоставленої персони. Пити уві сні гаряче молоко - передвіщає боротьбу, у фіналі якої Ви доможетеся багатства і виконання бажань.

Побачити в сні, що Ви купаєтеся в молоці, означає задоволення й компанію близьких за духом друзів.

Теткінскій сонник-2012

Молоковідображення доброти і / або щедрості, безкорисливості.

 
Відноситься до тем: